59
  • 59 58:03
    Rtyně v/P

PSKC Okříšky-Kněžice - Orel Rtyně v Podkrkonoší 4:3
branky: 10. Jan Kourek, 11. Jan Kourek, 20. Filip Salák, 57. Jan Kourek - 11. Jakub Václav, 15. Miroslav Kábrt, 27. Jakub Téra; rozhodčí: Michal Šafář - Zbyněk Pěnička; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Jaroslav Kučera 13 - Vlastimil Skalický 25; po třetinách: 3:2, 0:1, 1:0
59:59 Komentář domácího trenéra: Od začátku zápasu jsme chtěli hrát aktivně, ale to se nestalo. Z naší strany to byl nejhorší zápas. Výhra byla velice vydřená. Děkuji fanouškům, že nás podporovali celý zápas a soupeři za férovou hru. Komentář hostujícího trenéra: Prodloužení bylo blízko, děkuji soupeři za férovou hru.
59:59 Domácí zaslouženě ve 3. části rozhodli brankou Kourka o svém dnešním vítězství. Děkuji a bude se těšit na počtenou.
59:50 Obětavost domácích nepouští hosty do střeleckých příležitostí.
59:15 Skalický na střídačce, hostě v šesti!
58:48 Domácí nyná stažení, hosté si vytvářejí tlak!
58:03 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
58:03 Ukázkový bekčeking Moláka poslal domácí do přečíslení 3-1, následná střela Kourka však končí pouze na tyči.
56:18 GÓL PSKC Okříšky-Kněžice! 4:3
Branku družstva PSKC Okříšky-Kněžice vstřelil #21 Jan Kourek, asistoval #28 Petr Molák (4:3)
56:18 Krásnou přihrávku Moláka z osy hřiště dokázal využít Kourek, který tak kompletuje hattrick!
55:38 Špatnou rozehrávku Diviše hasil až Kučera.
55:05 Domácí opět na útočné polovině, ke střele se však nedostali.
53:07 Hra se ve 3. třetině odehrává víceméně na jednu bránu, Skalický zatím drží svůj tým.
52:33 Salák z výborné pozice pálí nad.
51:46 V obrovské šanci hostující Bureš, Kučera jeho samostatný únik kryje!
50:42 Salák zkoušel vystřelit backhandem, Skalický se štěstím vyráží.
50:09 Hosté v plném počtu.
49:32 Výtečný zákrok Skalického proti střele Kourka!
48:10 Kourek trestné střílení neproměnil a začíná přesilovka domácích.
48:09 Trestné střílení družstva PSKC Okříšky-Kněžice neproměnil #21 Jan Kourek.
48:09 Trestné střílení pro domácí tým, míček si staví Kourek.
47:59 Kourek se vytočil na ose hřiště, Skalický jeho pokus vyráží.
46:15 Domácí jsou evidentně plní síly.
44:57 Dělovka Saláka míří těsně nad.
44:15 Výtečným zákrokem se prezenoval i Kučera, který nadvakrát zneškodnil střelu z bezprostřední blízkosti.
43:20 Hosté stále pod neuvěřitelným tlakem, Skalický perfektní.
41:53 Další výborný zákrok Skalického proti střele Rychlého.
40:30 Hned v úvodu třetí třetiny si domácí vytvořili několik střeleckých příležitostí, Skalický připraven.
39:59 Ve druhé části se Rtyni podařilo vyrovnat nején skóre, ale i herní projev. Střely: 6:6
39:59 Domácí po nevybíravém zákroku na Diviše rozohdně mají sudím co říct.
39:23 Molák v rohu umotal jen sám sebe a ztrácí míček.
38:25 Hra se nám přesouvá z jedné strany na druhou.
35:30 Dobrý forčeking první formace donutil hosty vyhodit balónek přes celé hřiště, odkud domácí zahajují svůj útok.
35:27 Molák v rozpravě se sudím, rozehrávat budou hosté.
