0:7
    Adéla JŮZOVÁ
    ()

TJ Sokol Královské Vinohrady - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 0:7
branky: 2. Magdaléna Plášková, 4. Kristýna Bachmaierová, 31. Anet Jarolímová, 46. Magdaléna Plášková, 48. Eliška Vrátná, 52. Eliška Vrátná, 58. Adéla Jůzová; rozhodčí: Michaela Konečná - Veronika Wienerová; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 82; zásahy brankářů: Anna Macháčková 51 - Hana Ranochová 8, Kristýna Provázková 15; po třetinách: 0:2, 0:1, 0:4
60:00 V dalším domácím utkání přivítají SKV Ladies na domácí půdě ve 20. kole Extraligy žen na Valentýna FBŠ Olomouc, jste srdečně zváni k jeho sledování.
60:00 Hostující celek se po dnešní výhře minimálně do zítřejšího utkání Vítkovic dotahuje právě na hostující celek na čele tabulky, naopak domácí další body do souboje na chvostu tabulky nepřidávají.
60:00 Komentář hostující trenérky, Michaely Marešové: 'Dle předpokladů byl dnešní zápas o naší vůli a motivaci. Můžeme být spokojeni s vítězstvím a částečně se hou ve třetí třetině. Děkujeme soupeři za utkání.'
60:00 Komentář domácího trenéra Pavla Doubka: 2/2 ...S naší střeleckou impotencí musíme do nadcházejích zápasů něco udělat. Díky všem zúčastněným za utkání.'
60:00 Komentář domácího trenéra Pavla Doubka: 1/2 'Proti velmi silnému soupeři jsme předváděli dvě třetiny velmi dobré obrany, podpořené skvělým výkonem naší brankářky. Je škoda, že naše střelecké příležitosti nekončí za zády soupeře...
60:00 Nejlepšími hráčkami dnešního utkání vyhlášena domácí golmanka Anna Kutnarová a hostující střelkyně Magdaléna Paločková.
59:58 V závěru se ještě z dorážky pokoušela prosadit Řepková, o čestný pokus se tvrdou střelou pokusila Trunečková a utkání zakončila únikem z levé strany opět Řepková, ani tato šance ovšem gólem neskončila, a tak utkání končí 0:7.
59:20 Bartošová se Strejcovskou ztratily v útoku míček a do úniku se hnaly Jarolímová s Bachmaierovou, první jmenovaná by ovšem na přihrávku od své spoluhráčky potřebovala spíše síťku na motýly.
58:36 V rychlém sledu opět dvě střely předvedla Paločková a vzápětí Vrátná přihrávala do prázdné branky Řepkové, ani tuto akci se ovšem reprezentantce nepovedlo proměnit.
57:30 A hosté se ujímají již sedmigólového vedení poté, co si Jůzová vychutnala Kutnarovou z nájezdu, střelou do levého horního růžku.
57:18 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #27 Adéla Jůzová z trestného střílení (0:7)
57:18 Řepková se hnala do toku sama, byla zastavena Lingovou a následuje trestné střílení, které provede Jůzová.
57:13 Tvrzníková unikala po pravém mantinelu do dobré akce, přes hostující obranu se jí ovšem nepovedlo přihrát připravené Bartošové před brankou.
57:03 Jůzová měla po rychlém přenesení hry dobrou šanci z levého mantinelu, vzápětí střílela ještě Žižková, domácí golmanka ovšem pozorná.
55:32 Vrátná složila v rohu Čermákovou a vzápětí byla při domácím útočném snažení zastavena Dobisíková na středu.
54:37 Na druhé straně se sama před Provázkovou po průniku objevila Tvrzníková, ovšem na hostující golmanku opakovaným pokusem zblíka nevyzrála.
53:53 Další velká šance hostů, Řepková po průniku Kutnarovou již překonala, a to když domácí golmanka hodně vyjela. Řepková ovšem nedokázala zkoordinovat své pohyby a skončila s míčkem v rychlosti až v rohu.
53:27 Vzápětí střílela z levého mantinelu Žižková a poté, co se Vavřinová neprobila po pravém mantinelu, opět následuje kombinace hostů.
52:47 Ani po šesté brance hostů je hlad po útočení neopouští, ihned po gólové střele se k další velké šanci dostala Jůzová, která nastřelila břevno branky Kutnarové.
