6:7
    Marek JIŘÍK
    (Jiřík)

FBC Peaksport Litomyšl - FbC Strakonice P.A. 6:7
branky: 18. Tomáš Jakubík, 30. Michal Háp, 31. Jiří Hubinka, 35. Michal Hrdina, 42. Tomáš Jakubík, 46. Jiří Hubinka - 3. Marek Jiřík, 21. Tomáš Jakubík, 25. Marek Jiřík, 34. Martin Košta, 36. Tomáš Jiřík, 54. David Chvosta, 58. Marek Jiřík; rozhodčí: Martin Trnka - Jan Riedel; vyloučení: 0:0; využití: 2:0; diváků: 105; zásahy brankářů: Tomáš Hájek 12 - Josef Macek 24; po třetinách: 1:1, 3:4, 2:2
60:00 Komentář trenera hostů: Zdravíme Náchod Komentář trenéra domácích: zápas ve kterém jsme byli jednoznačně lepší, Strakonice celou dobu hráli pouze nahazované balony bez nějaké vetší kombinace a spoléhali na vynikajicího brankáře. Upřímně si myslím, že Náchod hraje mnohem kvalitnější a líbivější florbal a měli rozhodně postoupit oni. Děkujeme za fantastickou podporu domácím fanouškům....
57:50 Domácí tým zkouší hru bez brankáře
57:43 Timeout FBC Peaksport Litomyšl
57:43 GÓL FbC Strakonice P.A.! 6:7
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #18 Marek Jiřík, asistoval #23 Tomáš Jiřík (6:7)
55:06 Hlavně bychom dnes měli poděkovat rozhodčím, kterým pravděpodobně fauly, vysoké hokejky ze kterých padají góly atd.. nic neříkají :)
53:35 GÓL FbC Strakonice P.A.! 6:6
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #46 David Chvosta, asistoval #25 Jakub Kořán (6:6)
53:35 Cenné rady od trenéra nejspíše pomohli a Strakonice srovnávají skóre!
53:22 Timeout FbC Strakonice P.A.
52:01 Hájek neskutečně vychytal střelu z půlky!
47:23 Strakonice si uvědomují jak jsou pro ně body důležité, pokud chtějí příští sezonu hrát vyšší soutěž.. Litomyšl vypadá odhodlaně a svoje vedení si jen tak vzít nenechá
45:22 GÓL FBC Peaksport Litomyšl! 6:5
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil #37 Jiří Hubinka, asistoval #47 Michal Háp (6:5)
45:22 Napodruhé se Hubinka už nemýlil!
45:07 Hubinka trefuje tyč!
44:42 Další přesilová hra pro domácí tým
44:13 Takto napínavé utkání jsme dlouho neviděli. Hra se přelévá ze strany na stranu a oba týmy mají neskutečné šance!
42:10 Pakosta trefuje tyč!
41:37 GÓL FBC Peaksport Litomyšl! 5:5
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil #19 Tomáš Jakubík, asistoval #44 Matěj Stejskal (5:5)
41:37 A podařilo se vteřinu před vypršením trestu Křešnička
40:01 Ve třetí třetině se ihned po rozehrávce ujal míčku domácí tým. Mají něco málo přes minutu a půl, aby se pokusili vyrovnat v přesilovce
40:00 Omlouváme se, ale z technických důvodů nebylo možné informovat o průběhu zápasu. Doufejme že tato nepříjemnost je vyřešená, a že alespoň ve třetí třetině bude vše v pořádku.
35:13 GÓL FbC Strakonice P.A.! 4:5
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #23 Tomáš Jiřík bez asistence (4:5)
34:54 GÓL FBC Peaksport Litomyšl! 4:4
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil #9 Michal Hrdina, asistoval #47 Michal Háp (4:4)
33:20 GÓL FbC Strakonice P.A.! 3:4
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #69 Martin Košta, asistoval #46 David Chvosta (3:4)
30:32 GÓL FBC Peaksport Litomyšl! 3:3
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil #37 Jiří Hubinka, asistoval #19 Tomáš Jakubík (3:3)
29:00 GÓL FBC Peaksport Litomyšl! 2:3
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil #47 Michal Háp, asistoval #37 Jiří Hubinka (2:3)
24:48 GÓL FbC Strakonice P.A.! 1:3
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #18 Marek Jiřík, asistoval #14 Jan Staněk (1:3)
20:27 GÓL FbC Strakonice P.A.! 1:2
Vlastní branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil #19 Tomáš Jakubík (1:2)
17:25 GÓL FBC Peaksport Litomyšl! 1:1
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil #19 Tomáš Jakubík, asistoval #37 Jiří Hubinka (1:1)
02:06 GÓL FbC Strakonice P.A.! 0:1
00:00 Dobré odpoledne všem příznivcům florbalu. Vítáme Vás z Městské sportovní haly v Litomyšli u posledního kola soutěže. Domácí hráči dnes přivítají tým z čela tabulky. Oba týmy potřebují nějaký ten bodík, takže očekáváme bojovný zápas.