36
  • 36 35:47
    Jiří WOLAJNYK

FbC Panthers - Floorball Club Falcon 6:4
branky: 4. Jakub Toms, 14. Tomáš Marhefka, 14. Vít Halamíček, 16. Tomáš Hradec, 17. Marek Bajtoš, 26. Dominik Hudec - 18. Ondřej Pajer, 19. Ondřej Veselý, 22. František Steinbauer, 34. Ondřej Pajer; rozhodčí: Karel Jílek - Filip Bollardt; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jakub Babický 5, Vojtěch Berný 5 - Patrik Döme 15; po třetinách: 1:0, 4:3, 1:1
36:00 poměr střel ve třetí části Panthers 7, Falcon 5, celkově Panthers 21, Falcon 14
35:47 Trestné střílení družstva FbC Panthers neproměnil #98 Jiří Wolajnyk.
33:40 GÓL Floorball Club Falcon! 6:4
Branku družstva Floorball Club Falcon vstřelil #47 Ondřej Pajer, asistoval #68 Patrik Koníček (6:4)
25:15 GÓL FbC Panthers! 6:3
Branku družstva FbC Panthers vstřelil #73 Dominik Hudec z trestného střílení (6:3)
25:15 Nájezd hlubokou kličkou proměnil Dominik Hudec.
24:00 poměr střel ve druhé části Panthers 7, Falcon 5
24:00 Druhá třetina přinesla víc dynamiky do hry a tím pádem více střel, což se projevilo ve skóre.
21:07 GÓL Floorball Club Falcon! 5:3
Branku družstva Floorball Club Falcon vstřelil #6 František Steinbauer, asistoval #68 Patrik Koníček (5:3)
18:21 GÓL Floorball Club Falcon! 5:2
Branku družstva Floorball Club Falcon vstřelil #73 Ondřej Veselý, asistoval #75 Vojtěch Řádek (5:2)
17:30 GÓL Floorball Club Falcon! 5:1
Branku družstva Floorball Club Falcon vstřelil #47 Ondřej Pajer, asistoval #27 Ondřej Světlý (5:1)
16:31 GÓL FbC Panthers! 5:0
Branku družstva FbC Panthers vstřelil #51 Marek Bajtoš, asistoval #36 Matyáš Halász (5:0)
16:31 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Vojtěch Berný družstva FbC Panthers
15:56 GÓL FbC Panthers! 4:0
Branku družstva FbC Panthers vstřelil #26 Tomáš Hradec, asistoval #91 Zbyněk Tomiška (4:0)
14:29 Trestné střílení družstva FbC Panthers neproměnil #70 Tomáš Marhefka.
13:58 GÓL FbC Panthers! 3:0
Branku družstva FbC Panthers vstřelil #12 Vít Halamíček, asistoval #13 Robert Michl (3:0)
13:48 GÓL FbC Panthers! 2:0
Branku družstva FbC Panthers vstřelil #70 Tomáš Marhefka, asistoval #21 David Joukl (2:0)
12:00 utkání sleduje 20 diváků
12:00 poměr střel v první části Panthers 7, Falcon 4
12:00 První třetina byla ve znamení výměny míčku s minimem střel na bránu.
03:48 GÓL FbC Panthers! 1:0
Branku družstva FbC Panthers vstřelil #7 Jakub Toms, asistoval #91 Zbyněk Tomiška (1:0)