51:17 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Eliška Vrátná, asistoval #48 Tereza Syslová (0:6)
51:17 Po nahrávce od Syslové se opět prosazuje Vrátná, šikovně umístěnou střelou z levé strany pod ruku Kutnarové.
50:58 Průnik Macurové po pravé straně jen pošimral Provázkovou na břiše a již je opět v útoku Paulovičová, která vyslala nebezpečnost střelu do skrumáže před Kutnarovou, Bachmaierová se ovšem k míčku nedostala.
50:23 Kutnarová i s ní ovšem poradila, stejně tak jako s útočným snažením Jůzové z následné akce.
50:10 Dobisíková dobře vystihla hostující rozehrávku, ovšem hosté míček rychle získali zpět a po rychlém ťukesu se ke střele do odkryté domácí branky dostala Bachmaierová.
48:05 Útok Jarolímové zastavila před domácí brankou Trunečková, vzápětí Batíková v souboji s Řepkovou u pravého mantinelu.
47:44 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Eliška Vrátná, asistoval #22 Martina Řepková (0:5)
47:44 Opět aktivní Strejcovská se probíjela do útoku, Provázková i s menšími problémy vyrazila a hned rozehrála do útoku, ze kterého se prosazuje po nahrávce Řepkové Vrátná.
47:17 Průnik Jůzové a nahrávka na Lackovou ani situace jak přes kopírák na druhé straně v podání Honzové a nahrávce na Trunečkovou gólovou radost ani na jedné straně nepřinesly.
45:49 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Magdaléna Plášková, asistoval #25 Lucie Paulovičová (0:4)
45:49 Střela Dobisíkové Provázkovou nepřekvapila, po rychlém přenesené hry se opět prosazuje z levé strany střelou tahem pod ruku Kutnarové Plášková.
45:10 Stejně tak jako střela Bachmaierové ovšem skončily bez gólového efektu.
44:27 Plášková si rozpomněla na své útočné snažení z první třetiny a v krátkém sledu se po kombinaci s Vrátnou a Řepkovou dostala do dvou dobrých šancí.
43:41 Honzová vybojovala míšek pro Macurovou, první jmenovanou ovšem zastavila v útoku Plášková a hosté opět rozehrávají ze své poloviny.
42:12 Po tlaku se k opakované střele dostala Jarolímová, Kutnarová vyráží a následuje další rozehrávka hostů z útočného rohu.
41:42 Pozornost domácí golmanky vyzkoušela z levé strany Jůzová, vzápětí se do útoku probíjela Strejcovská, která byla ovšem zastavena hostující obranou.
41:19 Střelu Paulovičové se Pláškové nepovedlo dorazit, hosté ovšem stále zůstávají u míčku.
40:35 Do nebezpečné situace se před Kutnarovou dostala Bachmaierová z úvodního útoku třetí třetiny.
40:30 Pozdní nástup hostů na palubovku rozhodčí tolerují, a tak třetí třetina po vyhraném hostujícím buly začíná v rovnovážném počtu hráčů.
40:00 Třetí třetina dnešního utkání začne přibližně v 18:16, v té druhé přestřílely hostující hráčky domácí opět výrazným rozdílem, tentokrát v poměru 9:17 a navýšily své vedení na 0:3.
39:22 Panková se už už radovala ze vstřeleného gólu po úniku Strejcovské po pravé straně a následném závaru před brankou, rozhodčí ovšem její branku pro zásah vysokou hokejkou odmítly.
39:02 Rozehrávku Syslové vystihla Tvrzníková, v útoku ji podporovala Vavřinová, ovšem míček se k ní nedostal.
38:49 I přesto ovšem rozehrála a vytěžila z toho střelu Bachmaierové.
37:57 Aktivní Vrátná opět vyzkoušela pozornost Kutnarové z pravého mantinelu, vzápětí byla Paulovičová zasažena míčkem od domácí pořadatelské služby do obličeje.
36:58 Po průniku Strejcovské se v situaci 2 na 1 k nebezpečné střele dostala Bartošová, ovšem na Provázkovou střelou v hlubokém předklonu nevyzrála.
36:22 U míčku opět Paulovičová s Jůzovou, k dorážce střely první jmenované se ovšem Bachmaierová nedostala.
