59
  • 59 58:17
    Snipers

FbC Strakonice P.A. - Snipers Třebíč 8:6
branky: 11. Tomáš Mareš, 24. David Chvosta, 28. David Chvosta, 29. Petr Křešnička, 33. Marek Jiřík, 37. Jan Staněk, 50. Tomáš Houska, 51. Jakub Kopecký - 2. Vojtěch Janata, 13. Jaroslav Dlabač, 16. Petr Štěpánek, 22. Petr Štěpánek, 46. Pavel Hloušek, 52. Ondřej Blažek; rozhodčí: Michal Šafář - Zbyněk Pěnička; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 82; zásahy brankářů: Josef Macek 20 - Jan Bazala 44; po třetinách: 1:3, 5:1, 2:2
60:00 Ohlas trenéra domácích:'Do zápasu jsem hůře vstoupili, ale v druhé třetině jsme měli převahu při které jsme nastříleli rozhodující góly. Soupeři děkujeme za pěkný florbalový zápas '
60:00 Ohlas trenéra hostí: 'O výsledku rozhodla z naší strany nepovedená druhá třetina. Soupeři blahopřeji k vítězství. Info pro fanoušky: Lepší díra v bráně než vožralej jak slíva (stálo by za to zjistit co ten kluk ve florbale dokázal)'
58:54 Hosté v 6, bez brankaře
58:17 Timeout Snipers Třebíč
56:00 V Závěrečné části se Strakonice snaží kontrolovat hru. Snipers jim to ale moc nedovolují a snaží se co nejvice ohrozit Mackovu branku
51:02 Timeout FbC Strakonice P.A.
51:02 GÓL Snipers Třebíč! 8:6
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #66 Ondřej Blažek, asistoval #96 Lukáš Petr (8:6)
50:10 GÓL FbC Strakonice P.A.! 8:5
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #7 Jakub Kopecký, asistoval #82 Petr Křešnička (8:5)
50:10 Křešnička vyslal do samostatného uniku Kopeckého, který dokázal Bazalu překonat
49:08 GÓL FbC Strakonice P.A.! 7:5
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #9 Tomáš Houska, asistoval #24 Karel Šavrda (7:5)
49:08 Houska vyslal dalekonosnou střelu která zapadla až do branky
47:30 Neskutečný zákrok předvedl domácí Macek kdy v naprosté tutové šanci na brankové čáře pokryl balonek
45:28 GÓL Snipers Třebíč! 6:5
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #44 Pavel Hloušek, asistoval #66 Ondřej Blažek (6:5)
43:40 Do třetí části vstupují aktivněji hosté, všechny jejich šance Macek likviduje
40:00 Druhá třetina nabídla velmi krásné florbalové pokoukání kde si oba teamy vytvářeli tlak a krásné šance. Strakonice si vytvořili více střel - 17 a dokázali prozatím otočit zápas ve svůj prospěch. Snipers Třebíč na Macka vyslali 7 střel
39:39 Staněk zůstal po souboji u branky ležet na zemi, rozhodčí hru nepřerušili a z proti útoku hosté téměř vytěžili gol. Z následného brejku netrefil strakonický kořán prázdnou branku
37:52 Stále se hraje sem tam, střela střídá střelu, oba golmani předvádějí bravůrné výkony.
36:22 GÓL FbC Strakonice P.A.! 6:4
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #14 Jan Staněk, asistoval #82 Petr Křešnička (6:4)
36:22 Staněk vyslal střelu z dálky, kterou Bazala neviděl a propadla až do branky.
35:19 Karel Šavrda dává na doporučení své maminky a pěkně posílá soupeře za manťák
34:19 Hra je vylmi vyrovnaná, hraje se nahoru dolu. Šance střídá šanci
32:57 GÓL FbC Strakonice P.A.! 5:4
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #18 Marek Jiřík, asistoval #46 David Chvosta (5:4)
32:40 Zraněný Petr Staněk, je už z nemocnice zpět. Do zápasu už však nezasáhne.
31:35 Dle píseckého onlajnu je dnešní střelecký souboj Chvosta - Měřička 2:0
30:00 Tempo zápasu graduje!
28:43 GÓL FbC Strakonice P.A.! 4:4
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #82 Petr Křešnička, asistoval #18 Marek Jiřík (4:4)
27:46 GÓL FbC Strakonice P.A.! 3:4
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #46 David Chvosta, asistoval #37 Tomáš Mareš (3:4)
27:46 Hostující Janata se na trestné nestihl ani zahřát a strakonice po krásné přihrávce jiříka využívají přesilovku
24:35 Strakonice vtřelený gol nastartoval a několikrát ohrozili branku soupeře. Bazala byl 100%
23:14 GÓL FbC Strakonice P.A.! 2:4
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #46 David Chvosta, asistoval #18 Marek Jiřík (2:4)
23:14 Marek Jiřík poslal dlouhý pas na Chvostu, který z otočky vymetl roh Bazalovi branky
21:43 GÓL Snipers Třebíč! 1:4
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #15 Petr Štěpánek, asistoval #28 Jaroslav Dlabač (1:4)
21:43 Třebíč využívá další breakovou situaci kde Dlabač krásně přihrál Štěpánkovi do prázdné branky, macek byl bezmocný
20:51 V úvodu 2. třetiny chybuje domácí Staněk, hosté však přečíslení 3 na 1 nedokázali využít a nezakončili.
20:00 Skončila první třetina. Oba teamy si vytvářeli šance, strakonice měli mírnou převahu, avšak zplodili i několik chyb, kterých dokázali hosté využít a vedou v utkání 1:3. Střel vyslali na branku ale více domácí 18 a hosté 10
18:53 Strakonice vstřelili gol, nebyl však uznán pro postavení hráče v brankovišti
15:43 GÓL Snipers Třebíč! 1:3
15:43 Třebíč využívá přesilové hry a zvyšuje na 1:3
14:46 Trestné střílení družstva Snipers Třebíč neproměnil #28 Jaroslav Dlabač.
14:46 Macek nájezd chytá
14:46 Po chybě Housky nájezd pro Třebíč
13:21 Zdravíme nemocné hráče FbC Strakonice - Adam Vašmuciuse a Martina Koštu
12:01 GÓL Snipers Třebíč! 1:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #28 Jaroslav Dlabač, asistoval #15 Petr Štěpánek (1:2)
12:01 Třebíč z brejku zvyšuje na 1:2, kdy se míč od tyče odráží za Mackova záda.
10:28 GÓL FbC Strakonice P.A.! 1:1
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #14 Jan Staněk (1:1)
10:28 Strakonice sevřeli Třebíč na své půlce a podařilo se jim vsítit gol. 1 - 1
04:00 Lépe začali hosté, vytvořili si tlak a i se štěstím vstřelili gol. Strakonice však rychle získlali nad hrou kontrolu
01:43 GÓL Snipers Třebíč! 0:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #71 Vojtěch Janata, asistoval #28 Jaroslav Dlabač (0:1)