2

3

5.

TJ JM FAT PIPE Chodov - 1. SC Vítkovice Oxdog 6:7pn
branky: 13. Patrik Dóža, 32. Tomáš Sýkora, 38. David Bouša, 45. Tom Ondrušek, 45. Patrik Dóža, 51. Tom Ondrušek - 4. Lukáš Hájek, 6. Jan Šebesta, 16. Lukáš Řezanina, 26. Lukáš Hájek, 30. Marek Bräuer, 33. Lukáš Hájek, N Lukáš Hájek; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 240; zásahy brankářů: Martin Zich 17 - Lukáš Souček 30; po třetinách: 1:3, 2:3, 3:0, 0:0
5 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC Vítkovice Oxdog hráč #55 Jakub Hubálek , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC Vítkovice Oxdog hráč #4 Petr Jankulár , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC Vítkovice Oxdog hráč #72 Adam Delong a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva TJ JM FAT PIPE Chodov hráč #26 Tomáš Sýkora a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ JM FAT PIPE Chodov hráč #27 Ondřej Mikeš , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ JM FAT PIPE Chodov hráč #25 Tom Ondrušek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ JM FAT PIPE Chodov hráč #66 Patrik Dóža a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC Vítkovice Oxdog hráč #19 Lukáš Řezanina a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ JM FAT PIPE Chodov hráč #78 Michal Strachota , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC Vítkovice Oxdog hráč #44 Lukáš Hájek a vstřelil rozhodující gól (6:7).
70:00 Zahájena trestná střílení
70:00 Vyjádření trenéra domácích Davida Podhráského: 'Dnešní zápas dost vystihuje celou sérii. V podstatě jsme se porazili sami svou herní nedisciplinovaností a obrovskými chybami. Vážím si kluků za výkon v poslední třetině a mrzí mě, že jsme to nedotáhli do 7. zápasu. Celkově nepostoupil lepší tým, ale disciplinovanější a chytřejší. Podruhé za sebou musíme hodnotit sezónu jako velmi neúspěšnou a asi musíme změnit cestu či cíle. Gratuluji Vítkovicím k postupu a děkuji divákům, kteří nás dnes opravdu h
70:00 Vyjádření trenéra hostí Michala Deuse: 'Dneska jsme byli 40 minut lepší, vytvořili si pohodlný náskok, který jsme v důsledku nepovedené třetí třetiny museli potvrdit v nájezdech. Jinak si myslím, že výsledek série odpovídá kvalitě obou týmů. Měli jsme více fyzických sil a mentálních. Důležitý faktor byl i kvalita důležitých hráčů. Děkujeme Chodovu za kvalitní prověrku a těšíme se na semifinálové boje.'
70:00 Střely v prodloužení: Chodov 3, Vítkovice 2
70:00 Ukončení prodloužení
69:45 Chodov má míček na svých hokejkách a tak skončí i prodloužení.
69:37 Timeout TJ JM FAT PIPE Chodov
69:18 Vítkovice zahrozily ještě ze standartky. Pro domácí naštěstí mimo.
68:32 Ondrušek po kombinaci celé lajny domácích pouze do Součka.
67:49 Nyní zahrozily Vítkovice. Zich svůj tým drží.
67:35 Po krásné zpětné nahrávce od Strachoty střílí těsně mimo i Bouša.
66:40 Po šanci Vítkovic se do střely dostal i Dóža. Od mantinelu těsně minul.
65:00 Prodloužení samozřejmě trvá 10 minut.
64:29 Ve hře se kupí drobné fauly i nepřesnosti. Šance na obou stranách.
63:17 Po krosovce od Sýkory střílí Dóža těsně nad.
62:34 Střela Klápy z rohu, těsně minula bránu.
62:29 Po střetu v rohu zůstal na hřišti ležet domácí Vojtíšek. Není jisté, jestli se do zápasu ještě vrátí.
62:01 Vítkovice dobře napadají rozehrávku Chodova.
60:15 První náznak šance měli domácí Chodov, Vítkovice v obraně pozorné.
60:00 Střely na bránu ve třetí třetině: Chodov 11, Vítkovice 3
59:59 Vypadá to, že se bude prodlužovat.
59:49 Chodov drží míček za vlastní bránou.
59:09 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:32 Střela Hájka trefuje jen připraveného Zicha.
56:10 Střela Patrika Dóži na hranici brankoviště, Souček připraven.
54:40 Mikeš nahazoval z rohu před bránu, Souček pozorný.
53:30 Standartka Vítkovic, po rozehraní míří střela Ladislava Gála mimo.
52:22 Střela Jankulára ze střední vzdálenosti míří nad bránu.
51:45 Střela Ondruška od mantinelu, Souček pozorný.
51:14 Střela Tomáše Sýkory od mantinelu míří mimo branku.
50:00 GÓL TJ JM FAT PIPE Chodov! 6:6
Branku družstva TJ JM FAT PIPE Chodov vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #66 Patrik Dóža (6:6)
50:00 Rychle rozehranou standartku využil krosovou nahrávkou Patrik Dóža. Ondrušek potáhl a Chodov dorovnal skóre.
49:27 Po dobré kombinaci Strachota - Bouša - Strachota míří střela mimo bránu.
48:30 Chodov se tlačí za vyrovnáním, Vítkovice pozorně brání.
45:45 Adam Delong minul odkrytou bránu Chodova.
44:06 GÓL TJ JM FAT PIPE Chodov! 5:6
Branku družstva TJ JM FAT PIPE Chodov vstřelil #66 Patrik Dóža, asistoval #26 Tomáš Sýkora (5:6)
