1:6
    Jana JANOŠOVÁ
    (Oháňková)

TEMPISH FBS Olomouc - FbŠ 'pipni.cz' Bohemians 1:6
branky: 52. Jana Janošová - 10. Hana Poláková, 27. Adéla Bočanová, 30. Monika Slavíková, 36. Adéla Bočanová, 41. Monika Slavíková, 50. Hana Poláková; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 23 - Martina Kolaříková 19; po třetinách: 0:1, 0:3, 1:2
60:01 .... Vycházeli nám všechny akce do kterých jsme se dostávali a branky, které se nám podařilo vstřelit byly opravdu líbivé. Ve třetí třetině jsme dobře hráli prvních deset minut, poté už šla úroveň naší hry trochu dolu. Chtěl bych závěrem poděkovat trenérovi soupeře, sponzorům a divákům. máte zde v Olomouci velmi pěknou halu a chtěl bych poptřát Natálii Višvaderové brzké uzdravení.
60:01 Komentář trenéra hostí (Backman Jesse Jahvetti): V první třetině jsme byli lehce nervozní. Nevěděli jsme moc, co hrát na soupeře. Neměli jsme z toho ze začátku moc dobrý pocit, ale v průběhu třetiny bylo naše tempo lepší a lepší a jsem štastný jejího výsledku. Ve druhé třetině jsme hráli dobře, povedlo se nám vstřelit několik gólů, ale naše hra ještě nebyla nejlepší. Za tyto góly jsme byli opravdu moc rádi. ....
60:00 Komentář trenéra domácích (Ondřej Otáhal): Dnes není moc co hodnotit po florbalové stránce. Nedokázali jsme si po většinu utkání poradit s aktivním přístupem soupeře a proto jsme zaslouženě prohráli. Nepovedené utkání. Soupeři gratuluji k vítězství.
60:00 Hráčky utkání: Seevaldová - Bočanová
60:00 Střely na bránu celkem: TEMPISH FBS Olomouc 20 - FbŠ 'pipni.cz' Bohemians 29
60:00 Střely na bránu: TEMPISH FBS Olomouc 11 - FbŠ 'pipni.cz' Bohemians 11
59:59 Bohemians již dohrávají třetinu na polovině domácích.
59:10 Hra se na konec třetiny přelévá ze strany na stranu. Šancí je dost u obou týmů.
59:01 Právě probíhá poslední minuta 3. třetiny.
57:20 Oháňková v šanci před bránou. Kolaříková vyráží.
57:01 Právě probíhají poslední tři minuty 3. třetiny.
56:26 Střela Seevaldové letěla mimo.
55:20 Bohemians na půlce Olomouce.
53:36 Dobrá šance Janošové a následně Oháňkové chytla s obtížemi Kolaříková.
51:50 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 1:6
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #3 Jana Janošová, asistoval #10 Jitka Oháňková (1:6)
51:50 Janošová vstřeluje nenápadnou střelu první branku domácích.
51:26 Střela Pavlíkové od půlky končí v rukou Kolaříkové.
49:52 GÓL FbŠ "pipni.cz" Bohemians! 0:6
Branku družstva FbŠ 'pipni.cz' Bohemians vstřelil #17 Hana Poláková, asistoval #94 Adéla Bočanová (0:6)
49:52 Poláková vstřeluje šestou branku Bohemians.
47:50 Už po skončení přesilové hry se Seevaldová dostávala k dorážkám, ale nepodařilo se jí usměrnit míček do sítě.
47:41 Tým FbŠ 'pipni.cz' Bohemians hraje v plném počtu.
46:35 Olomouc dobře tlačí bohemku, ale nedaří se jim dostávat do šancí.
45:50 Olomouc má k dispozici přesilovou hru.
45:25 Střelu Seevaldové z dobré pozice blokuje Hyršlová.
43:55 Oháňková v dobré pozici sama před brankářkou bohemky netrefila míček.
40:59 GÓL FbŠ "pipni.cz" Bohemians! 0:5
Branku družstva FbŠ 'pipni.cz' Bohemians vstřelil #16 Monika Slavíková, asistoval #94 Adéla Bočanová (0:5)
40:59 Bočanová se Slavíkovou se řítili v přečíslení dva na jednoho. Bočanová našla Slavíkovou a ta už pouze uklidila míček do odkryté klece.
