(Hubinka)
  • 52 51:31
    FBC Sokol Písek

FBC Peaksport Litomyšl - FBC Sokol Písek 11:5
branky: 9. Adam Toman, 13. Michal Háp, 13. Adam Toman, 14. Michal Háp, 18. Filip Krátký, 22. Ondřej Pakosta, 29. Matěj Stejskal, 41. Ondřej Pakosta, 42. Tomáš Jakubík, 52. Ondřej Pakosta, 52. Tomáš Jakubík - 6. Lukáš Teska, 19. Jakub Mikeš, 19. Tomáš Hesoun, 23. Lukáš Teska, 39. Radek Janoušek; rozhodčí: Michal Měsíček - Jan Novotný; vyloučení: 0:0; využití: 2:0; diváků: 90; zásahy brankářů: Tomáš Doubek 30 - Martin Hrubec 32; po třetinách: 5:3, 2:2, 4:0
60:00 Komentář trenéra domácích: Dnes jsme byli jednoznačně lepší a tři body jsme si zasloužili. Spoluhráči děkujeme za fair play. Komentář trenéra hostů: Děkujeme soupeřům, rozhodčím i divákům.
60:00 Stav střel ve třetí třetině 16:13. Celkově tedy 43:35
59:01 Běží nám poslední minuta utkání. Výrazné změny ve skóre už nečekáme..
58:09 Stejskalovi se u nás líbí.. A Lešek se k němu přidal :)
57:55 Domácí v plném počtu
56:17 Domácí ve čtyrech
56:14 Jakubík i přesto ohrozil branku Hrubce
55:55 Zbytečnost.. Hubinka si jde sednou na trestnou a opět tu máme hru 5 na 3
55:39 Mikeš trefil tyč, hra pokračuje dál..
54:17 Hosté mají šanci trochu snížit brankový rozdíl. Zahrají si přesilovou hru
51:31 Timeout FBC Sokol Písek
51:31 GÓL FBC Peaksport Litomyšl! 11:5
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil #19 Tomáš Jakubík, asistoval #37 Jiří Hubinka (11:5)
51:31 Branka střídá branku a domácí tým odskakuje na rozdíl 6ti branek
51:24 GÓL FBC Peaksport Litomyšl! 10:5
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil #22 Ondřej Pakosta, asistoval #47 Michal Háp (10:5)
51:24 Tečovaná rána ze středu hřiště zapadla za Hrubce
50:18 Přihrávky hostů nejsou vůbec přesné. Většina jich končí na hokejkách domácích hráčů
48:09 Pakostova přihrávka před bránu mohla znamenat navýšení skóre, nikdo však na míček nedosáhl..
47:56 Teska jen těsně minul Doubkovu bránu
46:19 Čuka vyráží míček až za zády Hrubce
41:39 GÓL FBC Peaksport Litomyšl! 9:5
41:39 Jakubík skrytou střelou vymetl pavučinu
40:19 GÓL FBC Peaksport Litomyšl! 8:5
40:19 Litomyšlští nám opět ukázali, že přesilovky mají v malíku..
40:00 Na dnešní utkání se přišlo podívat 90 diváků! Děkujeme!
40:00 Stav střel ve druhé třetině 18:11.. celkově 37:22
39:34 Štěpán si do konce třetiny půjde sednout na trestnou. Domácí mají opět šanci v podobě přesilové hry..
38:41 GÓL FBC Sokol Písek! 7:5
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil #91 Radek Janoušek, asistoval #20 Stanislav Jiříček (7:5)
38:41 Janoušek snižuje skóre po přihrávce Jiříčka
37:40 Hra se začíná vyrovnávat.. Domácí opět ke konci třetiny mírně polevili a hosté se dostávají na koně..
37:34 Dovolte mi menší vsuvku. V dnešním zápase domácí tým bojuje i za našeho hráče Maria Molitorise, který se ocitl v nelehké zdravotní situaci. Všichni přejeme brzké uzdravení!!!
34:16 Janoušek měl až moc prostoru na to aby jeho střela skončila za mantinely
32:51 Domácí v plném počtu
31:37 Tým hostů nedokázal využít hru 5 na 3
30:51 Domácí se přepočítali a vběhli na hřiště v pěti.. Ochodnický si tak půjde na chvíli sednout ke Krátkému
29:37 Jak dlouho si tu s námi posedí Krátký?
