10:9
    Jan JANÍČEK
    (Petr)

Snipers Třebíč - FBC Innebandytos Hradec Králové 10:9
branky: 15. Jakub Andrle, 26. Jan Janíček, 28. Marek Papoušek, 29. Vojtěch Janata, 32. Jaroslav Dlabač, 36. Jan Janíček, 40. Jaroslav Dlabač, 50. Lukáš Štveráček, 58. Jaroslav Dlabač, 59. Jan Janíček - 1. Ondřej Rychetník, 2. Michal Skrovný, 9. Michal Skrovný, 10. Michal Skrovný, 13. Lukáš Trnka, 16. Rudolf Kožina, 23. Ondřej Rychetník, 36. Tomáš Vyšný, 44. Ondřej Rychetník; rozhodčí: Miloš Janda - Zdeněk Rada; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Petr Pokorný 14 - Patrik Rychlý 23; po třetinách: 1:6, 6:2, 3:1
59:59 Ohlas trenéra hostů : 'Až dokážeme odstranit pasivitu v bránění, tak začneme takovéto zápasy vyhrávat.' Ohlas trenéra domácích Michala Pazderníka : 'Po prospané první třetině jsme se zvedli a dokázali eliminovat brejky soupeře a se štěstím zápas otočili. Děkujeme soupeři za utkání.'
59:58 A je dokonáno. Geniální obrat Třebíče se zadařil. Třetí třetina skončila na střely 10:5 pro domácí.
58:20 Třebíčští se dostávají do vedení a hostům teče do bot. Tempo se zvyšuje na plné obrátky.
58:10 GÓL Snipers Třebíč! 10:9
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #87 Jan Janíček, asistoval #96 Lukáš Petr (10:9)
57:45 A je vyrovnáno a na drama zaděláno!
57:31 GÓL Snipers Třebíč! 9:9
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #28 Jaroslav Dlabač, asistoval #71 Vojtěch Janata (9:9)
55:10 Po střele domácího hráče s číslem 28, Jaroslava Dlabače, zvoní tyč hradecké branky.
54:00 Individuálních chyb a chyb v rozehře přibylo jak hub po dešti.
52:56 Timeout FBC Innebandytos Hradec Králové
51:30 Třebíčští zamčeli hosty v obraném pásmu. Hradec hrozí z nebezpečných rychlých brejků.
49:35 Vyloučení hostů potrestal krásnou střelou hráč s číslem 19, Lukáš Štveráček.
49:30 GÓL Snipers Třebíč! 8:9
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #19 Lukáš Štveráček, asistoval #27 Marek Papoušek (8:9)
48:30 Hra se přitvrzuje a nepřesností na obouch stranách přibývá.
46:50 Domácí po sérii standartních situací z rohů orazítkovali pouze tyč.
43:45 Hráč s číslem 44 vymetl pavučiny v brance domácích. Hradec se odsouvá na dvou brankové vedení.
43:30 GÓL FBC Innebandytos Hradec Králové! 7:9
Branku družstva FBC Innebandytos Hradec Králové vstřelil #44 Ondřej Rychetník, asistoval #15 Michal Skrovný (7:9)
42:30 Třetí třetina začala roztěkaným florbalem. Míček se prohání z jedné strany na druhou, ale většinou končí na tělech bránících hráčů obou týmů.
39:59 Stav střel v druhé třetině 11:10. Na začátku třetí třetiny začnou hosté ve čtyřech.
39:33 GÓL Snipers Třebíč! 7:8
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #28 Jaroslav Dlabač, asistoval #19 Lukáš Štveráček (7:8)
37:00 Utkání nabírá nečekaných otáček. Oba týmy se snaží utrhnout hru na svou stranu.
35:37 GÓL Snipers Třebíč! 6:8
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #87 Jan Janíček, asistoval #8 Pavel Tůma (6:8)
35:28 GÓL FBC Innebandytos Hradec Králové! 5:8
Branku družstva FBC Innebandytos Hradec Králové vstřelil #7 Tomáš Vyšný, asistoval #15 Michal Skrovný (5:8)
34:52 Hradečtí běhěm přesilovky mnohokrát ohrozili branku Třebíče, ale nepodařilo se jim skórovat.
32:00 Třebíčští neustávají v tlaku a vyplácí se jím to.
31:53 GÓL Snipers Třebíč! 5:7
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #28 Jaroslav Dlabač, asistoval #5 Jan Černý (5:7)
28:30 Tým domácích se rozhodl s nepříznivým stavem něco dělat a stále dobíjí svatyni hostů.
28:19 GÓL Snipers Třebíč! 4:7
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #71 Vojtěch Janata, asistoval #19 Lukáš Štveráček (4:7)
27:20 GÓL Snipers Třebíč! 3:7
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #27 Marek Papoušek, asistoval #5 Jan Černý (3:7)
25:30 Chybu hostující obrany trestá Janíček střelou do horní části branky.
25:23 GÓL Snipers Třebíč! 2:7
22:35 Po špatně odbráněné standartní situaci se Hradec posouvá na šesti gólový rozdíl.
22:29 GÓL FBC Innebandytos Hradec Králové! 1:7
Branku družstva FBC Innebandytos Hradec Králové vstřelil #44 Ondřej Rychetník, asistoval #7 Tomáš Vyšný (1:7)
21:45 Začátek druhé třetiny je velmi rozvážný a žádný z týmů nechce chybovat.
19:59 V první třetině přestřílel tým hostí domácí 12:8. Hradec úřadoval z brejkových situací a dvou dalekonosných střel.
15:17 GÓL FBC Innebandytos Hradec Králové! 1:6
Vlastní branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #33 Rudolf Kožina (1:6)
14:36 GÓL Snipers Třebíč! 1:5
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #21 Jakub Andrle, asistoval #15 Petr Štěpánek (1:5)
12:50 Tým domácích není schopný zachytit tempo hostů.
12:46 GÓL FBC Innebandytos Hradec Králové! 0:5
Branku družstva FBC Innebandytos Hradec Králové vstřelil #13 Lukáš Trnka, asistoval #7 Tomáš Vyšný (0:5)
09:41 GÓL FBC Innebandytos Hradec Králové! 0:4
Branku družstva FBC Innebandytos Hradec Králové vstřelil #15 Michal Skrovný bez asistence (0:4)
08:33 GÓL FBC Innebandytos Hradec Králové! 0:3
Branku družstva FBC Innebandytos Hradec Králové vstřelil #15 Michal Skrovný, asistoval #44 Ondřej Rychetník (0:3)
01:10 Tým Snipers Třebíč začal utkání velmi vlažným způsobem. Po nevydařeném startu domácí prohrávají 2:0.
01:08 GÓL FBC Innebandytos Hradec Králové! 0:2
Branku družstva FBC Innebandytos Hradec Králové vstřelil #15 Michal Skrovný, asistoval #13 Lukáš Trnka (0:2)
00:37 GÓL FBC Innebandytos Hradec Králové! 0:1
Branku družstva FBC Innebandytos Hradec Králové vstřelil #44 Ondřej Rychetník, asistoval #13 Lukáš Trnka (0:1)
00:00 Dobré odpoledne všem fanouškům florbalu. Dnes se střetnou domácí Snipers Třebíč, kteří po včerejší těsné výhře zůstali na 5. příčce (v modrých dresech) s Hradcem Králové, který se nachází na 10. místě divizní soutěže. Domácí jsou posíleni o tři hostující hráče z Hattricku Brno a hosté pouze s 8 hráči v poli, takže se dá očekávat...uvidíme.