6:5
    Karolína STREJCOVSKÁ
    (Reichová)

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBK Jičín 6:5p
branky: 31. Petra Hanáková, 31. Petra Batíková, 32. Zuzana Macurová, 55. Zuzana Macurová, 58. Barbora Reichová, 61. Karolína Strejcovská - 1. Leona Müllerová, 12. Lucie Kloutvorová, 15. Markéta Tománková, 47. Lucie Florianová, 58. Lucie Kloutvorová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Jana Vyrobíková 21 - Adéla Kociánová 20; po třetinách: 0:3, 3:0, 2:2, 1:0
65:00 Střely v prodloužení: 2:0. Celkově: 26:26.
65:00 Komentář trenéra hostů, p. Martina Řeháka: 'Po výborné první třetině jsme prospali začátek druhé a vrátili domácí do zápasu, který byl po zbytek utkání vyrovnaný a vyhrálo šťastnější družstvo v prodloužení. Děkuji za korektní hru.'
65:00 ... 2/2 Viděli jsme hezké utkání s vyrovnaným soupeřem a můžeme si jen přát, abychom takových zápasů letos v základní části odehráli co nejvíce. Děkuji soupeři a divákům za pěkné utkání.'
65:00 Komentář trenéra domácích, pana Pavla Doubka: 'V dnešním SUPERFINÁLE pro chudé jsme byli šťastnějším týmem. Jsem velmi rád, že se nám podařilo zlomit a otočit nepříznivý stav po první třetině, kdy jsme prakticky nebyli na hřišti. Viděli jsme hezké utkání s vyrovnaným soupeřem a můžeme si jen přát, abychom takových zápasů letos v základní části odehráli co nejvíce. Děkuji soupeři a divákům za pěkné utkání.'
65:00 Nejlepší hráčky utkání - domácí č. 4 Zuzana Macurová, za hosty č. 5 Lucie Růžičková.
65:00 Ukončení prodloužení
60:42 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #23 Karolína Strejcovská, asistoval #14 Barbora Reichová (6:5)
60:42 Druhá pětka ovšem rozhoduje utkání, po skrumáži před brankou se prosazuje Strejcovská.
60:21 Míčku se po úvodní buly ujaly domácí, z útočného snažení ovšem nezískaly více než rozehrávku z rohu.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve třetí třetině: 9:5.
60:00 Třetí třetina nabídl šance na obou stranách a za stavu 5:5 bude následovat 5 min. prodloužení.
59:04 V útoku se probíjely i Strejcovská s Reichovou a rozhodonout mohla vzápětí Dobisiková, která se s Reichovou ocitla sama před hostující golmankou. Volila ovšem střelu na připravenou golmanku, to je škody pro domácí tým!
58:57 V útoku opět aktivní Honzová s Trunečkovou, po jejich akci se střele z dobré vzdálenosti na středu dostala Macurová.
57:49 GÓL FBK Jičín! 5:5
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #7 Lucie Kloutvorová, asistoval #21 Lucie Florianová (5:5)
57:49 Hosté ovšem během minuty opět vyrovnávají, trefila se Kloutvorová po střele Floriánové dorazila střelu od levého mantinelu.
57:04 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #14 Barbora Reichová, asistoval #23 Karolína Strejcovská (5:4)
57:04 Domácí se ujímají vedení po povedené střele Reichové. Vzápětí se řítila po pravém křídle Honzová.
57:04 Macurová zachytila nahrávku na středu řítila se právě s Bartošovou do akce 2 na 1, která ovšem končí dobrým zákrokem hostující golmanky.
56:08 Na hřišti se s Macurovou a Honzovou objevila Bartošová a hned se probíjela po prvém mantinelu do útoku.
55:27 A vzápětí i z z rohu, hosté ovšem dobře brání a k ničemu domácí nepustily.
55:24 Po souboji před domácí brankou se těžce sbírala Čermáková, SKV rozehrává od branky.