40:01 Na úvod třetí části se míčku ujímají hráčky Bohemians.
40:00 Střely na bránu po 2. třetině: TEMPISH FBS Olomouc 6 - FbŠ 'pipni.cz' Bohemians 10
39:46 Bohemka na závěr třetiny opět tlačí domácí.
39:20 Dobrá šance Jakubkovičové před bránou hostí zůstala nevyužita.
39:01 Právě probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:23 Hra je přerušena. Poláková při stínování pohybu Pavlíkové dostala míčkem do obličeje.
37:03 Hráčky Bohemians jsou opět na půlce domácích.
35:03 GÓL FbŠ "pipni.cz" Bohemians! 0:4
Branku družstva FbŠ 'pipni.cz' Bohemians vstřelil #94 Adéla Bočanová, asistoval #64 Eliška Nová (0:4)
35:03 Bočanová prudkou střelou vymetla pravý růžek brány Tomšové.
33:20 Volný úder Bohemians z rohu Olomouce.
33:00 Olomouc má problémy s útoky Bohemians. Zahraňuje je na poslední chvíli před bránou.
31:17 Rozehrávka domácích na půlce.
29:41 GÓL FbŠ "pipni.cz" Bohemians! 0:3
29:41 Malý důraz před bránou domácích využily hráčky Bohemians. Bočanová nejdříve trefila tyčku, od které se míček dostala přes zástup hráček ke Slavíkové, která zakončila do odkryté brány, jelikož se Tomšová nestačila zvednout a přesunout.
26:44 GÓL FbŠ "pipni.cz" Bohemians! 0:2
Branku družstva FbŠ 'pipni.cz' Bohemians vstřelil #94 Adéla Bočanová, asistoval #12 Hai Ly Nguyenová (0:2)
26:44 Střelu Bočanové, Tomšová vyrazila, ale ne do bezpečí brány. Míček se zakutálel do brány. Bohemians odskakují do dvoubrankového vedení.
25:14 Střela hráčky hostí trefuje pouze protihráčku.
24:06 Rozehrávka Bohemians v rohu domácích.
23:30 Oháňková se ocitla samotná před bránou hostí, ale překonat Kolaříkovou
21:59 Třetina začala v celku rychlém tempu. Během chvíle se hra přelila ze strany na stranu. Větší ohrožení měly hráčky Bohemky.
20:01 Třetina začala a k míčku se dostávají hráčky Bohemians.
19:59 Konec třetiny se už dohrával na polovině domácích.
19:40 Křižná přihrávka Poláková na Bočanovou, která minula z dobré pozice.
19:15 Poláková se opět dostala k nebezpečné střele, ale Tomšová vyráží.
19:01 Právě probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:10 Pavlíková zaklekla do střely Veselé.
16:18 Tečovanou střelu zachytila opět Tomšová.
15:16 Střelu Preisslerové vyráží Tomšová.
13:15 Jakubkovičová skryla střelu mezi protihráčkami, ale Kolaříková ji bez problému chytla.
09:30 GÓL FbŠ "pipni.cz" Bohemians! 0:1
09:30 Nehlídaná Poláková dostala dobrou přihrávku do velkého brankoviště od Bočanové a bez problému zakončuje.
08:40 Bohemka se kombinacemi dostala až na půlku domácích, ale finální nahrávku zachytila Janošová, která se ihned snažila zahájit protiútok.
05:20 Domácí hráčky zatlačily Bohemku, ale vytěžit z toho vstřelenou branku nedokázaly.
04:48 Pěknou střelu Burdové od půlky chytá Tomšová.
03:36 Suchánková vyhazuje a získává tak čas pro prostřídání svého týmu.
03:33 Lišková včas zablokovala střelu.
01:42 A máme tu první vyloučení utkání. Pavlíková zabránila hráčce Bohemians v pohybu u mantinelu a dostává tak dvouminutový trest.
01:30 Hráčka hostujícího týmu trefuje tyč.
00:09 První ohrožení brány hostí.
00:01 Utkání zahájeno a k míčku se dostávají hráčky Olomouce.
00:00 Vážení diváci, vítáme Vás u dnešního 15. kola Extraligy žen, kde se střetne domácí TEMPISH FBS Olomouc s týmem hostí FbŠ 'pipni.cz' Bohemians. Dnešním utkáním Vás provede Michal Struž