60
  • 60 59:49
    TJ Lubná

TJ Lubná - Orel Přelouč  7:3
branky: 7. Ondřej Chadima, 15. Marek Boštík, 27. Václav Kučera, 32. Marek Boštík, 39. Marek Boštík, 47. František Košňar, 59. Václav Kučera - 2. Jan Pozler, 19. Ladislav Jezdinský, 43. Petr Sedláček; rozhodčí: Jakub Vlček - Michal Taufmann; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Lukáš Kopecký 27 - Tomáš Udatný 24; po třetinách: 2:2, 3:0, 2:1
60:00 Nejlepší hráč Lubné: č. 14 Marek Boštík
60:00 Nejlepší hráč Přelouče: č. 15 Šetina Martin
60:00 Střely po třetí třetině: 8:8. Celkové střely zápasu 30:30.
60:00 Komentář trenéra Lubné Jiřího Boštíka: Odvedli jsme velmi obětavý kolektivní výkon, který vedl k zasloužené výhře. Děkujeme soupeři za kvalitní hru.
60:00 Komentář trenéra Pavla Bíny: Nám prostě hra Lubné nevyhovuje, nic jsme nevymysleli a tudíž zůstaly body v Lubné. Děkujeme soupeři za zápas.
59:49 Timeout TJ Lubná
58:24 GÓL TJ Lubná! 7:3
Branku družstva TJ Lubná vstřelil #12 Václav Kučera bez asistence (7:3)
58:24 Gól do prázdné branky.
55:30 Hra začíná být ostřejší. Mantinely padají.
51:50 Chumel před brankářem Udatným.
49:44 Hosté si v přesilovkách nejsou moc jistí.
47:48 Atmosféra by se dala krájet.
46:40 GÓL TJ Lubná! 6:3
Branku družstva TJ Lubná vstřelil #4 František Košňar, asistoval #8 Martin Klusoň (6:3)
45:20 Přelouč neproměnila svoji přesilovku a následně je vyloučen hráč hostů č. 2 na dvě minuty za blokování hole.
43:14 Za chyby se platí. Hosté začínají hrát svoji druhou přesilovku.
42:52 GÓL Orel Přelouč ! 5:3
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #2 Petr Sedláček bez asistence (5:3)
40:00 Dnešní zápas sleduje 54 fanoušků. Báječná atmosféra vděčí jim. DĚKUJEME!! :)
40:00 Střely po druhé třetině 12:8 pro Lubnou.
38:41 GÓL TJ Lubná! 5:2
Branku družstva TJ Lubná vstřelil #14 Marek Boštík, asistoval #10 Ondřej Háp (5:2)
38:41 Atmosféra doslova dychtí po gólu. A plní ji Boštík M. ve spolupráci s Hápem. Tímto Marek Boštík dovršil hattrick a domácí trenér háže na plac čepici.
38:10 I přeloučští hráči ukazují svoje kvality.
34:40 Lubná vytváří tlak.
33:30 Domácí tým má velkou oporu ve svém proslulém fanclubu a dnes tomu není jinak. DĚKUJEME!!
31:02 Timeout Orel Přelouč
31:02 GÓL TJ Lubná! 4:2
Branku družstva TJ Lubná vstřelil #14 Marek Boštík, asistoval #4 František Košňar (4:2)
30:03 Ani jeden tým si střely na branku nenechává líbit a oplácí je.
29:20 Kopecký projevuje své kvality oproti dobře mířené střele hostujícího hráče.
28:00 Z lubenského kotle se ozývá: 'Co do něj vrážíš ořechu!'
27:45 Přeloučští hráči oplácí gól nebezpečnou střelou.
26:04 GÓL TJ Lubná! 3:2
Branku družstva TJ Lubná vstřelil #12 Václav Kučera, asistoval #11 Petr Kuchta (3:2)
25:50 Oproti první třetině se hra zrychlila. Oba týmy mají šance, ale nedaří se jim dotáhnout šance do konce.
23:50 Nabuzení přeloučští hráči se snaží zdolat Kopeckého.
20:00 Střely na branku po první třetině jsou 10:14.
19:10 Přelouč vyrovnává a to domácí celek nabudilo. Jiří Boštík střílí - zvoní tyč.
18:27 GÓL Orel Přelouč ! 2:2
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #27 Ladislav Jezdinský, asistoval #6 Jan Pozler (2:2)
17:32 Přelouč nenechává domácího brankáře chladným.
15:46 Jen málo stačilo do vyrovnání skóre. Domácí tým už hraje v plném počtu.
14:03 GÓL TJ Lubná! 2:1
14:03 I v oslabení dokázal Marek Boštík zvýšit skóre do téměř prázdné branky.
12:33 Tým Přelouče rád zapojuje do své hry fotbalové prvky.
11:20 Nebezpečná střela domácího hráče Marka Boštíka.
10:12 Hra se přesouvá ze strany na stranu, ne však v prudkém tempu.
06:27 GÓL TJ Lubná! 1:1
Branku družstva TJ Lubná vstřelil #9 Ondřej Chadima bez asistence (1:1)
06:27 Ušmudlený gól přes půlku hřiště končí v bráně.
04:50 Domácí se snaží skóre vyrovnat a začínají více atakovat na hostující branku.
01:08 GÓL Orel Přelouč ! 0:1
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #6 Jan Pozler, asistoval #2 Petr Sedláček (0:1)
01:08 Ani jsme se nestihli rozkoukat a hostující tým už se ujal vedení.
00:00 Vítáme vás u dnešního zápasu, kde se s domácím týmem Lubné utká tým Orel Přelouč. Týmy v tabulce dělí 2 body, proto dnešní výhra bude důležitá oba celky.