5:11
    Filip MOCEK
    (Šimek)

FK Orel Telnice - FbK Horní Suchá 5:11
branky: 10. Jiří Knotek, 21. Jan Pazourek, 38. Jan Charvát, 40. Jan Daler, 56. Rudolf Večeřa - 6. Matěj Černý, 18. Matěj Černý, 33. Filip Krajíček, 35. Vojtěch Kopia, 38. Filip Krajíček, 40. Matěj Černý, 46. Radek Šolc, 58. Marek Piskorz, 59. Daniel Pawlas, 60. Matěj Černý, 60. Filip Mocek; rozhodčí: Broněk Bryson - Ondřej Hošek; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 5; zásahy brankářů: Jakub Hanák 23 - Vojtěch Stefan 42; po třetinách: 1:2, 3:4, 1:5
60:00 Střely celkem: Telnice 47, Horní Suchá 34
60:00 Střely na bránu ve 3. třetině: Telnice 16, Horní Suchá 13
59:57 Telnice zapomněla v posledních minutách bránit, a tak góly padaly
59:56 GÓL FbK Horní Suchá! 5:11
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #74 Filip Mocek, asistoval #28 Petr Šimek (5:11)
59:18 GÓL FbK Horní Suchá! 5:10
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #4 Matěj Černý, asistoval #24 Filip Krajíček (5:10)
58:26 Suchá dnes trestá každou chybu domácích
58:25 GÓL FbK Horní Suchá! 5:9
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #44 Daniel Pawlas, asistoval #90 Martin Czyž (5:9)
58:19 4 na 2 v podání Telnice končí střelou za mantinel
57:40 Nádherný zákrok Stefana!
57:33 Telnice hraje v šesti
57:07 Zmatek před bránou Telnice končí gólem
57:06 GÓL FbK Horní Suchá! 5:8
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #11 Marek Piskorz, asistoval #53 Vojtěch Kopia (5:8)
56:41 Kopia z Horní Suché nastřeluje břevno!
55:30 Na konci přesilovky se konečně Telnice prosazuje po standartní situaci
55:29 GÓL FK Orel Telnice! 5:7
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil #23 Rudolf Večeřa, asistoval #19 Jan Daler (5:7)
53:31 I golman se hostů se nechal strhnou atmosférou spoluhráčů a zbytečně oslabuje svůj tým
53:26 Utkání začíná být vyhrocené, hlavně ze strany hráčů ze Suché
52:30 Tlak Telnice pokračuje
51:55 Timeout FK Orel Telnice
51:06 Suchá je v podstatě celou třetinu pod tlakem, jenže střelecká produktivita Telnice je mizerná
49:47 Dalším pěkným zákrokem Stefan zachraňuje svůj tým
48:47 Střelu Knotka pod ruku Stefan pěkně vyráží
45:19 Prví šance Suché v 3. třetině končí brankou Šolce
45:18 GÓL FbK Horní Suchá! 4:7
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #2 Radek Šolc, asistoval #90 Martin Czyž (4:7)
43:59 Telnice šla 3 na 2, zakončující Daler však ze šance nic nevyužil
41:32 Telnice má chuť po gólech, ty ale nepřichází
40:00 Ve druhé třetině jsme viděli dokonce 7 branek. Hosté jsou více efektivnější a tak vedou o dvě branky i přes to, že ze začátku třetiny byli jednoznačně lepší hráči Telnice. Uvidíme, co nabídne třetina třetí.
40:00 Střely po 2. třetině: Telnice 17, Suchá 9
39:23 Telnice umí též rychle odpovídat na góly a stav je znovu o dvě branky příznivější pro Suchou
39:22 GÓL FK Orel Telnice! 4:6
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil #19 Jan Daler, asistoval #23 Rudolf Večeřa (4:6)
39:08 Další chyba v rozehrávce Telnice, faul, nájezd a gól.
