4:7
    Jan STANĚK
    (Kořán)

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FbC Strakonice P.A. 4:7
branky: 12. Miloslav Krýsl, 14. Jakub Tichý, 47. Miloslav Krýsl, 49. Miloslav Krýsl - 9. Jan Staněk, 17. Marek Jiřík, 39. Jakub Kopecký, 45. Petr Křešnička, 55. Marek Jiřík, 56. Petr Křešnička, 60. Jan Staněk; rozhodčí: Aleš Jansa - Kateřina Hátlová; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 26 - Josef Macek 15; po třetinách: 2:2, 0:1, 2:4
59:59 Střely na bránu ve III. třetině. Domácí 5 - Hosté 6. Děkujeme rozhodčím a divákům za účast na dnešním zápase.
59:40 GÓL FbC Strakonice P.A.! 4:7
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #14 Jan Staněk, asistoval #25 Jakub Kořán (4:7)
56:19 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
55:16 GÓL FbC Strakonice P.A.! 4:6
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #82 Petr Křešnička, asistoval #23 Tomáš Jiřík (4:6)
54:41 GÓL FbC Strakonice P.A.! 4:5
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #18 Marek Jiřík, asistoval #24 Karel Šavrda (4:5)
53:01 Šance domácího hráče č. 9 Petra Kašpara, bohužel ke své smůle přestřelil.
48:47 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #55 Miloslav Krýsl, asistoval #26 Vojtěch Bureš (4:4)
48:47 Tribuna nám pomalu ale jistě ožívá. Děkujeme holkám Seidlovým za podporu!
46:29 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:4
45:00 Neskutečná smůla pro domácí tým, přišlo tolik šancí skóre posunou zas o jedno číslo výš, ale bránu se nepodařilo trefit.
44:10 GÓL FbC Strakonice P.A.! 2:4
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #82 Petr Křešnička, asistoval #9 Tomáš Houska (2:4)
41:47 Rtyňský tým nastoupil do třetí třeriny s velkým odhodláním zvrátit skóre utkání!
39:59 Střely na branku v I. třetině - Domácí: 9 - Hosté: 16. Střely na banku v II. třetině - Domácí: 5 - Hosté: 11..
38:55 GÓL FbC Strakonice P.A.! 2:3
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #7 Jakub Kopecký, asistoval #5 Adam Vašmucius (2:3)
34:57 Atmosféra za tribuně připomíná tichou vodu. Úplná škoda, že se diváci do vytvoření atmosféry nezapojí..
26:13 Atmosféra na hřišti by se dala krájet. Oba týmy se snaží skóre prolomit a neustále tlačí na soupeřovu bránu.
16:21 GÓL FbC Strakonice P.A.! 2:2
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #18 Marek Jiřík z trestného střílení (2:2)
13:25 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #97 Jakub Tichý bez asistence (2:1)
13:25 Po srážce domácího a hostujícího hráče, dokázal hráč č. 97 Tichý Jakub proběhnout celé hřiště a vsítit nádhernou branku.
11:52 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #55 Miloslav Krýsl, asistoval #99 Jakub Václav (1:1)
08:12 GÓL FbC Strakonice P.A.! 0:1
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #14 Jan Staněk bez asistence (0:1)
08:12 Domácí nedokázali vzdorovat tlaku hostujícího týmu a hráč číslo 14 zavěsil v poklidu do domácí branky.
05:30 Po střele hostujícího hráče zazvonilo břevno domácí branky.
01:16 První přesilovka hostujícího týmu. Rtyně se snaží udržet tlak hostujících hráčů. Doufejme, že jejich obrana vydrží celé dvě minuty.
00:00 První útok hostujícího týmu. Brakář Sklalický skvěle chytil střelu hosujícího hráče.