55:08 Honzová prokličkovala na středu, dostala se do rohu, odkud rozehrála jen na hostující čepele. Další útočný pokud se povedl o poznání lépe, po její přihrávce vyrovnává Macurová.
54:20 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #4 Zuzana Macurová, asistoval #17 Petra Hanáková (4:4)
53:24 Žůrková střílela pouze z pravé strany na branku Vyrobíkové, čímž překvapila možná jen hostující diváky, jichž se tu sešlo skutečně dost.
52:16 V útočném rohu byly aktivní Kloutvorová se Satýnkovou, rozhodčí ovšem usoudili, že až moc, a tak rozehrálo SKV a Sladkovská donutila Kociánovou se protáhnout ke své pravé tyčce.
51:31 Čermáková rozehrávala na středu na Tvrzníkovou, jejíž dalekosáhlá střela by ovšem přeletěla dost možná i házenkářskou branku.
51:08 Těm sebrala míček opět Batíková a Maurová z útočné akce vytěžila tyčku!
50:47 Sladkovská vysílala Strejcovskou, po její útočném faulu ovšem rozehrávají hosté.
49:58 Střelu Satýnkové bez problému zachytila ještě před golmankou Čermáková, která se vzápětí zjevila na opačné straně hřiště a vyslala další střelecký pokus.
48:38 Po krkolomném průniku Domonkosové se ke střele dostala Müllerová, Vyrobíková byla ovšem ve střehu.
47:58 Střelecké pokusy Macurové i Honzové sraženy mimo.
47:44 V souboji hráček s číslem 71 na zdech byla úspěšnější před domácí brankou Batíková a SKV tak opět rozehrává.
47:11 Vzápětí opět střela Čermákové z levého mantinelu těsně mimo, Honzová se ji snažila dát druhý pokus, ovšem přihrávka sražena mimo hřiště.
46:02 GÓL FBK Jičín! 3:4
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #21 Lucie Florianová, asistoval #99 Pavlína Mikolášková (3:4)
46:02 Ujímá se střela Floriánové z dálky od levého mantinelu.
45:57 Žůrková po akci Kloutvorové jen těsně minula domácí odkrytou branku. Vzápětí opět střílela Dobisiková na připravenou Kociánovou.
44:52 Domonkosové zastaven Batíkovou dobrý pokus Reichové s Dobisikovou končí těsně mimo.
43:49 Čermáková střílela jen do připravené Žůrkové a hosté tak opět rozehrávají ze své poloviny.
42:53 U míčku stále zůstávají hosté, Satýnková byla ovšem u levého mantinelu zastavena Honzovou
42:00 Ještě během oslabení navíc zahrozila Reichová sraženou střelou od pravého mantinelu.
42:00 Střela Müllerové ani Kloutvorové se neujaly, a tak hosté technický prohřešek domácích za pozdní nástup na hřiště nepotrestaly.
40:00 Domácí začínají třetí třetinu taktickým prohřeškem, pozdní příchod na hřiště je stojí dvě minuty v oslabení.
40:00 Ve druhé třetině se povedlo domácím srovnat stav utkání, byly i aktivnějším týmem, což dokazuje počet střel ve druhé třetině 13:8 pro domácí. Třetí třetina začne zhruba v 18:23.
39:11 Byla z toho dobrá střela Trunečkové, vzápětí se ovšem dostaly Kloutvorová s Floriánovou do situace 2 na golmanku. Ani to ovšem ke gólu nevedlo.
37:41 Na hřiště se dostávají po delší době i Dobisiková s Pankovou a hned šikovně kombinovaly na středu.
36:53 Honzová skončila po souboji o míček za brankou na kolenou, z protiútoku se málem Kloutvorová dostala do úniku.
36:08 Střela Růžičkové a z následného protiútoku Reichová netrefila nahrávku Strejcovské do prázdné branky!
35:28 Hosté rozehrávají z rohu po sportovním přenechání Sladkovské.
35:06 Kličku Reichové na středu vystihla Růžičková, následný střelecký pokus Honzové sražen mimo, střela Čermákové těsně prosvištěla mimo.
