59
  • 59 58:08
    1. letka Sokol Ostrava Poruba

FK Orel Telnice - 1. letka Sokol Ostrava Poruba 5:3
branky: 5. Rudolf Večeřa, 20. Jakub Peška, 27. Rudolf Večeřa, 30. Michael Hela, 49. Jakub Peška - 27. Radim Kahánek, 51. Karel Stejskal, 52. Lukáš Toman; rozhodčí: Jan Šícha - Martin Srna; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Jakub Hanák 26 - Martin Hrabáček 9; po třetinách: 2:0, 2:1, 1:2
60:00 Komentář trenéra Telnice Bartka: Vyrovnané utkání, rozhodla naše lepší střelecká efektivita. Děkuji soupeři za utkání a přeji hodně štěstí do zítřka.
60:00 Komentář trenéra Poruby Vlčka: Gratulujeme soupeři k vítěztví a děkujeme za utkání.
60:00 Dnešní utkání je za námi. Ke konci třetí třetiny hráči hostů stupňovali tlak avšak golman domácího celku většinu šancí zlikvidoval. Střeli na branku ve třetí třetině 2:10. Celkem 14:29.
58:08 Timeout 1. letka Sokol Ostrava Poruba
51:13 GÓL 1. letka Sokol Ostrava Poruba! 5:3
Branku družstva 1. letka Sokol Ostrava Poruba vstřelil #11 Lukáš Toman, asistoval #8 Tomáš Lokša (5:3)
50:32 GÓL 1. letka Sokol Ostrava Poruba! 5:2
Branku družstva 1. letka Sokol Ostrava Poruba vstřelil #41 Karel Stejskal, asistoval #99 Jan Mrázek (5:2)
48:30 GÓL FK Orel Telnice! 5:1
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil #18 Jakub Peška, asistoval #28 Jiří Knotek (5:1)
44:51 Tribuny zejí prázdnotou, utkání navštívilo pouhých 12 odvážlivců.
40:00 Ve druhé části byli hráči domácího týmu výrazně lepšími. Což je vidět i na výsledku, který je 4:1 po dvou třetinách. Střely na branku ve druhé třetině: 6:7.
29:16 GÓL FK Orel Telnice! 4:1
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil #14 Michael Hela, asistoval #44 Filip Obritzhauser (4:1)
26:34 GÓL 1. letka Sokol Ostrava Poruba! 3:1
Branku družstva 1. letka Sokol Ostrava Poruba vstřelil #21 Radim Kahánek, asistoval #11 Lukáš Toman (3:1)
26:21 GÓL FK Orel Telnice! 3:0
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil #23 Rudolf Večeřa, asistoval #19 Jan Daler (3:0)
20:00 Střely po první třetině 6:12. Po první třetině byli lepší hosté, kteří díky skvělému golmanu domácích nevstřelili branku. Domácí se prosadili dvakrát.
19:35 GÓL FK Orel Telnice! 2:0
04:21 GÓL FK Orel Telnice! 1:0
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil #23 Rudolf Večeřa, asistoval #21 Daniel Budík (1:0)