35:33 Honzová byla opět velmi aktivní kolem hostující branky, vytěžila z toho rychlou nahrávku na Trunečkovou, která přenesla hru na Macurovou, a ta vyzkoušela pozornost Provázkové z těsné blízkosti.
34:37 Rozehrávku hostů se málem povedlo vystihnout Strejcovské, Žižková si ovšem celou situaci pohlídala a rozehrála na Řepkovou po levém mantinelu.
33:59 Hostující tým stále aktivnějším, domácím se daří dostávat se jen do občasného probíjení do útoku.
32:40 Do přečíslení 3 na 2 se dostal hostující útok vedený hostující kapitánkou,v rychlém sledu ovšem Bachmaierová na Kutnarovou znovu nevyzrála.
30:48 Hostující tým zároveň mění golmanky, do hry nastupuje Kristýna Provázková.
30:47 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #6 Anet Jarolímová bez asistence (0:3)
30:47 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Kristýna Provázková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
30:47 Rychle se k němu ovšem opět dostal a z těsné blízkosti se prosazuje Jarolímová.
30:47 Nově vytvořený útok Vrátné je opět velmi aktivní v útoku, po rychlém sledu přihrávek se mu ovšem nepovedlo dostat do zakončení a o míček přišel.
28:34 Tvrzníková na středu vybojovala míček pro Vavřinovou, která její nahrávku ovšem zahodila vysoko nad.
27:59 Macurová - Honzová - Trunečková, tak málem zněl komentář ke gólu po rozehrávce v útočné třetině, Ranochová si ovšem střelu zblízka pohlídala.
26:32 Vavřinová byla na střelu Čermákové krátká, a tak jsme na druhé straně hřiště byli opět svědkem souboje Vrátná - Lingová, která pokus hostující střelkyně zblokovala.
25:58 Hostům trvala rozehrávka příliš dlouho, hra se tak otáčí a domácí rozehrávají z rohu.
25:49 Vzápětí opět střelu aktivní Vrátné srazila Batíková, po vyhození domácích se po úniku po pravém křídle dostala Jarolímová, vystřelila ovšem nad.
24:03 Souboj Strejcovké a Jůzovou vyhrála domácí hráčka a nahrávala před branku, kde ovšem celou situaci zažehnala hostující obrana.
23:28 Lingová dobře vystihla nahrávku Bachmaierové na Jarolímovou před brankou, ta vzápětí měla pokus o střelu ještě jeden, opět byl ovšem zblokován domácí obranou.
23:13 Na hřišti se skutečně objevuje Vrátná s Řepkovou a Lackovou tvoří nyní druhou útočnou formaci hostů a hned hrozí v útoku.
22:41 Jůzová kombinuje s Paulovičovou na středu, vzápětí Čermáková zastavena Bachmaierovou nedovoleně a do útoku se tak dostává Honzová.
21:41 Řepková se prala o míček za domácí brankou, až si vykoledovala útočný faul a hosté budou opět rozehrávat z rohu.
20:55 Přesilovka po jediné střele ve druhé třetině od Řepkové nevyužila, i po ní zůstávají hostující hráčky aktivnější.
20:10 I úvodního buly druhé třetiny se ujaly hostující hráčky, které ještě čeká 45 s dlouhá přesilovka.
20:00 Zdá se, že se ke hře připravuje i právě se zahřívající Vrátná, která zatím do průběhu zápasu nezasáhla.
20:00 V první třetině jsme sledovali aktivnější hostující celek, který domácí přestřílel v poměru 7:13, největší šanci domácího celku si připsaly ke konci Tvrzníková s Dobisíkovou. Druhá třetina začne přibližně v 17:38
19:58 Nejprve si se střelou Paulovičové bez problému poradila Kutnarová, vzápětí se Řepková k dorážce do prázdné branky nedostala, a tak prví třetinu vyhrávají hosté 0:2.
19:29 V závěru třetiny měly hostující hráčky v přesilovce tlak, střel bylo k vidění ale pomálu.
18:38 Na opačné straně hřiště měly svou největší šanci první třetiny domácí hráčky, to když Tvrzníková nahrávala na Dobisíkovou, která z těsné blízkosti ovšem Ranochovou nepřekonala.