44:06 Po pěti vteřinách přidává další gól za Chodov Patrik Dóža asistoval Tomáš Sýkora.
44:01 GÓL TJ JM FAT PIPE Chodov! 4:6
Branku družstva TJ JM FAT PIPE Chodov vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #27 Ondřej Mikeš (4:6)
44:01 Za Chodov snižuje Tom Ondrušek.
43:45 Vítkovice dobře brání a nepouštějí Chodov do vyložené šance.
41:40 Chodov se snaží kombinovat na polovině Vítkovic, ale zatím bez úspěchu.
40:15 Hned na začátku velká šance Vítkovic na hranici velkého brankoviště Hájek minul míček.
40:00 Střely na bránu ve druhé třetině: Chodov 14, Vítkovice 11
39:55 Na dnešní zápas přišlo 240 diváků.
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:42 GÓL TJ JM FAT PIPE Chodov! 3:6
Branku družstva TJ JM FAT PIPE Chodov vstřelil #91 David Bouša, asistoval #37 Filip Chmelíček (3:6)
37:42 Střela z poloviny hřiště Davida Bouši po nahrávce Filipa Chmelíčka končí v bráně.
36:11 Na druhé straně střela Mikeše Souček taky pozorný.
35:10 Další šance Lukáše Hájka, Zich pozorný.
34:40 Střela Pavla Bruse z hranice velkého brankoviště míří mimo.
33:15 Martin Zich dobrým zákrokem likviduje šanci Vítkovic
32:43 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 2:6
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #44 Lukáš Hájek z trestného střílení (2:6)
32:43 Trestné střílení pro Vítkovice proměňuje Lukáš Hájek
31:19 GÓL TJ JM FAT PIPE Chodov! 2:5
Branku družstva TJ JM FAT PIPE Chodov vstřelil #26 Tomáš Sýkora, asistoval #78 Michal Strachota (2:5)
31:19 Střelou od půlky se střelou do vinglu prosazuje Tomáš Sýkora
30:56 Vyloučení na straně Vítkovic Kapitán Pavel Brus za bránění ve hře.
29:32 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 1:5
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #53 Marek Bräuer bez asistence (1:5)
29:32 Náskok zvyšuje Marek Brauer po neuvěřitelné situaci na brankovišti.
28:30 Po nezaviněném střetu zůstal na zemi ležet Pavel Brus. Vše v pořádku nebylo to nic vážného.
28:25 Po samostatné akci Dóži, který se snažil zasunout míček do brány.
27:55 Střela Pražana od mantinelu šla těsně mimo.
26:35 Po krásné Mikešově nahrávce střílí vedle Sýkora.
25:05 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 1:4
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #11 Robin Žydel (1:4)
25:05 Na středu velkého brankoviště zůstal osamocen Hájek. Žydel toho využil a Vítkovice vedou o 3 góly.
24:28 Po dobré kombinaci Chodova střílí Sýkora, bohužel těsně mimo.
23:01 Střela Lukáše Hájka od mantinelu byla zblokována Pražanem
22:00 Po nahrávce od Mikeše tečovaná střela Padyho šla bohužel pro domácí mimo.
20:30 Začátek II.třetiny je zatím z obou stran opatrný.
20:00 Střely po první třetině: Chodov 8, Vítkovice 7
18:51 Před koncem třetiny se Chodov snaží dostat na polovinu soupeře. Vávra střílí mimo.
17:54 Po nedůrazu před bránou domácích dvakrát dorážely Vítkovice. Zich však domácí podržel.
16:12 Těsně po gólu Vítzkovic se do střely tlačí i domácí. Střela Mikeše šla bohužel pro domácí mimo.
15:54 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 1:3
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #19 Lukáš Řezanina, asistoval #44 Lukáš Hájek (1:3)
15:54 Nedáš dostaneš platí i v Play Off. Po zaváhání Chodovské obrany skóruje střelou do vinglu Lukáš Řezanina.
15:35 Krásnou akci Chodova zakončuje po ose Vávra-Bouša- Pražák Strachota výběhem z rohu.
14:02 Střelu Pražana vykril nohou Souček.
12:49 GÓL TJ JM FAT PIPE Chodov! 1:2
Branku družstva TJ JM FAT PIPE Chodov vstřelil #66 Patrik Dóža, asistoval #3 Martin Pražan (1:2)
12:49 Po střele Pražana doráží do brány míček Dóža.
10:31 Domácí, v čele se Strachotou a a Pražákem, napadají rozehrávku Vítkovic. Což vede k zisku míčku, zakončit se však nedaří.
07:19 Po výběhu z rohu zakončuje i přes dva hráče Vojtíšek, Souček pozorný.
05:58 Chodovskou kombinaci zakončuje vysoko nad střílející Bouša
05:24 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 0:2
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #17 Jan Šebesta, asistoval #19 Lukáš Řezanina (0:2)
05:24 Po propadnutí hráče Chodova na středu hřiště využívá kombinaci hostů Jan Šebesta.
03:22 Po vydařené akci domácích trefuje tyč Vojtíšek.
03:10 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 0:1
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #17 Jan Šebesta (0:1)
03:10 Po zpětné nahrávce z rohu skóruje do prázdné brány Lukáš Hájek.
03:01 Po krosové nahrávce od Bouši střílí vysoko nad Pražák.
01:10 První střela Vítkovic od Šebesty šla mimo bránu
00:01 Úvodní buly vyhrál Chodov