10:8
    Jan KOUREK
    (Molák)

FbC Strakonice P.A. - PSKC Okříšky-Kněžice 10:8
branky: 3. Jan Staněk, 4. Jakub Kopecký, 6. David Chvosta, 27. Marek Jiřík, 29. Tomáš Mareš, 29. Jan Staněk, 31. Marek Jiřík, 36. Marek Jiřík, 43. Marek Jiřík, 50. Marek Harman - 11. Jan Kourek, 21. Martin Žák, 26. Martin Žák, 29. Roman Plavec, 33. Roman Plavec, 45. Jan Kourek, 54. Petr Molák, 58. Jan Kourek; rozhodčí: František Janda - Kamil Vraspír; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Josef Macek 18 - Jaroslav Kučera 27; po třetinách: 3:1, 5:4, 2:3
59:45 Míček na za brankou soupeře
59:09 50 vteřin do konce napínavého utkání
58:45 Okříšky v 6 svírají strakonice
58:15 Strakonice tvoří na polovině soupeře
57:00 GÓL PSKC Okříšky-Kněžice! 10:8
Branku družstva PSKC Okříšky-Kněžice vstřelil #21 Jan Kourek, asistoval #28 Petr Molák (10:8)
57:00 Kourek pěknou střelou od mantinelu překonal Macka a snižuje na rozdíl 2 branek.
56:19 Jiřík pálil slepými a před brankou nestačil míček usměrnit do sítě
55:55 Strakonice se brání tlaku soupeře. Do žádných výrazných šancí ho nepouštějí
54:52 Hraje se na domácí polovině
53:22 Po chybě strakonic se okříšky dostali do brejku, Kořán situaci hasil ale bohužel za cenu faulu. Následný nájezd okříšky proměnují. Macek si na míček šáhl ale bohužel propadl za jeho záda.
53:21 GÓL PSKC Okříšky-Kněžice! 10:7
Branku družstva PSKC Okříšky-Kněžice vstřelil #28 Petr Molák z trestného střílení (10:7)
53:21 Nastupuje pořádková policie, hostující fanoušky pronikli do sektoru domácích
53:21 Hostující střídačka na dálku debatuje s fanoušky
53:21 Nájezd pro Okříšky
50:47 Strakonický Křešnička a Okříško-Kněžický Salák si po souboji vyměnili pár slov a párkrát do sebe šťouchli, rozhodčí mají situaci plně pod kontrolou a posílají násilníky odpodčinout na trestnou lavici
50:46 Timeout FbC Strakonice P.A.
50:46 Skoro se porvali
49:33 GÓL FbC Strakonice P.A.! 10:6
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #6 Marek Harman, asistoval #23 Tomáš Jiřík (10:6)
49:33 Jiřík vybojoval balonek pro Harman ml. a ten krásně zavěsil do vinglu soupeřovi branky
48:25 Jak v hledišti tak na hřišti začíná pěkně přihořívat.
46:28 Hra se přelévá ze strany na stranu. Šance si vytvářejí oba týmy, gólmaní ale své týmy drží
44:24 GÓL PSKC Okříšky-Kněžice! 9:6
44:24 Okříšky rychle trestají faul Harman a krásně umístěnou střelou do rohu Mackovi branky snižují na 9:6
42:46 GÓL FbC Strakonice P.A.! 9:5
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #18 Marek Jiřík, asistoval #46 David Chvosta (9:5)
42:46 Marek Jiřík se krásně obtočil kolem branky a zasunul balonek do branky soupeře.
41:00 Okříšky se snaží dostat Strakonice pod tlak, ti však dobře brání.
40:00 Skončila 2. třetina, která nám nabídla devět branek a spoustu dalších šancí na obou stranách. Střeli na branku 16:9
37:42 Okříšky nedokázali využít početní výhodu
35:20 GÓL FbC Strakonice P.A.! 8:5
32:39 GÓL PSKC Okříšky-Kněžice! 7:5
Branku družstva PSKC Okříšky-Kněžice vstřelil #7 Roman Plavec, asistoval #33 Jakub Diviš (7:5)
32:39 Okříšky se v oslabení dostali do breaku a snižují na 7:5
30:54 GÓL FbC Strakonice P.A.! 7:4
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #18 Marek Jiřík, asistoval #14 Jan Staněk (7:4)
30:54 Strakonice využili přesilovku a zvyšují na 7:4
28:34 GÓL PSKC Okříšky-Kněžice! 6:4
Branku družstva PSKC Okříšky-Kněžice vstřelil #7 Roman Plavec, asistoval #21 Jan Kourek (6:4)
28:21 GÓL FbC Strakonice P.A.! 6:3
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #14 Jan Staněk, asistoval #27 Michal Strejček (6:3)
28:08 GÓL FbC Strakonice P.A.! 5:3
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #24 Karel Šavrda (5:3)
28:08 Po krásné spolupráci celé pětky zakončoval Tomáš Mareš
26:11 GÓL FbC Strakonice P.A.! 4:3
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #18 Marek Jiřík, asistoval #24 Karel Šavrda (4:3)
26:11 Domácí odpověděli na vyrovnání rychlým gólem a opět se ujali vedení
25:19 GÓL PSKC Okříšky-Kněžice! 3:3
Branku družstva PSKC Okříšky-Kněžice vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #21 Jan Kourek (3:3)
25:19 V 6. minutě 2. třetiny Okříšky vyrovnávají
23:32 Druhý gól hostů probudil i jejich fanoušky. Utkání přihlíží 42 diváků
20:54 GÓL PSKC Okříšky-Kněžice! 3:2
Branku družstva PSKC Okříšky-Kněžice vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #32 Tomáš Sajtl (3:2)
20:54 Do 2. třetiny vstoupili lépe hosté a snižují na rozdíl jediné branky
20:00 Skončila 1. třetina do které vstoupili lépe domácí a vytvořili si tříbrankový náskok. V polovině třetiny se hra začala vyrovnávat a prosadili se i hosté. Střeli po 1. třetině: 12:8
17:07 Strakonice trefili břevno
15:53 Hraje se nahoru dolu
10:26 GÓL PSKC Okříšky-Kněžice! 3:1
Branku družstva PSKC Okříšky-Kněžice vstřelil #21 Jan Kourek bez asistence (3:1)
10:00 Hra se začíná vyrovnávat, do šancí se začali dostávat i hosté
05:18 Timeout PSKC Okříšky-Kněžice
05:18 GÓL FbC Strakonice P.A.! 3:0
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #46 David Chvosta, asistoval #24 Karel Šavrda (3:0)
05:18 David Chvosta se vytočil zpoza brány a vstřelil 3. gól domácích
03:18 GÓL FbC Strakonice P.A.! 2:0
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #7 Jakub Kopecký, asistoval #82 Petr Křešnička (2:0)
02:35 GÓL FbC Strakonice P.A.! 1:0
02:35 Do utkání vstoupili lépe domácí, vytvořili si tlak, který vyústil v 1. gól utkání