9:2
    Jessica ZLÁMALOVÁ
    (Příleská)

Herbadent Praha 11 SJM - Sokol Židenice EUROCOMPANIES 9:2
branky: 6. Tereza Pilíková, 9. Denisa Billá, 15. Zuzana Hubáčková, 17. Eliška Krupnová, 24. Alexandra Ferencová, 34. Alexandra Ferencová, 38. Zuzana Hubáčková, 44. Monika Slavíková, 52. Martina Čapková - 57. Veronika Rozenbergová, 60. Jessica Zlámalová; rozhodčí: Lucie Hejnová - Jitka Romančáková; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Karolína Červová 14 - Nikola Příleská 31; po třetinách: 4:0, 3:0, 2:2
60:01 Komentář trenéra domácích (Tomáš Kodiš): Dnes jsme nabídli méně dramatu, o to více jsme nabrali dobré nálady se kterou pojedeme i příští týden do Brna. Děkujeme za zápas.
60:01 Komentář trenéra hostí (Martin Hájek): První dvě třetiny jsme nebyli hlavama na zápasu. Výkon byl nesoustředěný a plný zbytečných chyb. Jedna třetina nestačí k úspěchu v zápase. Gratuluji soupeři k zaslouženému vítězství.
60:00 Střely ve třetí třetině: Herbadent - 13, Židenice - 8
59:59 GÓL Sokol Židenice EUROCOMPANIES! 9:2
Branku družstva Sokol Židenice EUROCOMPANIES vstřelil #70 Jessica Zlámalová, asistoval #37 Nikola Příleská (9:2)
59:59 V poslední vteřině se ještě prosazuje po dlouhém výhozu brankářky Jessica Zlámalová a koriguje tak výsledek zápasu.
59:30 Monika Slavíková si na Nikolu Příleskou nepřišla, desátý gól zřejmě nepadne.
57:25 Ve velké šanci nastřelila Tereza Pilíková pouze bránící hráčku.
56:41 GÓL Sokol Židenice EUROCOMPANIES! 9:1
Branku družstva Sokol Židenice EUROCOMPANIES vstřelil #2 Veronika Rozenbergová, asistoval #43 Jitka Drápalová (9:1)
56:41 Z brejkové situace se nakonec dočkaly čestného gólu i židenické hráčky. Úspěšnou střelkyní Veronika Rozenbergová.
54:23 Dobré zákroky brankářek na obou stranách, nejdříve se vytáhla Nikola Příleská a následně i Karolína Červová.
51:42 Karolína Červová parádním skokem vychytala šanci Lindy Hyksové.
51:22 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 9:0
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #25 Martina Čapková, asistoval #13 Dominika Steinbachová (9:0)
51:22 Houslovou symfonii nyní zahrála Martina Čapková, Nikola Příleská se jen zklamaně ohlédla.
49:39 Karolína Červová vytěsnila střelu Andrey Dernerové.
48:55 Tereza Pilíková střílela v pádu bekhendem a pobavila domácí střídačku.
47:44 Herbadent v stálém náporu. Chybí tomu finální fáze.
46:13 Nikola Příleská vyrazila střelu Moniky Slavíkové.
44:36 Hra se nyní trochu uklidnila, ale stále mají zřetelně navrch domácí hráčky.
43:10 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 8:0
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #16 Monika Slavíková, asistoval #25 Martina Čapková (8:0)
43:10 Monika Slavíková ztečovala nahrávku Martiny Čapkové a vstřelila 8. branku domácích.
41:04 Martina Babáčková v brejku pouze do boční síťky.
40:01 I ve třetí části vyhrály úvodní buly hosté z Židenic.
40:00 Střely ve druhé třetině: Herbadent - 13, Židenice - 3
39:59 Druhá třetina opět nabídla dominanci domácích a o osudu zápasu je zřejmě rozhodnuto.
38:10 Po rychle sehraném brejku 2na1 trefuje tyčku Eliška Krupnová.
37:45 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 7:0
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #2 Zuzana Hubáčková, asistoval #24 Lucia Jelínková (7:0)
37:45 Zuzana Hubáčková další úspěšnou střelkyní. Stav je nyní již 7:0.
37:30 Dnešní utkání sleduje 55 diváků!
36:28 Tentokrát židenická brankářka eliminovala střelu Barbory Polívkové.
36:05 Herbadent opět v tlaku, hra vypadá jako neustála přesilová hra domácích.
35:21 Tereza Pilíková z výběhu orazítkovala břevno!
33:06 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 6:0
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #66 Alexandra Ferencová, asistoval #3 Tereza Pilíková (6:0)
33:06 Krásnou krosovou nahrávku od Terezy Pilíkové přetavila v gólovou střelu Saša Ferencová.