34:40 Mikolášková nastřelila tyčku po rozehrávce od pravého mantinelu, krásnou střelou, která propadla mezi skrumáží před domácí brankou.
33:59 Pitthardová se nedostala do útoku, o míček ji šikovně připravila Sladkovská a vzápětí těsně minula přihrávku do dobré pozice Strejcovská. Nahrávala Reichová od levého mantinelu.
33:13 Domácí hrají i nadále jako polité živou vodou, následovaly další střelecké pokusy Čermákové a Macurové.
31:26 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:3
31:26 Neskutečné, co se to s domácí týmem v posledních minutách stalo! Domácí střílí třetí branku během méně než minuty a srovnávají na 3:3!
31:02 Vzápětí Honzová po navrávce Čermákové vystřelila další dobrý pokus.
30:55 Timeout FBK Jičín
30:55 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #71 Petra Batíková, asistoval #23 Karolína Strejcovská (2:3)
30:55 Batíková se ujala míčku u mantinelu a střelou z otočky v rychlém sledu tak SKV snižuje na rozdíl jediné branky.
30:51 Sladkovská s Batíkovou rozehrávaly standardku ze středu, střela druhé jmenované ovšem sražena vysoko nad.
30:44 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #17 Petra Hanáková, asistoval #4 Zuzana Macurová (1:3)
30:44 V polovině utkání se po nahrávce z rohu prosazuje i domácí ostrostřelkyně Honzová.
30:35 Střela Müllerové byla nebezpečně sražena mimo, Floriánová se ke střele nedostala. Vzápětí se po střele Macurové po souboji na brankovišti těžce sbírá Trunečková.
29:44 Pokus Pitthardové a vzápětí i Domonkosové zastaven domácí golmankou.
28:11 Vítr z plachet hostům opět ovšem znovu sebrala Čermáková dobrým obranným zákrokem, Macurová před vystřídáním ještě stihla ohrozit hostující golmanku ze středu.
27:32 Rozehrávka domácích skončila pouze střelou Macurové na připravenou hostující golmanku a po delší době jsou v útoku i hosté.
26:53 Na útočné snažení svých kolegyň se již z obrany nemohla koukat Čermáková, která převzala iniciativu a nejprve se sama dostala až před hostující golmanku, vzápětí vybojovala pokus pro Reichovou, které ovšem míček v dobré šanci sjel z hokejky.
25:50 Tvrzníková ani Macurová se svými útočnými pokusy opět něuspěly, vzápětí kombinovala Žůrková na středu.
25:23 Se svým útočným pokusem neuspěly ani Reichová se Strejcovskou, míčku se ujímá po obranném zákroku Sladkovská.
24:44 Macurová opět znovu zabojovala a střílela Trunečková a vzápětí Tvrzníková.
23:32 Čermáková hledala pouze pokrytou Dobisíkovou, míčku se tak ujímají hosté.
23:02 A následoval další dobrý střelecký pokus Macurové po zachycení přihrávky na středu si vyměnila míček s Trunečkovou a střílela bohužel pouze do středu těla golmanky.
22:40 Dobisikova zastavila hostující Floriánkovou u mantinelu nedovoleně, ta vzápětí střílela z poloviny hřiště.
21:52 Střela Macurové ani Honzové se po průniku 3 na 2 neujaly.
20:51 Střela Müllerové sražena Vyrobíkovou mimo a hosté opět rozehrávají z rohu.
20:15 Úvodní buly druhé periody pro změnu vyhrály hostující hráčky, po průniku Satýnkové ovšem míček vypadl mimo a rozehrávají domácí.
20:00 Střely v první třetině: 2:13.
20:00 V první třetině jsme sledovali utkání se šancemi na obou stranách, domácí pokusy ovšem bohužel končily pouze na holeních hostujících hráček nebo vysoko nad hostující brankou, zatímco hosté byli ve využívání svých šancí o mnoho efektivnější a po zásluze vedou 0:3.