18:33 A po střele Vavřinové se opět míčku ujímají hosté, v útoku zahrozila nejprve Jarolímová.
17:28 Další dobrý zákrok domácí brankářky, když se po levém křídle hnala nikým nekrytá Řepková.
17:01 Domácí rozehrávka vystižena Bachmaierovou, vzápětí ovšem míček při hostující akci končí mimo hřiště a dostávají se k němu tak bez boje i domácí hráčky.
15:57 A tak se k dalšímu střeleckému pokusu dostala Plášková a po domácím vyhození vystřelila po nahrávce Paulovičové ještě jednou.
15:36 Hostí přišli o míček po rozehrávce Žižkové po levém mantinelu, ten ovšem při domácí rozehrávce nezachytila na protější straně hřiště ani Vavřinová.
14:18 Tu ovšem Lingová zahodila vysoko nad a opět rozehrávaly hostující hráčky.
14:15 Hostující pohledná rozehrávka, okořeněná spoustou rozehrávek, byla vystižena Vavřinovou a sražena mimo.
13:42 Po faulu na Macurovou následuje rozehrávka domácích z dobré pozice na středu.
13:12 Macurová s Trunečkovou, se po rozehrávce praly o míček v rohu, nakonec o něj ovšem přišly a opět málem zafungovala kombinace Bachmaierová - Plášková na druhé straně.
12:39 O míček se u domácí střídačky bila Vavřinová, vzápětí se do úniku hnala Strejcovská, její střela byla ovšem sražena mimo.
12:05 Řepková s Lackovou vybojovaly útočný roh pro Jarolímovou s Bachmaierovou, které si nahrály a ihned po rozehrání zblízka ohrozily domácí golmanku.
10:52 Zaváhání v rozehrávce Novákové vedlo jen k vysoké hostující střele nad Řepkové.
09:48 Hostující útok tentokrát nikam nevedl, a tak se domácí pokusily překvapit hostující obranu vysokým lobem, kterým vyslala Čermáková Tvrzníkovou až před hostující golmanku, ta s ním ovšem příliš práce neměla.
08:55 Trunečková s Macurovou bojují o míček v útočném rohu, po faulu ovšem opět rozehrávají hosté.
07:27 Po rozehrávce Jarolímové na Paulovičovou vyvezla míček až na hostující polovinu Batíková, vzápětí hostující rozehrávku dobře vystihla Bartošová, její snažení ovšem skončilo na hokejce Řepkové.
06:59 Na opačné straně si další střelecký pokus připsaly Jarolímová a Řepková, aktivní Dobisíková si po pravém mantinelu cestu až k hostující brance neprobila.
06:13 Po nahrávce od Macurové zpoza branky vyzkoušela pozornost hostující golmanky z levé strany Trunečková.
05:33 Hosté i nadále aktivnějším týmem, znovu zahrozily Plášková s Jarolímovou, tento útok dělá domácím problémy.
04:20 Hosté jsou stále aktivnějším týmem, na chvilku se jim povedlo osvobodit při průniku Strejcovské po levém mantinelu, její střela ovšem mířila mimo.
03:09 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #85 Kristýna Bachmaierová, asistoval #18 Magdaléna Plášková (0:2)
03:09 Po opakovaném střeleckém pokusu Pláškové se z dorážky prosazuje Bachmaierová.
02:38 Řepková se Syslovou vyslaly další střelecké pokusy na domácí golmanku, rozehrávku Čermákové vystihla opět aktivní Plášková, Čermáková svou chybu ovšem vzápětí napravila.
01:46 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Magdaléna Plášková, asistoval #6 Anet Jarolímová (0:1)
01:46 Hostující tým se ujímá vedení, z úniku dvě na 1 se prosazuje po nahrávce do prázdné branky Plášková.
00:48 Dobisíková se pokoušela o první střelu domácích, její střela ze středu bla ovšem sražena první hostující hráčkou.
00:30 Úvodního buly se ujaly hostující hráčky a Jarolímová hned zahrozila před domácí golmankou.
00:00 Dobrý podvečer, vítám Vás u sledování online přenosu z utkání 18. kola Extraligy žen mezi domácím týmem TJ Sokol Královské Vinohrady a hostujícím týmem FAT PIPE FLORBAL CHODOV.