59
  • 59 58:13
    Vítkovice

1. SC Vítkovice Oxdog - TEMPISH FBS Olomouc 8:2
branky: 14. Natálie Martináková, 19. Natálie Martináková, 20. Zuzana Šponiarová, 25. Denisa Ferenčíková, 26. Andrea Pastušková, 44. Michaela Šponiarová, 44. Natálie Martináková, 46. Andrea Pastušková - 24. Jitka Oháňková, 35. Jitka Oháňková; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Šárka Vávrová 7 - Veronika Tomšová 29; po třetinách: 3:0, 2:2, 3:0
60:00 Vyjádření trenéra domácích, Jiřího Veleckého: Utkání jsme zvládli celkem podle představ, ovšem stále nás trápí příliš velká spotřeba šancí na gol....
60:00 Nejlepší hráčky: Vítkovice - 10 Ferenčíková, Olomouc - 10 Oháňková
60:00 Střely ve 3. třetině 12:3, střely celkem 37:9
60:00 Vyjádření trenéra hostí, Ondřeje Otáhala: Vánoční svátky se více projevily na našich hráčkách. už od poloviny první třetiny jsme nebyli schopni plnit své obranné povinnosti. Nebýt obětavosti některých hráček a dobrého výkonu gólmanky, mohlo být skóre daleko horší. Soupeři gratuluji k jasnému a zaslouženému vítězství.
59:57 Tlak domácích a střely Niemcové už gólem nekončí.
58:57 Niemcová před Oháňkovou zabránila jistému gólu.
58:13 Timeout 1. SC Vítkovice Oxdog
58:13 Domácí celek si po oddechovém čase vyzkouší před zápasem s Herbadentem hru bez brankářky
54:29 Akce Hendrychové se Seevaldovou úspěchem neskončila
53:32 Střela Pastuškové těsně mimo.
52:48 Po delší době se snaží o kombinaci hráčky Olomouce.
51:37 Občas to vypadá, že hráčky Vítkovic chtějí držet míček, kombinovat ale za žádnou cenu nevstřelit gól...
50:16 Na hřišti se objevují některé náhradnice Vítkovic.
48:51 M. Šponiarová vybojovala míček před brankou Olomouce, následně se dostala i ke střele, která ale mířila nad.
46:19 Tomšová vyráží střelu Mandátové.
45:13 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 8:2
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #14 Andrea Pastušková, asistoval #3 Michaela Šponiarová (8:2)
45:13 Do dobré pozice si naběhla Pastušková a přidává svůj druhý gól.
43:55 Timeout TEMPISH FBS Olomouc
43:55 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 7:2
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #24 Natálie Martináková bez asistence (7:2)
43:55 I ve třetí třetině následují dva slepené góly domácích. A hattrick dovršuje Martináková.
43:17 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 6:2
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #3 Michaela Šponiarová, asistoval #25 Ivana Šupáková (6:2)
43:17 M. Šponiarová se po přihrávce Šupákové konečně střelecky prosazuje.
41:33 Tomšová musela hned na začátku třetí třetiny předvést dva výborné zákroky, nejprve proti Pantělejevové a následně proti Enenkelové
40:00 Střely ve 2. třetině 13:4.
39:41 Domácí dohrávají zbytek druhé části na útočné polovině. Ostatně skoro jako celou druhou třetinu..
37:23 Pantělejevovou výborně vychytala Tomšová.
35:00 Utkání sledují 53 diváci.
34:54 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 5:2
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #10 Jitka Oháňková bez asistence (5:2)
34:54 Chybu v domácí rozehrávce trestá Oháňková střelou mezi nohy Vávrové. Zbytečný gól, z pohledu domácího celku.
33:43 Šance Martinákové byla včas zneutralizována.
31:25 Šrotová svou chybu v obraně napravila a stihla i založit brejk.
30:12 ...který ale opět nikam nevede..
29:48 Hráčky domácího celku teď předvádí pověstný vítkovický kolotoč.
28:50 M. Šponiarová z bezprostřední blízkosti těsně míjí.
27:47 Kociánová vybojovala míček a Enenkelová následně krásně našla Kieckovou, tu ale parádně vychytala Tomšová
26:56 Kiecková z dálky pouze do boční sítě.
25:33 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 5:1
25:33 Pastušková prostřeluje Tomšovou.
24:05 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 4:1
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #10 Denisa Ferenčíková, asistoval #8 Adéla Pantělejevová (4:1)
24:05 Spolupráce Pantělejevové s Ferenčíkovou opět slaví úspěch a znamená opětovné vedení domácích o tři góly
23:23 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 3:1
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #10 Jitka Oháňková, asistoval #12 Petra Kamínková (3:1)
23:23 Oháňková z bezprostřední blízkosti procpala míček pod tělem Vávrové a snižuje.
22:38 Domácí jsou v tlaku ale jejich střelecké pokusy převážně míří mimo, nebo jsou včas zblokovány olomouckými obránkyněmi.
20:01 Přestávku nám vyplnila střelba na branku v podání budoucích domácích nadějí a na druhé straně rozchytávání domácí gólmanky Vávrové v podání nové akvizice Laumy Visnevske, kterou tímto srdečně vítáme!
20:00 Střely v 1. třetině 12:2
19:47 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 3:0
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #16 Zuzana Šponiarová, asistoval #31 Riitta Lankinen (3:0)
19:47 Rychlou a pohlednou souhru domácích zakončuje do prázdné branky Z. Šponiarová.
18:17 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 2:0
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #24 Natálie Martináková, asistoval #8 Adéla Pantělejevová (2:0)
18:17 Po přihrávce Pantělejevové se ze vzduchu trefuje Martináková, která byla i střelkyní prvního gólu. Rozhodčí ale nahlásili Kieckovou.
15:58 Domácí hráčky si stále dávají přednost v zakončení..
14:49 M. Šponiarová našla v dobré pozici Martinákovou, ta si ale míček příliš dlouho zpracovávala.
13:38 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 1:0
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #24 Natálie Martináková, asistoval #10 Denisa Ferenčíková (1:0)
13:38 Pantělejevová vybojovala míček pro Ferenčíkovou, ta i když mohla střílet, našla ještě lépe postavenou Kieckovou, která neměla problém trefit.
12:06 Tlak domácího celku pokračuje. Domácí hráčky ale v zakončení zatím selhávají.
10:22 Tomšová záhadným způsobem vyrazila povedenou střelu Z. Šponiarové.
08:53 Vávrová zasáhla proti šanci Hendrychové i proti dorážce Mošťkové.
07:18 Pastušková neusměrnila do sítě zblokovanou střelu Šupákové.
05:31 Dělovka Kieckové se mezi tři tyče nevešla
04:43 Technická převaha domácích hráček je patrná ale hráčky Olomouce pozorně brání.
03:31 Vávrová neměla problém s pokusem Seevaldové
01:26 Tomšová reflexivně vyrazila střelu M. Šponiarové.