19:25 Čermáková dobře zastavila Kloutvorovou, která se hnala sama na Vyrobíkovou, vzápětí se po jejich souboji za brankou Čermáková těžce zvedá.
18:12 Dobrá střela Chlumské na jedné straně a vzápětí pro změnu útočný průnik Macurové po levém mantinelu.
17:18 Hra se přelélá ze strany na stranu, Satýnková vyzkoušela pozornost domácí golmanky z bezprostřední blízkosti, vzápětí Trunečková odešla po útočném pokusu střídat s hokejkou vejpůl.
14:26 GÓL FBK Jičín! 0:3
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #13 Markéta Tománková, asistoval #93 Leona Müllerová (0:3)
14:26 Růžičková přidává třetí asistenci, její nahrávku protentokrát využila Pitthardová střelou ze středu.
13:20 Žůrková prokličkovala hostující obranou, vzápětí ovšem obrátila zpět na beky. Bartošová zastavena u pravého mantinelu a následuje domácí rozehrávka.
12:12 Hosté po druhém gólu ožili, se střelou Florianové si Vyrobíková tentokrát poradila.
11:20 GÓL FBK Jičín! 0:2
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #7 Lucie Kloutvorová, asistoval #5 Lucie Růžičková (0:2)
11:20 Aktivní Klutvorová po průniku Růžičkové z pravé strany překonává domácí brankařku již podruhé.
10:40 Honzová vyzkoušela pozornost hostující golmanky dobrým pokusem od pravého mantinelu, hosté se ovšem vzápětí ženou do protiútoku.
10:18 Hosté sportovně přenechali míček domácím a sebrali jim ho pět až u levého mantinelu při útočném průniku Macurové.
10:00 Následovat bude buly na středu.
10:00 Problémy s časomírou zastavily domácí rozehrávku přesně v polovině první třetiny.
09:25 Kloutvorová se dostávala do dobré šance, jen tak tak nezachytila před prázdnou brankou nahrávku Žůrkové.
08:55 Hostující rozehrávka sražena mimo Batíkovou, následná střela Chlumské byla pro domácí golmanku pochoutkou.
07:55 Už to vypadalo, že se Domkonosová dostane do úniku, je z toho ovšem nakonec rozehrávka domácích a střel Batíkové mimo.
07:46 Střela Bartošové z dobré pozice sražena hostující obranou vysoko nad, golmanka zachytila ve výskoku.
07:02 Macurová měla v rychlém sledu po kombinaci s Tvrzníkovou dvě střely, druhá již hostující golmanku zaměstnala, ovšem pouze pošimráním na břiše.
06:11 Střely Domkonosové i Kloutvorové sraženy domácí obranou mimo, z protiútoku po pravém křídle zahrozila Honzová.
05:22 Po průniku Bartošové mělo SKV standardku ze středu, Strejcovská ji ovšem vystřelila vysoko nad hostující branku.
04:52 Batíková zastavila před Vyrobíkovou nahrávku na Kloutvorovou, která by jinak střílela do odkryté branky.
03:20 Kombinnace Strejcovské s Macurovou byla zastavena na středu, nebezpečně střílela z protiútoku Kořínková.
02:13 Pokus Pitthardové zastavila před domácí golmankou Macurová a domácí se opět ženou do útoku.
01:30 Domácí jsou po gólu aktivnějším týmem, hosté hrozí z protiútoků.
00:48 GÓL FBK Jičín! 0:1
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #93 Leona Müllerová, asistoval #5 Lucie Růžičková (0:1)
00:48 Hosté se ujímají vedení, po rychlém přenesení hry se ujala střela Müllerové.
00:30 Domácí vyhrály úvodní buly utkání, po neúspěšném průniku Strejcovské po pravém mantinelu se ovšem míčku ujaly hostující hráčky.
00:00 Dobrý večer, vítejte u sledování online přenosu z 16. kola utkání Extraligy žen, ve kterém SKV přivítá FBK Jičín.