34:50 Ostrá střela Rychlého míří těsně vedle.
33:30 Salák se vymotal z rohu a předložil míček Žákovi. Jeho střela opět zablokována.
32:17 Výborný zákrok Kučery!
30:57 Standartní situace hostů z dobré pozice opěk končí mimo.
29:15 Nyní se do tlaku dostávají i domácí, Salákův pokus byl na velkém brankovišti zablokován.
28:39 Standartní situace hostů končí opět mimo.
26:18 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #12 Jakub Téra bez asistence (3:3)
26:18 Výtoč z poloviny hřiště pravděpodobně někdo z domácích těsně před Kučerou tečoval, gólman domácích byl bez šance.
25:11 Domácí v plném počtu.
25:00 Všechny pokusy hostů končí mimo.
24:05 Domácí dobře vykrývají nebezpečné úhly.
22:53 Hosté zodpovědně vykrývají střed hřiště, což komplikuje rozehru domácích.
21:40 Nebezpečnou střelu hostujícího celku blokuje Svoboda nad.
20:08 Od úvodního hvizdu převzali otěže hosté, kteří bleskově prověřili Kučeru.
19:59 V první části byli aktivnější domácí, kteří trpělivou hrou na míčku dostávali hostující celek pod tlak. Střely: 11:5
19:46 GÓL PSKC Okříšky-Kněžice! 3:2
Branku družstva PSKC Okříšky-Kněžice vstřelil #11 Filip Salák, asistoval #26 Jiří Špinar (3:2)
19:46 Rychlé rozehrání Špinara uvolnilo Saláka, která z levého křídla propálil hostujícího brankáře.
19:15 Krásná defenzivní práce Kourka zastavila přečíslení hostů.
16:58 Na Brázdu nyní zívala prázdná brána, balónek mu však přeskočil čepel.
16:52 Hostující pressují nezvykle vysoko, Salákovi to však velké obtíže nedělá.
15:33 Krásné kombinace první lajny domácích, Molákovu velkou šanci kryje Skalický.
14:33 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt bez asistence (2:2)
14:33 Standartní situaci z poloviny hřiště vyřešil Kábrt nejlépe, jak mohl. Tvrdou střelou k tyči překonává domácího gólmana.
12:50 Nyní v permanenci i Kučera, skóre se stále nemění.
12:40 Domácí stále aktivnější, několik dobrých pokusů zablokovala hostující obrana.
10:20 GÓL PSKC Okříšky-Kněžice! 2:1
Branku družstva PSKC Okříšky-Kněžice vstřelil #21 Jan Kourek bez asistence (2:1)
10:20 Kourek krásnou individuální akcí opět posílá svůj tým do vedení!
10:10 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #99 Jakub Václav, asistoval #55 Miloslav Krýsl (1:1)
10:10 Hostující po nedůrazné obraně domácího celku srovnávají skóre.
09:12 GÓL PSKC Okříšky-Kněžice! 1:0
09:12 Molákův pas dokázal pozičně dobře postavený Kourek využít beze zbytku, domácí jdou do vedení.
08:45 Po delší době se ke střele dostali i hosté, nicméně Kučera nemusel zasahovat.
08:03 Hostující tým je nyní pod velkým tlakem, Skalický zatím drží.
07:25 Molák našel crossovou přihrávkou Diviše, jeho pokus zablokován.
05:30 Standartní situace domácích, Žák zakončuje mimo.
05:21 Domácí se kombinací na jeden dotek dostali až do zakončení, Svoboda mířil nad.
04:40 Molák našel před brankou Kourka, tomu střela příliš nesedla a míří mimo.
03:23 V dobré šanci Špinar, Skalický vyráží.
02:25 Domácí tým má balónek pod kontrolou a postupně rozvíjí útok.
01:04 Domácí odpovídají dobrou poziční hrou.
00:18 Ihned po úvodní buly jsou aktivnější hosté, Kučera si připsal první zákrok.