31:50 Židenice se nyní vymanily z tlaku a ukázaly i útočné aktivity. Střely a nahození však stále létají jen kolem brány.
30:48 Saša Ferencová pouze do rukou hostující brankářky.
30:24 Hra má nyní daleko větší tempo a to především díky domácím, kteří jsou již delší dobu v tlaku.
27:53 Ani střela Dominiky Steinbachové, ani dorážka Moniky Slavíkové teď na Nikolu Příleskou nestačila.
26:25 Martina Čapková teď tělem zblokovala střelu na hranici brankoviště, která už mířila do odkryté brány.
25:05 Hra je opět plná osobních soubojů, ale střelba není tak častá jako ve včerejším utkání.
23:09 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 5:0
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #66 Alexandra Ferencová, asistoval #16 Monika Slavíková (5:0)
23:09 A hned z první vážnější akce se gólová radost urodila a opět na domácí straně. Saša Ferencová dorazila střelu Moniky Slavíkové a završuje 'bůra'.
22:05 Oba týmy se střídají na balónku, šance se však neurodila ani na jedné straně prozatím.
20:01 První buly druhé třetiny vyhrály Židenice.
20:00 Střely v první třetině: Herbadent - 14, Židenice - 5
19:59 První třetina končí stavem 4:0 pro domácí. Židenice se dostaly do obtížné pozice, uvidíme zda se jim podaří zápas ještě nějak zdramatizovat.
19:57 Židenice se s koncem třetiny pokusily o pár útočných výpadů, ale nedostaly s k žádnému nebezpečnému zakončení.
18:26 Linda Hyksová opakovaně sestřeluje hráčky soupeře, uvidíme jak dlouho jí to ještě rozhodčí budou tolerovat.
17:35 Herbadent do dnešního zápasu vstoupil mnohem lépe než do včerejšího a to se projevilo především na produktivitě.
16:29 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 4:0
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #5 Eliška Krupnová, asistoval #24 Lucia Jelínková (4:0)
16:29 Lucía Košturiaková přiťukla na rozehrávce balónek Elišce Krupnové a ta z výběhu rozvlnila síťku za Nikolou Příleskou.
14:55 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 3:0
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #2 Zuzana Hubáčková, asistoval #5 Eliška Krupnová (3:0)
14:55 Zuzka Hubáčková tečovala před bránou nastřelení Elišky Krupnové a už je to o tři góly.
14:35 Herbadent vysoko napadá rozehrávku Židenic a ty si s tím zatím nedokážou poradit.
12:28 Martina Čapková v další velké šanci, nakonec ji obrana stihla zblokovat.
11:21 Zuzka Hubáčková v nepříjemném střetu s Nikolou Příleskou, obě naštěstí mohou pokračovat ve hře.
08:02 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 2:0
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #14 Denisa Billá, asistoval #66 Alexandra Ferencová (2:0)
08:02 Za 9 vteřin přesilovou hru využívá Denisa Billá a navyšuje vedení domácích na 2:0.
07:53 Lucie Svobodová teď srazila vytrčeným loktem střelu Moniky Slavíkové a jde si 'odpočinout' na dvě minuty.
07:08 Zuzana Hubáčková opět prokazuje svůj neskutečný fyzický fond a neustále presuje soupeřky.
05:42 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 1:0
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #3 Tereza Pilíková, asistoval #2 Zuzana Hubáčková (1:0)
05:42 A z velkého tlaku se podařilo nakonec vytěžit gól, Terka Pilíková se prosazuje a posílá domácí do vedení.
04:53 Teď Herbadent svého soupeře svírá, ale pozorný obraný blok zatím dokáže eliminovat střelbu.
03:21 Židenický brejk likviduje pozorná Karolína Červová.
02:56 Zuzka Hubáčková byla naremplována zezadu na mantinel, rozhodčí to řeší zatím jen domluvou.
02:12 Martina Čapková z dobré pozice na středu jen do Nikoly Příleské.
01:16 Oba týmy už podnikly útočné pokusy, gólmaky však ještě zasahovat nemusely.
00:01 Úvodní buly ovládl domácí tým a vrhá se do prvního útočného výpadu.
00:00 Vítejte u online přenosu z druhého utkání čtvrtfinálové série mezi Herbadentem a Sokolem Židenice. Po včerejším úvodním utkání se vedení v sérii ujal domácí Herbadent po výhře 6:2. Dokáže dnes přidat druhý bod a odjet do Brna ze příznivého stavu, nebo se hostím podaří srovnat? To se dozvíme už za cca dvě hodiny!