• 52 51:27
    2:5
    (Tomeš)

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FBC Trutnov (DTJ) 2:5
branky: 17. Miroslav Kábrt, 50. Karel Havlíček - 18. Daniel Dohnal, 21. Jonáš Mikšovský, 26. Jakub Bydžovský, 38. Daniel Dohnal, 52. Jonáš Mikšovský; rozhodčí: Aleš Jansa - Daniel Jireček; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 100; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 22 - Vojtěch Škvrna 36; po třetinách: 1:1, 0:3, 1:1
59:59 STŘELY NA BRÁNU: 1. třetina - Orel Rtyně 18 - FBC Trutnov 9 2. třetina - Orel Rtyně 6 - FBC Trutnov 11 3. třetina - Orel Rtyně 14 - FBC Trutnov 7
55:30 Domácím dnes štěstí nepřeje, své šance nedokáže proměnit.
53:29 Situace na hřišti se vyhrocuje. Domácí i hosté nejdou daleko pro faul.
51:27 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
51:27 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 2:5
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #5 Jonáš Mikšovský, asistoval #6 Lukáš Tomeš (2:5)
51:27 Domácí tým si vyžádal oddechový čas.
50:30 Střelu hráče domácího týmu č. 11 Bureše Vojtěcha krásně vychytal gólman trutnovského týmu.
49:52 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #78 Karel Havlíček, asistoval #55 Miloslav Krýsl (2:4)
46:37 Krásný zákrok domácího gólmana Skalického!
45:47 Trutnovští hráči vzdorují nátlaku domácích.
42:30 Dusno na hřišti by se dalo krájet. Oba týmy se snaží útočit na soupeřovu bránu, ale zatím bez výsledně.
37:32 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:4
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #14 Daniel Dohnal, asistoval #2 Jakub Davidík (1:4)
28:00 Hra začíná být vyhrocená.
25:28 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:3
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #13 Jakub Bydžovský z trestného střílení (1:3)
20:33 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #5 Jonáš Mikšovský, asistoval #10 Roman Šauer (1:2)
17:16 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #14 Daniel Dohnal, asistoval #3 Marek Matěják (1:1)
16:11 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt, asistoval #12 Jakub Téra (1:0)
11:50 Domácí se opět ujímají přesilovky.
09:00 Hosté v plném počtu!
07:08 Rtyně se ujímá první přesilovky a zvyšuje tlak na soupeřovu bránu!
03:14 Tribuna začíná praskat ve švech. Dnešní zápas přišlo podpořit 100 fanoušků, děkujeme!!
01:53 Probíhá první přesilovka a začíná to být velice napínavé!