8:1
    Denisa FERENČÍKOVÁ
    ()

1. SC Vítkovice Oxdog - TJ Sokol Královské Vinohrady 8:1
branky: 13. Andrea Pastušková, 27. Romana Kiecková, 28. Andrea Pastušková, 32. Romana Kiecková, 42. Romana Kiecková, 44. Veronika Třinecká, 53. Veronika Vobořilová, 59. Denisa Ferenčíková - 4. Zuzana Macurová; rozhodčí: Zdeněk Cholek - Jana Cholková; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Šárka Vávrová 12 - Anna Macháčková 33; po třetinách: 1:1, 3:0, 4:0
60:00 Vyjádření trenéra domácích, Jiřího Veleckého, pokud přijde...: Přišel....ale trvalo mu to... 'Dnešní zápas v první třetině nebyl, ve druhé třetině začal být, ve třetí třetině už se i sem tam dalo dívat kromě tanečních kreací fanoušků i na dění na hřišti. Přesto pro dnešek musím říct, že nakonec to jejich vánoční představení o něco vyhrálo :)
60:00 Vyjádření trenéra Vinohrad, Viléma Svobody: V 1. třetině oběma soupeřům chvíli trvalo, než našli zápasový rytmus po reprezentační pauze. Pozorným výkonem jsme udrželi remízu v 1. třetině. Domácí favorit se pak ale rozehrál a zaslouženě zvítězil. Děkujeme za zápas a přejeme krásné svátky.
60:00 Nejlepší hráčky: Vinohrady - 4 Macurová, Vítkovice - 9 Kiecková
60:00 Střely ve 3. třetině 14:6, střely celkem 41:13
59:59 V závěrečné minutě se skóre už nemění, Kiecková ani Z. Šponiarová své střely v góly neproměnily.
58:33 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 8:1
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #10 Denisa Ferenčíková bez asistence (8:1)
58:33 A z protiútoku ''po zásluze'' inkasují. Míček do sítě dotlačila Ferenčíková
58:20 Po drobném zranění Macurové vracejí hráčky Vinohrad sportovně míček domácím.
55:11 Výborný brejk Honzové nezakončuje přesně Macurová.
53:26 Pastušková hattrick stále tvrdošíjně odmítá.
52:00 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 7:1
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #27 Veronika Vobořilová, asistoval #19 Veronika Třinecká (7:1)
52:00 Enenkelová našla na středu Vobořilovou a ta po zemi překonává Kutnarovou.
50:33 Střelu Kociánové blokuje Nováková
49:11 Kutnarová teď musela vytáhnout několik pohotových zákroků
47:38 Kutnarová vychytala střelu M. Šponiarové i dorážku Šupákové.
46:18 Převaha domácích je stále trvalá ale dravost případně přesnost v zakončení teď schází.
43:20 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 6:1
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #9 Romana Kiecková (6:1)
43:20 I další střídání této formace vyústilo v gól, tentokráte je střelkyní Veronika Enenkelová.
41:47 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 5:1
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #9 Romana Kiecková bez asistence (5:1)
41:47 Takže máme vítěze minisouboje o rychlejší hattrick a stává se jím Romana Kiecková, čímž zároveň zvyšuje na 5:1
40:42 Na hřišti se objevuje vítkovická juniorka Suchánková.
40:00 Střely ve 2. třetině 15:3
39:06 Výborná kombinace Kociánové, Pantělejevové a Ferenčíkové ovšem s dalším nepřesným zakončením.
37:29 Opět se budu opakovat ale ve výborné pozici se po skvělé přihrávce z pozice obránce ocitla znovu Pastušková. Tentokrát netrefila přesně, respektive skoro vůbec.
36:40 Kutnarová vytáhla parádně střelu Riitty Lankinen
35:00 Dnešní utkání sleduje 58 diváků.
34:03 Šupáková pouze do tyče.
32:44 Teď to chvíli vypadalo jako souboj o rychlejší hattrick ale Pastušková a v dalším střídání ani Kiecková své možnosti neproměnily.
31:56 Šupáková přestřeluje branku.
31:07 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 4:1
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #9 Romana Kiecková, asistoval #27 Veronika Vobořilová (4:1)
31:07 Střelu Vobořilové doráží přesně Kiecková.
29:35 Další kolotoč první lajny domácích a opět zakončení Pastuškové, tentokrát ale nepřesné
28:04 Rychlá kombinace domácích. Pantělejevová našla na středu volnou Ferenčíkovou, která těsně míjí branku Kutnarové.
27:19 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 3:1
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #14 Andrea Pastušková bez asistence (3:1)
27:19 Obléhání branky hostí zakončila dorážkou ze vzduchu od břevna do branky Pastušková
26:09 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 2:1
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #9 Romana Kiecková, asistoval #19 Veronika Třinecká (2:1)
26:09 Kiecková přesnou střelou na vzdálenější tyč strhává vedení na stranu domácího celku.
24:08 Kiecková nevyřešila přesně brejkovou situaci a na druhé straně musela protiútok Reichové výborným zákrokem hasit Vávrová.
22:37 Nováková vytáhla hokejkou z prázdné branky střelu Pastuškové.
21:21 Standardka hostí z nebezpečné pozice gólem neskončila.
20:00 Střely v 1. třetině 12:4.
19:31 Střela Enenkelové neprošla hradbou těl před brankou.
17:25 Ferenčíková se rychle vytočila na středu ale její pokus Kutnarová reflexivně zlikvidovala.
15:57 Po dlouhém pasu Niemcové se do výhodné pozice dostala Ferenčíková, Zakončit přesně ale nestihla.
13:36 Aktivita Macurové nadělala domácí obraně potíže.
12:24 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 1:1
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #14 Andrea Pastušková, asistoval #25 Ivana Šupáková (1:1)
12:24 Šupáková připravila pozici pro Pastuškovou a ta nyní trefuje přesně horní roh.
11:35 Pantělejevová prověřila pozornost Kutnarové
10:29 Pastušková vzápětí vybojovala míček pro Šupákovou ale branku přestřeluje i ona.
10:12 M. Šponiarová opět nabila ostrými Pastuškové, ta vysoko přestřeluje
07:54 Střelu Pastuškové Kutnarová vyráží.
05:43 Riitta Lankinen kombinovala s Michaelou Šponiarovou. Jejich zakončení se mezi tři tyče nevešlo
03:49 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #4 Zuzana Macurová bez asistence (0:1)
03:49 Nedáš-dostaneš. Vítkovice doplácejí na ztrátu míčku ve středu hřiště, kdy tři vinohradské hráčky šly samy na Vávrovou a exVítkovická Macurová nedala Vávrové šanci.
03:17 Další střelu na Kutnarovou vyslala Šupáková.
02:15 Vítkovická Miksová pěknou ranou prověřila hostující golmanku.
00:00 Před samotným utkáním probíhá ocenění hráček Vítkovic, které reprezentovaly na nedávno skončeném MS ve Finsku.