59
  • 59 58:56
    Trutnov

FBC Trutnov (DTJ) - Florbal Primátor Náchod 5:6
branky: 13. Lukáš Tomeš, 25. Nguyen Duc Trung, 30. Roman Šauer, 32. Roman Šauer, 47. Jonáš Mikšovský - 5. Ondřej Bachtík, 21. Jonáš Mědílek, 25. Jan Jirák, 26. Ondřej Malík, 29. Jan Jirák, 53. Filip Hušek; rozhodčí: Aleš Jansa - Martin Volf; vyloučení: 0:0; využití: 1:3; diváků: 150; zásahy brankářů: Vojtěch Škvrna 22 - Daniel Meduna 25; po třetinách: 1:1, 3:4, 1:1
59:59 Po divokém vylučování v závěru utkání končí a Náchod vyhrává.
59:10 Domácí zkouší hru bez brankaře.
58:56 Timeout FBC Trutnov (DTJ)
58:56 Domácí si vzali oddechový čas doufáme, že toho dokáží využít.
58:38 Domácí se tlačí do šancí, ale nedaří se jim skórovat.
57:25 Hraje se vyrovnaně. Domácí se snad nadechnou k závěrečnému náporu.
55:52 Hosté vyloučení přečkalíi a hrají v plném počtu.
52:32 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #74 Filip Hušek, asistoval #45 Ondřej Hušek (5:6)
52:32 Hosté se prosazují a dostávají se do vedení po využité přesilovce.
51:47 Náchod dostává další výhodu přesilovky. Doufáme, že ji nevyužije.
49:54 Hra se v posledních minutách vyrovnává, ale hraje se bez výraznějších šancí na obou stranách.
46:16 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 5:5
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #5 Jonáš Mikšovský, asistoval #16 Ondřej Votoček (5:5)
46:16 Domácí se opět prosazují z dorážky a Jonáš Mikšovský srovnává stav na 5:5
45:00 Hosté nyní měli obrovskou šanci. Domácí zachránila tyčka.
42:56 Náchod ve třetí třetině má míček více v držení. Velké šance se však neobjevují.
39:30 Hosté si stále ještě vytvářejí šance, je jich však mnohem méně, než dříve.
38:35 Ke konci třetiny se domácí rozletěli a hosté chvíli nevěděli, kde jim hlava stojí.
37:47 Hosté hrají v plném počtu.
37:10 Domácí se dostávají do šancí, ale zatím se jim nedaří prosadit.
35:47 Máme tady další přesilovku domácích. Doufáme, že si s ní poradí stejně jako s tou první.
33:08 Utkání není ani zdaleka rozhodnuté a domácí se snaží napadat rozehrávku Náchoda již hluboko na jeho polovině.
31:02 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 4:5
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #10 Roman Šauer, asistoval #16 Ondřej Votoček (4:5)
31:02 Domácí měli přesilovku. Využili ji ihned. Roman Šauer dostal přihrávku ze standartky a přesně umístil střelu.
30:52 Na dnešní zápas si našlo cestu krásných 150 diváků. Všem děkujeme.
29:30 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 3:5
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #10 Roman Šauer, asistoval #2 Jakub Davidík (3:5)
29:30 Roman Šauer se z dorážky trefuje a snižuje stav na 3:5
28:23 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #98 Jan Jirák z trestného střílení (2:5)
28:23 Po záchraném faulu domácích je nařízen nájezd, který hosté zhodnocují.
25:42 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #73 Ondřej Malík, asistoval #45 Ondřej Hušek (2:4)
25:42 Hosté navyšují vedení potom co zachycená střela šťastně spadla do branky.
24:18 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #98 Jan Jirák bez asistence (2:3)
24:18 Ihned po vhazování uniká hráč hostí a trefuje přesně šibenici.
24:15 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 2:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #14 Nguyen Duc Trung, asistoval #4 Dominik Souček (2:2)
24:15 Dominik Souček vybojoval míček a Dušan Nguyen se před brankou nemýlil.
20:39 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #11 Jonáš Mědílek, asistoval #10 Ondřej Bachtík (1:2)
20:39 Hosté využili přesilovku pokračující z předcházející třetiny a opět se ujímají vedení v zápase.
19:30 Je tu další vyloučení domácích a na hale panuje rozčarování z prozatimního výkonu rozhodčích.
18:21 Domácí se dostávají do šancí, ale sráží je nepřesnost střelby.
16:30 Domácí se snaží napadat a daří se jim tak přerušovat rozehrávky hostí. Šancí je však stále málo.
14:39 Domácí po gólu ožili a šancí přibývá.
12:57 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #6 Lukáš Tomeš bez asistence (1:1)
12:57 Lukáš Tomeš zachytil míček a na druhý pokus se prosadil a srovnal stav na 1:1
11:00 Hra se vyrovnává, ale domácí nemohou najít recept na prosazení se.
09:09 Domácí se ubránili a nyní se pokusí o změnu stavu zápasu.
08:12 Domácím se zatím daří odolávat a odvracet šance hostí.
06:40 Hostím byla darována další výhoda přesilovky.
06:04 Domácím se zatím nedaří dostat do výraznějších útočných šancí.
04:34 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #10 Ondřej Bachtík, asistoval #42 Zdeněk Dítě (0:1)
04:34 Hosté se přeci jen prosazují a z neblokované střely se ujímají vedení.
04:02 Domácím se zatím dařilo držet míček za brankou hostí a šetřit tak drahocený čas.
03:11 Roman Šauer po nedorozumění v týmu domácích zatáhl za záchranou brzdu a vysloužil si dvouminutový trest.
01:12 Domácí se zatím dostali do pár šancí, k výraznějšímu ohrožení branky však nedošlo.
00:00 Dobrý večer, vítáme vás u sledování online přenosu z dnešního derby mezi domácím Trutnovem a družstvem Náchoda.