59
  • 59 58:42
    Liberec

TEMPISH FBS Olomouc - Crazy girls FBC Liberec 6:5
branky: 7. Tereza Mošťková, 18. Jana Janošová, 23. Jana Janošová, 30. Jitka Oháňková, 47. Jana Janošová, 53. Sára Seevaldová - 2. Simona Kabeláková, 21. Klára Veselá, 24. Klára Veselá, 36. Petra Havlíková, 52. Klára Veselá; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 73; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 13 - Kristýna Klabanová 17; po třetinách: 2:1, 2:3, 2:1
60:00 Hráčky utkání: Janošová - Leierová
60:00 Komentář trenéra hostí (Petr Horáček): Z obou stran to byl vyrovnaný zápas. Celý zápas jsme museli dotahovat jednogólovou ztrátu, což se nám dařilo, ale ve třetí třetině domácím se povedlo vstřelit jeden gól, který rozhodl o vítězství domácích. Rozhodly individuální chyby především naší obrany. Zápas byl určitě atraktivní pro diváky.
60:00 Komentář trenérky domácích (Alice Pavlíková): Důležité tři body v boji o play-off, který nevzdáváme. Děkujeme soupeři a hlavně našim divákům za podporu.
60:00 Střely na bránu po 3. třetině: TEMPISH FBS Olomouc 7 - Crazy Girls FBC Liberec 4
60:00 Střely na bránu celkem: TEMPISH FBS Olomouc 23 - Crazy Girls FBC Liberec 18
59:59 Suchánková nahazuje na bránu, ale míček tam dorazí nejspíše až po siréně. Olomouc získává důležité body.
59:56 Dobrý zákrok Tomšové.
59:00 Liberec zkouší hru v šesti.
58:42 Timeout Crazy girls FBC Liberec
58:32 Liberec uklidňuje hru a střídá.
57:37 Timeout TEMPISH FBS Olomouc
57:03 Pavlíková dokázala dostat pod kontrolu odražený míček po její střele.
57:01 Právě probíhají poslední tři minuty 3. třetiny.
56:06 Liberec potrápil obranu Olomouce, ale míček se včas podařilo vyhodit do bezpečí.
55:00 Liberec se tlačí stále do brány domácích, ale hráčky Olomouce obětavě brání a blokují jejich střely.
52:37 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 6:5
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #22 Sára Seevaldová, asistoval #4 Alice Pavlíková (6:5)
52:37 Před bránou hostí vznikla po nahození míčku zkrumáž, kterou dokázaly využít hráčky Olomouce.
51:25 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 5:5
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #10 Klára Veselá, asistoval #17 Tereza Pillerová (5:5)
51:25 A máme tu další hattrick. Tentokrát na straně Liberce. Leierová zároveň vyrovnává..
49:06 Suchánkové při zakončení z dobré pozice odskočil míček z čepele.
46:18 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 5:4
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #3 Jana Janošová, asistoval #10 Jitka Oháňková (5:4)
46:18 Janošová zkompletovala hattrick a využila přesilovou hru.
45:30 Dobrý pokus Seevaldové, která trefila míček ze vzduchu, ale pouze do Klabanové.
44:31 Rozhodčí si všimli, že je Liberec na hřišti ve špatném počtu a proto vylučují.
42:50 Tomšová chytá střelu Havlíkové od půlky.
42:10 Liberec tlačí a Olomouc se zatím k ničemu moc nedostala.
40:01 Třetí třetina právě začala a míček si vybojovaly hráčky Liberce.
39:55 Dobrá střela Grufíkové vyražena Klabanovou.
39:40 Liberec drží pod kontrolou míček na své půlce.
39:02 Liberec rozehrává z půlky.
39:01 Právě probíhá poslední minuta 2. třetiny.
35:53 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 4:4
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #6 Petra Havlíková, asistoval #34 Simona Kabeláková (4:4)
35:43 Liberec má před sebou přesilovou hru.
34:09 Liberec i v oslabení hrozil, ale bez výsledku.
34:09 Tým Crazy Girls FBC Liberec hraje v plném počtu.
32:09 Kabeláková v souboji na půlce držela Suchánkovou a za to si odpyká trest.
31:42 Rozhodčí budou vylučovat. Oba už mají ruku nad hlavou.
31:06 Domácí rozehrávají z rohu Liberce.
29:18 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 4:3
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #10 Jitka Oháňková, asistoval #14 Monika Zamazalová (4:3)
29:18 Oháňková posílá Olomouc do vedení.
29:00 Olomouc uklidňuje hru a střídá.
28:01 Klabanová drží svůj tým.
27:41 Hra má velmi dobré tempo. Hodně střelecký pokusů a dobré šance na obou stranách.
23:50 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 3:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #10 Klára Veselá bez asistence (3:3)
23:50 Domácí hráčky si vedení dlouho neužily. Ani ne po minutě vyrovnává Leierová.
22:53 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 3:2
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #3 Jana Janošová, asistoval #23 Jana Lišková (3:2)
22:53 Olomouc využívá z dobré vzdálenosti standardní situaci. Janošová po zklepnutí Liškové vstřeluje třetí branku domácích.
20:11 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #10 Klára Veselá, asistoval #77 Oxana Šamanina (2:2)
20:11 A na začátku třetiny vyrovnává skóre Leierová, která dostala nahrávku od Shamaniny.
19:58 Třetina se už dohrává v rohu Olomouce, kam míček zavezly hráčky Liberce.
19:28 Mošťková zpoza brány na Liškovou, která vyslala střelu mezi soupeřkami, ale Klabanová na poslední chvíli vyrazila do bezpečí.
19:14 Klabanová podržela svůj tým, když včas zakročila proti dorážce Jakubkovičové.
19:01 Právě probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:23 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 2:1
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #3 Jana Janošová, asistoval #4 Alice Pavlíková (2:1)
17:23 Hráčky Olomouce se dostávají do vedení. Pavlíková vyslala podobnou přihrávku jako při první brance, ale tentokrát na Janošovou, která se dokázala i v obklopení soupeřek dostat ke střele a prudkou střelou překonala Klabanovou.
16:30 Kabeláková se snaží při každé příležitosti střílet od půlky, Hráčky Olomouce obětavě její střely blokují.
14:20 Mošťková potrápila obranu Liberce, ale se svými spoluhráčkami nakonec nedokázaly zaútočit na bránu Klabanové.
11:30 Tečovaná střela Liškové cinkla o horní tyč brány Klabanové. Liberec zachráněn od inkasované branky.
10:20 Bestrová unikla obraně Liberce, ale Klabanová se nenechala překonat a míček včas vykopla do rohu hřiště.
09:00 Rozehrávka Liberce na půlce Olomouce
08:16 Hra má slušné tempo po dvou vstřelených brankách. Hraje se na obě branky a obě družstva si vytvořilo několik šancí.
06:13 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 1:1
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #15 Tereza Mošťková, asistoval #4 Alice Pavlíková (1:1)
06:13 A máme vyrovnáno. Pavlíková dala přesný pas na Mošťkovou, která bekendovou střelou po zemi překonala Klabanovou.
02:00 Domácí hráčky se po inkasovaném gólu opřely do útoku a vytvořily si dvě šance.
01:45 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 0:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #34 Simona Kabeláková bez asistence (0:1)
01:45 A Liberec vstřeluje první branku utkání. Kabeláková překonala Tomšovou prudkou střelou.
00:15 První šance Liberce, ale Tomšová dvakrát zakročila a míček končí za hrací plochou.
00:01 Zápas zahájen a k míčku se dostává Liberec.