28:54 GÓL FBC Peaksport Litomyšl! 7:4
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil #44 Matěj Stejskal, asistoval #22 Ondřej Pakosta (7:4)
28:54 Mikeš si moc dlouho neposeděl.. přihrávka - střela - tyčka - dorážka - gól!
28:27 Domácí mají možnost ukázat jak pečlivě trénovali přesilovku
28:20 A bude se vylučovat
26:00 Ochuzen o orgán a posílen antibiotiky nastoupil do hry Karlík
25:11 Toman po zápase najde na zadku moc pěknou berušku :)
22:38 GÓL FBC Sokol Písek! 6:4
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil #14 Lukáš Teska, asistoval #4 Jakub Mikeš (6:4)
22:38 Rychlost - přesnost.. Mikeš - Teska.. 6:4
22:17 Náraz míčku do tyče slyšela celá hala. Michale Hápe, příště přesněji :)
21:29 GÓL FBC Peaksport Litomyšl! 6:3
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil #22 Ondřej Pakosta bez asistence (6:3)
21:29 Hrubec vyhodil míček přímo na Pakostu, ten mu ho vrátil zpět do brány
20:00 Počet střel po první třetině 19:11
18:56 GÓL FBC Sokol Písek! 5:3
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil #25 Tomáš Hesoun bez asistence (5:3)
18:56 Domácí si začali být trochu moc jistí a přestali bránit.. Hesoun využívá a snižuje brankový rozdí
18:42 GÓL FBC Sokol Písek! 5:2
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil #4 Jakub Mikeš, asistoval #69 Karel Prokopec (5:2)
18:42 Doubek, trochu znuděn v bráně, nečekal Mikešovu střelu..
17:22 GÓL FBC Peaksport Litomyšl! 5:1
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil #15 Filip Krátký, asistoval #19 Tomáš Jakubík (5:1)
17:22 Krátký ví kde má svoje místo na place
15:14 Hosté se sice pokoušejí o brejky, ale jejich snahy jsou marné.. Zbytek třetiny si pravděpodobně jenom odbrání
13:25 GÓL FBC Peaksport Litomyšl! 4:1
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil #47 Michal Háp, asistoval #22 Ondřej Pakosta (4:1)
13:25 Domácí jsou k nezastavení. Vědí že v dnešním zápase jim jde o hodně a nechtějí si nechat tři body vzít.. Odskakují tak na rozdíl tří branek
12:41 GÓL FBC Peaksport Litomyšl! 3:1
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil #60 Adam Toman, asistoval #9 Michal Hrdina (3:1)
12:41 Situace se opakuje Hrdina - Toman si dnes rozumí
12:18 GÓL FBC Peaksport Litomyšl! 2:1
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil #47 Michal Háp, asistoval #19 Tomáš Jakubík (2:1)
12:18 Tlak domácích se vyplácí a navyšují tak své skóre
11:57 Hra se více odehrává na půlce hostů..
08:45 GÓL FBC Peaksport Litomyšl! 1:1
08:45 A je vyrovnáno! Hrdina našel Tomana před bránou a ten se nemýlil..
08:21 Hra nabírá na rychlosti a důraznosti! Litomyšlští se tlačí na bránu Písku
05:03 GÓL FBC Sokol Písek! 0:1
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil #14 Lukáš Teska, asistoval #69 Karel Prokopec (0:1)
05:03 Prokopec unikl z půlky.. Vomočil sice přihrávku před bránou zbrzdil, ale ta se stejně dostala k Teskovi, který zakončil
02:48 První střela mířená na Doubka. Svou bránu si pohlídal
02:08 Domácí jsou velmi nebezpeční před bránou hostů. Zatím se jim nedaří Hrubce překonat
01:13 V šanci před bránou Krátký, skákající míček však Hrubec dokázal vyrazit
00:01 A je zahájeno. Hned po rozehrávce se míčku ujímají domácí..
00:00 Dobrý večer vážení florbaloví fanoušci. Vítám Vás v Městské sportovní hale v Litomyšli u předposledního kola ligové soutěže s názvem Divize. Na palubovce dnes uvidíme domácí tým FBC Peaksport Litomyšl a tým hostů FBC Sokol Písek. Přejeme příjemnou zábavu!