59
  • 59 58:54
    Olomouc

FK Orel Telnice - TEMPISH FBS Olomouc 6:4
branky: 3. Michael Hela, 4. Jakub Peška, 6. Jiří Knotek, 16. Jiří Knotek, 44. Petr Ondráček, 57. Jan Daler - 9. Ladislav Plachý, 21. Jan Roletzky, 28. Ladislav Plachý, 56. Jan Roletzky; rozhodčí: Jan Ptáčník - Petr Gál; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jiří Wagner 22 - Petr Brus 30; po třetinách: 4:1, 0:2, 2:1
58:54 Timeout TEMPISH FBS Olomouc
56:57 GÓL FK Orel Telnice! 6:4
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil #19 Jan Daler, asistoval #18 Jakub Peška (6:4)
55:29 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 5:4
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #26 Jan Roletzky, asistoval #11 Martin Willmann (5:4)
49:45 Na straně hostí můžeme vidět mnoho emocí a zápas se přiostřuje.
48:50 Hosté hrají v plném počtu. Domácím se přesilovku nepodařilo využít.
43:49 GÓL FK Orel Telnice! 5:3
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil #3 Petr Ondráček, asistoval #18 Jakub Peška (5:3)
42:30 Na začátku třetí třetiny můžeme vidět větší tlak hráčů domácího týmu. Větší šanci jsme však neviděli.
40:00 Ve druhé třetině se síly obou týmů srovnaly. Hosté se dokázali dvakrát prosadit a snížili tak na rozdíl jediného gólu. Stav je tedy 4:3 po druhé třetině. Šance však byly na obou stranách. Střely na branku ve druhé třetině 11:8.
27:05 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 4:3
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #31 Ladislav Plachý, asistoval #26 Jan Roletzky (4:3)
24:00 Do druhé třetiny lépe nastoupili hosté, kteří dokázali po pár vteřinách vstřelit branku. Stav utkání je tedy 4:2.
20:12 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 4:2
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #26 Jan Roletzky, asistoval #5 Tomáš Pírek (4:2)
20:00 Po první třetině zůstal lepším týmem FK Orel Telnice. TEMPISH FBS Olomouc snížil na 3:1, avšak domácí po pár minutách zvýšili na 4:1. Střely na branku po první třetině 12:10.
15:56 GÓL FK Orel Telnice! 4:1
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil #28 Jiří Knotek, asistoval #18 Jakub Peška (4:1)
08:51 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 3:1
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #31 Ladislav Plachý bez asistence (3:1)
05:32 GÓL FK Orel Telnice! 3:0
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil #28 Jiří Knotek, asistoval #3 Petr Ondráček (3:0)
04:30 V první části zápasu je výrazně lepším týmem FK Orel Telnice, který se dvakrát dokázal prosadit. Na druhé straně jsme viděli zatím dvě střely na branku, které zlikvidoval golman domácích.
03:30 GÓL FK Orel Telnice! 2:0
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil #18 Jakub Peška, asistoval #28 Jiří Knotek (2:0)
02:18 GÓL FK Orel Telnice! 1:0
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil #14 Michael Hela, asistoval #7 Štěpán Bartek (1:0)
00:00 Vítáme Vás u dnešního utkání, ve kterém proti sobě nastoupí FK Orel Telnice proti TEMPISH FBS Olomouc.