2:6
    Lenka ČIHÁKOVÁ
    (Kalinová)

SK Bivojky Litvínov - RECUTECH TJ Sokol Jaroměř 2:6
branky: 50. Denisa Černá, 54. Lenka Čiháková - 1. Kateřina Hátlová, 23. Lucie Hock, 25. Lucie Hejnová, 32. Zuzana Bednářová, 36. Kristýna Štarmanová, 43. Kateřina Martinková; rozhodčí: Jiří Šrot - Daniel Urik; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Lucie Kadlecová 16 - Lenka Jeriová 20; po třetinách: 0:1, 0:4, 2:1
59:59 Komentář trenéra domácích: Darovaly jsme soupeři 3 body a divákům se omlouváme za sníženou kvalitu florbalu.
59:59 Komentář trenéra hostů: První dvě třetiny jsme podávaly dobrý výkon a vytvořily si brankový náskok. Třetí třetina se nám příliš nevyvedla a soupeř nás začal přehrávat.
53:10 GÓL SK Bivojky Litvínov! 2:6
Branku družstva SK Bivojky Litvínov vstřelil #30 Lenka Čiháková, asistoval #92 Lucie Kalinová (2:6)
49:59 Timeout SK Bivojky Litvínov
49:30 GÓL SK Bivojky Litvínov! 1:6
Branku družstva SK Bivojky Litvínov vstřelil #66 Denisa Černá, asistoval #83 Tereza Urbášková (1:6)
42:27 GÓL RECUTECH TJ Sokol Jaroměř! 0:6
Branku družstva RECUTECH TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Kateřina Martinková bez asistence (0:6)
39:59 Střely ve 2. třetině : 5-9
35:23 GÓL RECUTECH TJ Sokol Jaroměř! 0:5
Branku družstva RECUTECH TJ Sokol Jaroměř vstřelil #29 Kristýna Štarmanová bez asistence (0:5)
31:57 GÓL RECUTECH TJ Sokol Jaroměř! 0:4
Branku družstva RECUTECH TJ Sokol Jaroměř vstřelil #28 Zuzana Bednářová, asistoval #11 Kateřina Martinková (0:4)
24:44 GÓL RECUTECH TJ Sokol Jaroměř! 0:3
Branku družstva RECUTECH TJ Sokol Jaroměř vstřelil #18 Lucie Hejnová, asistoval #68 Jitka Romančáková (0:3)
22:08 GÓL RECUTECH TJ Sokol Jaroměř! 0:2
Branku družstva RECUTECH TJ Sokol Jaroměř vstřelil #10 Lucie Hock, asistoval #68 Jitka Romančáková (0:2)
19:59 Střely 6-6
13:07 Hostující Košková se pokusila vystřelit na domácí gólmanku, ale trefuje pouze tribunu haly.
12:20 Domácí gólmanka Kadlecová, předvádí neskutečné zákroky.
00:25 GÓL RECUTECH TJ Sokol Jaroměř! 0:1
Branku družstva RECUTECH TJ Sokol Jaroměř vstřelil #92 Kateřina Hátlová bez asistence (0:1)
00:00 Úvodní buly vyhrál domácí tým.
00:00 Oba týmy se rozcvičují před úvodním hvizdem.
00:00 Dobrý den, vítáme Vás u dalšího online přenosu, kde se jako domácí utká SK Bivojky Litvínov a jako hosté RECUTECH TJ Sokol Jaroměř.