• 60 59:34
    10:7
    (Mikeš)

TJ Lubná - FBC Sokol Písek 10:7
branky: 2. Tomáš Klusoň, 8. František Košňar, 10. Václav Kučera, 13. Ondřej Háp, 16. Václav Kučera, 22. Marek Boštík, 29. Jiří Boštík, 30. Tomáš Klusoň, 43. Pavel Štefl, 46. Václav Kučera - 27. Adam Kuba, 31. Vladimír Lešek, 36. David Salát, 37. Jakub Mikeš, 42. Lukáš Teska, 60. Karel Prokopec, 60. Vladimír Lešek; rozhodčí: Aleš Jansa - Martin Volf; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 72; zásahy brankářů: Tomáš Tmej 18, Pavel Vomáčka 1 - Martin Hrubec 29; po třetinách: 5:0, 3:4, 2:3
60:00 Střely po 3. třetině : 15:12, celkové střely 39:26 pro Lubnou.
60:00 Komentář trenéra Lubné V. Kučery: Děkujeme soupeři za férový přístup k zápasu. Naše mužstvo mělo zápas celou dobu pod kontrolou. Komplikovali jsme si ho lehce individuálními chybami v obranné činnosti. Na závěr patří dík našemu mužstvu za celou sezónu.
60:00 Komentář trenéra Písku: Sezónu bereme jako neúspěšnou, chtěli jsme hrát o udržení, ale moc se nám to nepovedlo. Soupeři byli lepší, rychlejší, důraznější. Nabrali jsme cenné zkušenosti a příští rok budeme bojovat o postup zpátky do divize. Chtěl bych poděkovat svým hráčům, soupeřům, rozhodčím, divákům, komentátorovi a zapisovatelkám.
59:34 GÓL FBC Sokol Písek! 10:7
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil #99 Vladimír Lešek, asistoval #4 Jakub Mikeš (10:7)
59:34 Hostům se podařilo zdolat lubenskou svatyni a střílí gól do téměř prázdné brány.
59:20 GÓL FBC Sokol Písek! 10:6
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil #69 Karel Prokopec, asistoval #4 Jakub Mikeš (10:6)
58:30 Písek v poslední minutě a půl čím dál více atakuje na domácí branku.
57:26 Timeout FBC Sokol Písek
57:26 Písek zkouší hru bez brankáře.
56:50 Fanoušci i při pěti gólovém náskoku neopomínají povzbuzovat svůj tým.
55:22 Písek i při oslabení dokázal utéct k domácí brance, krom toho si tam vysloužil dvou minutový trest za vrážení do V. Kučery.
53:50 Krásná myšlenka J. Boštíka nestihla být následována ještě krásnější realizací.
45:05 GÓL TJ Lubná! 10:5
Branku družstva TJ Lubná vstřelil #12 Václav Kučera, asistoval #7 Tomáš Klusoň (10:5)
45:05 Trenéři Lubné mohou na plac hodit své čepice - Václav Kučera se postaral o další gól a připisuje si tak hattrick.
42:17 GÓL TJ Lubná! 9:5
Branku družstva TJ Lubná vstřelil #5 Pavel Štefl bez asistence (9:5)
42:17 Lubná se konečně probrala a pojišťuje si tak gólový náskok.
41:11 GÓL FBC Sokol Písek! 8:5
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil #14 Lukáš Teska, asistoval #20 Stanislav Jiříček (8:5)
40:00 Dnešní zápas sleduje 72 fanoušků. DĚKUJEME!!!
40:00 Lubná ve druhé třetině trochu polevila a Písek tak toho mohl využít. Střely po druhé třetině jsou 10:9 pro Lubnou.
36:54 GÓL FBC Sokol Písek! 8:4
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil #4 Jakub Mikeš, asistoval #21 Jan Štěpán (8:4)
36:54 Písek využívá přesilovky.
35:54 Vyloučený Tomáš Klusoň zkoušel tvrdost hokejky protihráče Leška Vladimíra.
35:11 GÓL FBC Sokol Písek! 8:3
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil #5 David Salát, asistoval #14 Lukáš Teska (8:3)
35:11 Hosté o sobě dávají více vědět a zvyšují skóre na 8:3
30:10 GÓL FBC Sokol Písek! 8:2
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil #99 Vladimír Lešek, asistoval #14 Lukáš Teska (8:2)
30:10 Písek využívá chumel před domácí brankou a skóruje.
29:35 GÓL TJ Lubná! 8:1
Branku družstva TJ Lubná vstřelil #7 Tomáš Klusoň, asistoval #5 Pavel Štefl (8:1)
28:57 Máme tu druhé vyloučení, tentokrát pro hostujícího Radka Janouška, který svou hrou bránil ve hře Hápovi.
28:27 GÓL TJ Lubná! 7:1
Branku družstva TJ Lubná vstřelil #2 Jiří Boštík, asistoval #9 Ondřej Chadima (7:1)
27:20 Písek se gólem nabudil a vytváří si více šancí na domácí branku.
26:01 GÓL FBC Sokol Písek! 6:1
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil #23 Adam Kuba, asistoval #91 Radek Janoušek (6:1)
26:01 Hostům se podařilo po chvilce dobývání ušmudlat gól, ale i ten se počítá.
21:42 GÓL TJ Lubná! 6:0
Branku družstva TJ Lubná vstřelil #14 Marek Boštík, asistoval #4 František Košňar (6:0)
21:42 Sehraná dvojka technik a kvapík v podání Košňar, M. Boštík sklízí ovoce.
20:34 Trestné střílení družstva FBC Sokol Písek neproměnil #14 Lukáš Teska.
20:34 Střídání brankáře. Nový brankář #44 Pavel Vomáčka družstva TJ Lubná
20:00 V první třetině Lubná předvedla krásný florbal, ve kterém jsme mohli vidět střely v poměru 15:7 pro Lubnou. Lubná má tedy dobrou statistiku střelených gólů. V posledních dvou minutách o sobě však dal vědět i Písek.
19:19 Písek pár vteřin do konce první třetiny atakuje domácí branku.
16:40 Ondřej Chadima z domácího celku právě předvedl výborné držení míčku.
15:32 GÓL TJ Lubná! 5:0
Branku družstva TJ Lubná vstřelil #12 Václav Kučera, asistoval #2 Jiří Boštík (5:0)
12:53 GÓL TJ Lubná! 4:0
Branku družstva TJ Lubná vstřelil #10 Ondřej Háp bez asistence (4:0)
12:53 Hápovi se otočky vyplácí - další otočka a další gól pro Lubnou.
10:16 Písečtí hráči se začínají více projevovat u domácí branky.
09:32 GÓL TJ Lubná! 3:0
Branku družstva TJ Lubná vstřelil #12 Václav Kučera, asistoval #5 Pavel Štefl (3:0)
09:32 Lubná potvrzuje svoji dobrou hru třetím gólem.
08:30 Písek když vytvoří šanci, překazí si to buď sami nebo domácí obrana.
07:21 GÓL TJ Lubná! 2:0
Branku družstva TJ Lubná vstřelil #4 František Košňar, asistoval #10 Ondřej Háp (2:0)
07:21 Háp z otočky přihrává Košňarovi, ten pálí a branka svítí.
01:55 GÓL TJ Lubná! 1:0
Branku družstva TJ Lubná vstřelil #7 Tomáš Klusoň bez asistence (1:0)
01:55 Začal nám první poločas, kde aktivnějším týmem je Lubná, která po přesné střele Tomáše Klusoně zvyšuje na 1:0