4:7
    Jan KOUREK
    (Salák)

Snipers Třebíč - PSKC Okříšky-Kněžice 4:7
branky: 10. Jan Černý, 37. Jaroslav Dlabač, 50. Lukáš Štveráček, 52. Jaroslav Dlabač - 6. Jan Kourek, 10. Jan Kourek, 13. David Salák, 38. Jan Kourek, 44. Martin Žák, 45. Filip Rampír, 52. Jan Kourek; rozhodčí: Jaroslav Štolc - Jan Zachariáš; vyloučení: 0:0; využití: 2:0; diváků: 152; zásahy brankářů: Jan Bazala 13 - Vojtěch Neuwirth 32; po třetinách: 1:3, 1:1, 2:3
60:00 Ohlasy trenéra hostí Michal Kelbler : 'Supr zápas. Skvělí diváci. Podařilo se nám hrát, co jsme si řekli a až na menší zaváhání jsme měli utkání pod kontrolou. Díky soupeři. Ohlas trenéra domácích: Michal Pazderník: 'Soupeř hrál jednodušeji a podařilo se mu odskočit v první třetině. Poté spoléhal na brejky a zahuštěnou obranu. Gratuluji k výhře.'
60:00 Nejlepší hráči: Lukáš Petr - Jan Kourek
60:00 Střely ve 3. části 9:6
59:59 Hráči Okříšek byli aktivnější, florbalovější a týmovější. Zasloužená výhra!
59:00 Poslední minuta, rozdíl 3 branek.
57:27 Přesilovka v podání hostů vypadá mnohem lépe, pěkné kombinace jim nevychází jen těsně. Za současného stavu jim to ale bohatě stačí.
56:44 Hosté opět kompletní.
56:06 Žák se Sedlákem teď ušetřili spoustu času na polovině soupeře.
55:23 Černý se dobře zorientoval před brankou, hosty ale zachránila tyč.
53:54 Štěpánek teď nedokázal trefit balonek před zcela odkrytou brankou!
52:58 Počet hráčů na hrací ploše je opět vyrovnaný.
51:36 GÓL PSKC Okříšky-Kněžice! 4:7
Branku družstva PSKC Okříšky-Kněžice vstřelil #21 Jan Kourek, asistoval #77 David Salák (4:7)
51:36 Kourek po individuální akci v oslabení opět navyšuje! Dnešní zápas patří hostujícímu hrajícímu trenérovi.
51:13 První lajna se nám skutečně probouzí! 6:4
51:12 GÓL Snipers Třebíč! 4:6
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #28 Jaroslav Dlabač, asistoval #71 Vojtěch Janata (4:6)
50:20 Pokračuje přesilovka domácích.
50:05 Kterou bleskově využívá Štveráček!
49:58 Janata skáče zpět do hry a začíná tříminutová přesilovka Sniperů.
49:52 GÓL Snipers Třebíč! 3:6
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #19 Lukáš Štveráček bez asistence (3:6)
47:48 Na hřišti to teď pěkně jiskří! Tvrdou hru Janaty teď neunesl Molák a za oplácení dostává nekompromisně čékáčko!
47:18 Že otáčení zápasů Třebíčským nedělá problémy všichni víme. Podaří se jim zdramatizovat i dnešní derby?
44:58 GÓL PSKC Okříšky-Kněžice! 2:6
Branku družstva PSKC Okříšky-Kněžice vstřelil #39 Filip Rampír bez asistence (2:6)
44:58 Další chybu v obraně trestá se štěstím Rampír!
43:50 GÓL PSKC Okříšky-Kněžice! 2:5
Branku družstva PSKC Okříšky-Kněžice vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #21 Jan Kourek (2:5)
43:50 Na jedné straně po diskutabilním zákroku Špinara neproměnil svou šanci Štěpánek. Platnost pořekadla nedáš - dostaneš potvrdilo (nejen) dnes produktivní duo Kourek - Žák.
41:54 Hosté jsou v plném počtu.
40:00 Střely na branku ve druhé části: 17:7
39:36 Neuwirth teď perfektně vychytal Štveráčka!
37:00 GÓL PSKC Okříšky-Kněžice! 2:4
Branku družstva PSKC Okříšky-Kněžice vstřelil #21 Jan Kourek, asistoval #28 Petr Molák (2:4)
36:43 GÓL Snipers Třebíč! 2:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #28 Jaroslav Dlabač bez asistence (2:3)
36:25 Štveráčka s Blažkem teď vychytal Neuwirth.
34:58 Domácí kapitán zatím nemá svůj den. Nutno říct, že s ním ani celá první lajna.
32:13 Standartka Okříšek z hranice velkého brankoviště skončila na hrudi Bazaly.
32:03 Hosté kompletní.
31:35 Po krásném krosu Papouška trefuje Janata z bezprostřední blízkosti jen tyč!
30:04 Bazala teď bude muset být v pozoru, domácí mají přesilovku.
28:25 Na druhé straně mířil Dlabač jen do dobře postaveného Neuwirtha.
26:53 Zaváhání Sniperů na půlící čáře uhasil skvělým zákrokem Bazala!
25:08 Hra se oproti první třetině vyrovnala, Okříšky ale i tak působí jistěji. Sniperům vázne rozehrávka.
22:23 Pěkný průnik Štveráčka zastavil Diviš jen za cenu faulu. Z následné standartky ale nebylo nic.
20:00 V první třetině Snipeři potvrdili, že začátky zápasů mají slabší a Okříšky ji zaslouženě vyhrály. Střely po 1. třetině - 10:7
16:02 A do třetice! Snipers se do útoku dostávají sporadicky. Jako třeba nyní Janíček. Neuwirth jeho střelu kryje.
15:32 A další perfektní zákrok Bazaly!
14:03 Kourek se sám na Bazalu řítil za hattrickem, brankáře domácích ale tentokrát nepřekonal.
12:49 GÓL PSKC Okříšky-Kněžice! 1:3
Branku družstva PSKC Okříšky-Kněžice vstřelil #77 David Salák, asistoval #36 Vojtěch Exner (1:3)
12:49 Bazala neudržel střelu Exnera, k balónku, který se kutálel k brankové čáře se jako první dostal David Salák!
12:02 Po další výborné nahrávce Janíčka se do gólové pozice dostal Štveráček. Neuwirth svůj tým podržel.
09:45 Snipeři nepříliš vydařený signál z rohu dokázali přetavit ve vyrovnávací branku, Okříšky však záhy vyrovnávají zásluhou druhé branky Kourka.
09:41 GÓL PSKC Okříšky-Kněžice! 1:2
09:18 GÓL Snipers Třebíč! 1:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #5 Jan Černý, asistoval #87 Jan Janíček (1:1)
07:32 Hráči Okříšek si v Třebíči díky svým fanouškům tradičně můžou připadat jako doma.
05:45 GÓL PSKC Okříšky-Kněžice! 0:1
Branku družstva PSKC Okříšky-Kněžice vstřelil #21 Jan Kourek, asistoval #86 Martin Žák (0:1)
05:44 Snipeři teď propadli a Žák s Kourkem si s nabídnutou příležitostí poradili na výbornou.
05:20 Domácí Blažek teď z ojedinělého útoku Snipers trefil tyč!
04:06 Zápas zatím nepřinesl žádnou větší šanci ani na jedné straně. Až teď se Okříšky dočkaly standartky ze zajímavé pozice.
00:15 První úspěšný zákrok si připisuje Bazala.
00:01 Za ohlušující atmosféry začalo třaskavé derby mezi Snipers Třebíč a PSKC Okříšky-Kněžice.