4:7
    Jan JANÍČEK
    (Štěpánek)

TJ Centropen Dačice - Snipers Třebíč 4:7
branky: 2. Tomáš Kubek, 23. Pavel Gellner, 36. Milan Svoboda, 42. Pavel Stejskal - 12. Vojtěch Janata, 17. Jaroslav Dlabač, 22. Ondřej Blažek, 30. Lukáš Petr, 33. Ondřej Blažek, 39. Petr Štěpánek, 56. Jan Janíček; rozhodčí: Zdeněk Rada - Miloš Janda; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Jakub Krejčí 13 - Jan Bazala 20; po třetinách: 1:2, 2:4, 1:1
59:59 Komentář loučícího-se hráče domácích Davida Podařila: Hoši děkuji, bylo to s vámi pěkné, ale některé pozápasové věci budou ještě potřeba vylepšit.
59:59 Komentář trenéra domácích: Střelecká nemohoucnost a zbytečná vyloučení nás zbytečně připravují o důležité body. Děkujeme soupeři.
59:59 Komentář trenéra hostů: Zápas rozhodla druhá třetina, ve třetí třetině jsme si utkání již jen takticky hlídali. Děkujeme soupeři za zápas.
55:49 GÓL Snipers Třebíč! 4:7
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #87 Jan Janíček, asistoval #15 Petr Štěpánek (4:7)
55:49 Jan Jajíček utek domácím a šel sám proti brankáři ale poslední dačický Urbánek mu již v gólu nezabránil
54:39 Timeout TJ Centropen Dačice
54:39 domácí chtějí oddechový čas
41:53 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:6
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #9 Pavel Stejskal, asistoval #35 Oldřich Pecha (4:6)
39:59 páni sudí se sami pochvalují a říkají o sobě že jsou skvělí :D :D
39:59 druhá třetina nám přinesla již více střel než první a to 12 pro domácí a 9 střel pro hosty
38:10 GÓL Snipers Třebíč! 3:6
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #15 Petr Štěpánek, asistoval #87 Jan Janíček (3:6)
35:51 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:5
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #15 Milan Svoboda, asistoval #35 Oldřich Pecha (3:5)
32:55 GÓL Snipers Třebíč! 2:5
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #66 Ondřej Blažek, asistoval #15 Petr Štěpánek (2:5)
32:55 třebíčští potrestali spatnou obranu domácích gólem do prázdné brány
29:35 GÓL Snipers Třebíč! 2:4
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #96 Lukáš Petr, asistoval #87 Jan Janíček (2:4)
26:19 třebíčtí vyhazují balonek od brány na druhou stranu hřiště a uklidnili tím hru
22:53 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #34 Pavel Gellner, asistoval #49 Pavel Urbánek (2:3)
22:53 vyražená střela Třebíčského gólmana směřovala na Pavla Gellnera, který gólvstřelil
21:06 GÓL Snipers Třebíč! 1:3
21:04 střela z velkého úhlu na Dačickou bránu, která nebyla proměněna a následovala zpracováním a střelou tentokrát již do brány
19:59 a máme tady konec 1. třetiny poměr střel je 4:5
19:25 Pavel Urbánek se drží za rameno ale hra pokračuje dál
18:01 brankář hostů překazil střelu domácím skokem do boku
16:49 GÓL Snipers Třebíč! 1:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #28 Jaroslav Dlabač, asistoval #19 Lukáš Štveráček (1:2)
16:13 Třebíč měla standardní situaci ale Petr Stejskal před odkrytou bránou zabránil gólu a vyhazuje na útočnou půlku
15:06 šance pro domácí! Pavel Gellner se však do poodkryté brány netrefil
14:11 máme tady první zranění ale hráč David Podařil odešel hned po svých :)
11:17 GÓL Snipers Třebíč! 1:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #71 Vojtěch Janata, asistoval #5 Jan Černý (1:1)
11:08 další zlomená hůl! tentokrát byla na straně domácích a byla hráče Pavla Stejskala
09:58 brankář domácích vyrazil míček maskou!
07:38 hráč domácích Daniel Holeček byl v malém brankovišti!
04:50 máme tady zlomenu hůl! Byla hráče z Třebíče, Ondřeje Blažka
01:07 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:0
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #82 Tomáš Kubek, asistoval #15 Milan Svoboda (1:0)