5:4
    Jakub TÉRA
    (Bureš)

Snipers Třebíč - Orel Rtyně v Podkrkonoší 5:4
branky: 3. Marek Papoušek, 5. Petr Štěpánek, 14. Jaroslav Dlabač, 30. Petr Štěpánek, 33. Jaroslav Dlabač - 5. Miroslav Kábrt, 18. Miloslav Krýsl, 29. Jakub Fišera, 53. Jakub Téra; rozhodčí: Jaroslav Štolc - Jan Zachariáš; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 10; zásahy brankářů: Jan Bazala 33 - Vlastimil Skalický 37; po třetinách: 3:2, 2:1, 0:1
59:59 Vyjádření domácích. 'Děkujeme soupeři za hru, našim hráčům za nasazení. Jsme rádi, že jsme zakončili sezónu výhrou.'
59:59 Střely ve třetí třetině: Třebíč 15 - Rtyně 12.
59:50 V závěru se hosté dostali do spoustu šancí. Vyrovnání však zabránil Bazala.
59:36 Hosté hrají bez brankáře.
59:27 O rozhodnutí zápasu se pokoušel domácí Hloušek. Střílel pouze nad bránu.
57:30 Štěstí domácích se sešlo se smůlou hostů. Dvakrát zazvonilo třebíčské břevno.
57:21 Třebíčský Hloušek střílel mimo.
56:06 Zajímavou standardní situaci dostali hostující hráči. Jejich snaha o vstřelení branky byla zblokovaná.
54:06 Kapitán Sniperů Dlabač vystřelil pouze do břevna. K jeho radosti chyběl opravdu jen kousek.
53:30 Hosté se přiblížili na rozdíl jediné branky. Lze proto očekávat jejich zvýšenou aktivitu v závěru utkání.
52:06 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #12 Jakub Téra, asistoval #26 Vojtěch Bureš (5:4)
51:09 Trestné střílení družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší neproměnil #26 Vojtěch Bureš.
51:09 Nařízené trestné střílení. Backhandovou kličku Bureš nedokázal usměrnit za Bazalova záda a trefil pouze zadní mantinel.
51:02 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
50:34 Skalického prověřil Hloušek.
49:02 Výhodu standardní situace dostala Třebíč, nevyužila ji.
48:00 Rtyňský brankář Skalický několika dobrými zákroky podržel svůj tým.
46:15 Osamocený Krýsl Bazalu nepřekonal.
45:05 Domácí Dlabač už zřejmě není tak rychlý, jak býval, proto byl jeho únik dostižen. Následovala Janatova přihrávka před bránu, kterou odklidil do bezpečí hostující obránce.
44:15 Domácí hrají v plném počtu. Rtyně zaznamenala pár střel, žádná z nich však neměla gólové parametry.
43:21 K ohrožení branky se při vlastním oslabení dostal Štěpánek. Se špatnou střelou neměla rtyňská opora v bráně sebemenší problém.
42:11 Lukáš Petr sice gólové střele zabránil, musel však použít nedovolený zákrok a vyfasoval dvě minuty.
41:30 Další střela hostujícího celku. S tou si Bazala poradil.
40:45 Na začátku třetí části jsou aktivnější hosté. Fišera pěkně vykroužil a jen těsně minul bránu.
39:59 Střely ve druhé části. Snipers Třebíč - 11, Orel Rtyně v Podkrkonoší - 10.
39:30 Do hry se dostal také domácí brankář Bazala, který několika pěknými zákroky uchránil svojí branku.
38:59 Pěkný náběh Janaty zaznamenal Dlabač, který ho přihrávkou sice našel, ale Janata jeho nabídku nedokázal usměrnit za záda Skalického.
37:23 V závěru třetiny nejsou k vidění žádná výraznější ohrožení branky. Jednou z výjimek byl dalekonosný pokus Krýsla, ovšem přestřelil bránu.
33:34 Střelu Krýsla zablokoval nedovoleným způsobem domácí obránce Tůma. Rtyňský celek tak dostává šanci jednoho hráče navíc.
32:39 Souhra Janata-Dlabač skončila přečíslením dva na jednoho. Padl z toho gól, hostující gólman byl bezmocný.
32:38 GÓL Snipers Třebíč! 5:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #28 Jaroslav Dlabač, asistoval #71 Vojtěch Janata (5:3)
30:20 Oba týmy hrají vyrovnanou hru, v útočné části mají lehce navrch třebíčští Snipeři. Rtyně je však nebezpečná svými rychlými výpady.
29:42 Na obdržený gól zareagoval bleskově domácí kapitán Dlabač, který křižnou přihrávkou našel Štěpánka, který znovuobjevil své střelecké dovednosti.
29:41 GÓL Snipers Třebíč! 4:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #15 Petr Štěpánek, asistoval #28 Jaroslav Dlabač (4:3)
28:49 Po drobném přerušení hry se prosadil hostující Fišera a vyrovnal tak stav utkání.
28:48 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #8 Jakub Fišera, asistoval #99 Jakub Václav (3:3)
28:26 Hostující Téra si právě pochroumal kotník.
27:45 Reputaci si chtěl Janata napravit o chvíli později, jeho střelu však zablokovali dobře hrající obránci hostí.
27:12 Pěknou nahrávku třebíčského Dlabače nedokázal zužitkovat Janata. Sám před bránou selhal.
26:20 Střelu Krýsla zablokoval Štveráček. Rozehrávka ze strany hostů nic zajímavého nepřinesla.
25:39 První vážnější situace v přesilovce. Papoušek mířil však jen do tyče.
23:49 Výhodu přesilové hry dostává taky celek Sniperů. Ovšem jejich dosavadní úspěšnost není nikterak vysoká, to bude chtít první třebíčská úderná lajna změnit.
22:32 Hra je vyrovnaná, oba týmy se ojediněle dostávají do útočných šancí.
20:30 V první třetině měl mírný herní náskok domácí tým. Většinu času kontrolovali balónek. Herní pohodu však narušil domácí Štveráček, který za nevybíravý zákrok šel sedět na 5 minut. Za zmínku taky stojí pěkný gól Kábrta, kdy backhandovou střelou nekompromisně zavěsil.
19:59 Střely v první třetině. Hosté - 15. Domácí - 16.
17:30 Omlouváme se všem za zpoždění online přenosu. Zdržení bylo způsobeno neznalostí hesla na týmový počítač.
17:19 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #55 Miloslav Krýsl bez asistence (3:2)
13:22 GÓL Snipers Třebíč! 3:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #28 Jaroslav Dlabač, asistoval #15 Petr Štěpánek (3:1)
04:49 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt, asistoval #44 Vojtěch Balcar (2:1)
04:04 GÓL Snipers Třebíč! 2:0
02:21 GÓL Snipers Třebíč! 1:0
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #27 Marek Papoušek, asistoval #15 Petr Štěpánek (1:0)