39:07 GÓL FbK Horní Suchá! 3:6
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #4 Matěj Černý z trestného střílení (3:6)
37:33 Chlapům ze Suché stačilo 10 vteřin a znova odskakují na dvě branky
37:32 GÓL FbK Horní Suchá! 3:5
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #24 Filip Krajíček, asistoval #7 Ondřej Melník (3:5)
37:22 GÓL FK Orel Telnice! 3:4
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil #15 Jan Charvát, asistoval #44 Filip Obritzhauser (3:4)
36:55 Horní Suchá je teď na koni a domácí si neví rady
34:27 Kopia utekl po pravém mantinelu a zakončuje do levé šibenice
34:26 GÓL FbK Horní Suchá! 2:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #53 Vojtěch Kopia, asistoval #28 Petr Šimek (2:4)
33:55 Černý měl naděláno na hattrick, Hanákova tyč však byla proti
32:05 Chybu v rozehrávce orlů trestá Krajíček
32:04 GÓL FbK Horní Suchá! 2:3
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #24 Filip Krajíček, asistoval #4 Matěj Černý (2:3)
31:22 Už po několikáté padá celá řada mantinelů, dnes nemají formu
30:32 Pazourek na poslední chvíli vypíchl nahrávku na hostujícího Šimka, který už mohl střílel do prázdné
28:02 Hezká akce domácích, u které byl jako poslední Nevrtal, jenže byl už příliš blízko gólmanovi ze Suché
27:20 Hra má teď dobrý náboj, střely zde lítají jako z kulometu
25:30 Pěkná bekendová střela Mášy končí ve dlani Stefana
24:47 Ale na chvíli se do útočného pásma dostala i Suchá
23:17 Telnice do druhé třetiny vlítla na 110%, šance střídají jednu za druhou
20:46 Pazourek přesnou střelou ze středu srovnává na 2:2
20:45 GÓL FK Orel Telnice! 2:2
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil #17 Jan Pazourek, asistoval #16 Ondřej Večeřa (2:2)
20:00 Střely po 1. třetině: Telnice 14, Horní Suchá 12
20:00 Po 1. třetině domácí orli zbytečně prohrávají, utkání je zatím vyrovnané, jen hosté dokázali zužitkovat o jednu šanci navíc
17:55 Černý vstřeluje už druhý gól, za polovinou nenápadně střílí pod víko
17:54 GÓL FbK Horní Suchá! 1:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #4 Matěj Černý, asistoval #74 Filip Mocek (1:2)
16:57 Pěkné obtočení Hely kolem jednoho z hostujících hráčů a následnou střelu lapí Stefan
15:50 Přesilovka hostů přinesla pouze jednu střelu nad bránu
15:00 Suchá je zatím bezradná na obranou čtveřici Telnice
12:55 Chybu Orbitzhausera v rozehrávce zachraňuje Hanák
09:35 Telnice se dostala do pár pěkných gólových příležitostí, ty ale Stefan vždy měl
09:06 Tentokrát už standartní situace domácích přinesla své ovoce, kdy Suchá nedokázala rozebrat Telnici, která díky Knotkovi střílí vyrovnávací branku
09:05 GÓL FK Orel Telnice! 1:1
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil #28 Jiří Knotek, asistoval #3 Petr Ondráček (1:1)
08:29 3 na 2 domácích, ale Večera R. střílí ze středu pouze do mantinelu
07:32 Slibná standartka domácích níčím nekonči
06:58 Branka hostů více nakopla domácí, kteří už tyč nastřelili také
05:14 Hosté nejdřív nastřelili tyč, poté si míč znovu vybojovali a po křižné nahrávce se do prázdné z modré prosadil Černý
05:13 GÓL FbK Horní Suchá! 0:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #4 Matěj Černý, asistoval #7 Ondřej Melník (0:1)
01:57 Hned po začátku utkání si oba týmy vytvořily pár šancí, avšak ani z jedné se nepodařilo míček umístit mezi 3 tyče
00:01 Úvodní buly vyhrávají domácí