60
  • 60 59:50
    TJ Lubná

TJ Lubná - FbC Strakonice P.A. 4:7
branky: 12. Tomáš Klusoň, 22. Tomáš Klusoň, 25. Pavel Štefl, 45. František Košňar - 9. Jakub Kořán, 15. Tomáš Jiřík, 23. Marek Jiřík, 25. Karel Šavrda, 33. Petr Křešnička, 46. Jan Staněk, 49. Tomáš Jiřík; rozhodčí: Aleš Jansa - Martin Volf; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 68; zásahy brankářů: Tomáš Tmej 25 - Josef Macek 37; po třetinách: 1:2, 2:3, 1:2
60:00 Rozhovor s trenérem Lubné Jiřím Boštíkem: Soupeř vyhrál zaslouženě. Zápas byl velmi obtížný. Oba týmy hrály ze zajištěné obrany. Soupeř měl více štěstí a zaslouženě vyhrál.
60:00 Střely po 3. třetině 15:12 pro Lubnou. Celkové střely 41:32 pro Lubnou
60:00 Rozhovor s trenérem Strakonic : Zápas byl velmi tvrdý a vyhrocený. Dneska nám to vůbec nesedlo, nehráli jsme naši hru. Naštěstí jsme využili soupeřovy chyby a zvítězili jsme. S tímhle nemůžeme hrát vyšší soutěž.
59:50 Timeout TJ Lubná
57:17 Timeout FbC Strakonice P.A.
54:05 Nutno také uznat, že Lubná má v přesné střele a dotlačení míčku do branky docela smůlu.
50:32 Strakonicím se nemůže odepřít jejich dobrý výkon, který je podpořen taktéž dobrým brankářem.
48:38 Oba týmy už jsou v plném počtu
48:26 GÓL FbC Strakonice P.A.! 4:7
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #23 Tomáš Jiřík, asistoval #37 Tomáš Mareš (4:7)
45:55 GÓL FbC Strakonice P.A.! 4:6
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #14 Jan Staněk, asistoval #46 David Chvosta (4:6)
44:27 GÓL TJ Lubná! 4:5
Branku družstva TJ Lubná vstřelil #4 František Košňar bez asistence (4:5)
44:27 František Košňar snižuje skóre při hře 4 na 4
40:00 Střely po druhé třetině 14 :11 pro Lubnou. Stejně, jako tomu bylo ve Strakonicích, kdy Lubná téměř 'přestřílela' Strakonice, i dnes počet střel hraje pro Lubnou, které se ovšem nedaří zdolat strakonickou branku.
39:32 Lubná v posledních vteřinách druhé třetiny tlačí a snaží se snížit skóre, Strakonice ale předvádí dobrou hru jak hráčů tak golmana, přes kterého je těžké střelit gól.
38:29 Strakonice v plném počtu
32:52 GÓL FbC Strakonice P.A.! 3:5
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #82 Petr Křešnička bez asistence (3:5)
32:52 Hráč č. 82 posílá míček do levého horního rohu.
29:52 Nedá se říct, že by vedení měly Strakonice lehké. Lubná předvádí hezké akce plné střel, které jsou naneštěstí blokovány strakonickou obranou.
27:00 Zdá se, jakoby v první třetině týmy prokoukly hru svých protihráčů a to přináší své ovoce v podobě branek.
24:40 GÓL FbC Strakonice P.A.! 3:4
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #24 Karel Šavrda bez asistence (3:4)
24:31 GÓL TJ Lubná! 3:3
Branku družstva TJ Lubná vstřelil #5 Pavel Štefl, asistoval #48 Tomáš Tmej (3:3)
22:31 GÓL FbC Strakonice P.A.! 2:3
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #18 Marek Jiřík, asistoval #37 Tomáš Mareš (2:3)
21:48 GÓL TJ Lubná! 2:2
Branku družstva TJ Lubná vstřelil #7 Tomáš Klusoň, asistoval #12 Václav Kučera (2:2)
21:48 Lubná nastoupila do 2. třetiny aktivněji a to se ji vyplácí.
20:00 Hra byla spíše taktičtější a mohli jsme vidět střely na branku v poměru 12:9.
14:39 GÓL FbC Strakonice P.A.! 1:2
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #23 Tomáš Jiřík, asistoval #24 Karel Šavrda (1:2)
14:39 Vyloučený Ondřej Chadima se na trestné moc dlouho neohřál - Strakonice ukazují svoji sehranou hru a zvyšují na 2:1
12:32 I přes dobrou hru hostů Lubná vytváří velmi dobré šance, jako nyní když střílí domácí Kučera a míček končí v rukou brankáře.
11:53 GÓL TJ Lubná! 1:1
Branku družstva TJ Lubná vstřelil #7 Tomáš Klusoň, asistoval #2 Jiří Boštík (1:1)
11:53 Domácí oplácí - přihrávka Boštíka od brány, který stihl přesnou střelou nahrát Klusoňovi a tím padá vytoužený první gól.
08:43 GÓL FbC Strakonice P.A.! 0:1
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #25 Jakub Kořán, asistoval #14 Jan Staněk (0:1)
02:30 Strakonice jsou v čele tabulky, ale i přesto je velmi důležité, aby dnes získali tři body a zajistili si tak hru v play-up. Podle toho taky vypadá jejich hra.