Bohemians
  • 57 56:27
    2:14

FbŠ 'pipni.cz' Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:14
branky: 33. Hana Poláková, 44. Hana Poláková - 2. Martina Řepková, 3. Anet Jarolímová, 4. Lucie Primusová, 8. Anet Jarolímová, 12. Lucie Paulovičová, 16. Jana Vávrová, 30. Martina Řepková, 31. Magdalena Žižková, 40. Gabriela Tožičková, 41. Adéla Jůzová, 51. Lucie Paulovičová, 56. Gabriela Tožičková, 56. Lucie Primusová, 57. Jana Vávrová; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 93; zásahy brankářů: Martina Kolaříková 7, Lucie Zelená 25 - Kristýna Provázková 18; po třetinách: 0:6, 1:3, 1:5
60:00 Komentář trenéra domácích Jaye Backmana: 'Do zápasu jsme vstoupili s velkým odhodláním a snahou, ale rychlé góly Chodova ovlivnily vývoj zbytku zápasu. Mrzí mě individuální chyby hráček, Chodov hrál velmi dobře a a námi nabídnuté šance bez milosti trestal. Doufám, že se z dnešního zápasu dokážeme poučit, vezmeme si z něj to dobré a začneme se připravovat na další zápas a zbytek sezóny.'
60:00 Komentář trenérky hostů Michaely Marešové: 'Jsme rády, že se nám střelecky dařilo. Doufejme, že to bude pokračovat. Děkujeme soupeři za zápas a zvláště Ivet Hyršlové.'
59:01 Poslední minuta zápasu, Bohemka na polovině soupeře kombinuje a marně si hledá střeleckou pozici.
57:55 Bočanová v brejku pod tlakem nedokázala zakončit přesně.
56:27 Timeout FbŠ 'pipni.cz' Bohemians
56:27 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #24 Jana Vávrová, asistoval #6 Anet Jarolímová (2:14)
55:52 Pěkná akce Bočanové s Preisslerovou končí nepřesnou střelou.
55:26 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #66 Lucie Primusová, asistoval #11 Jana Lacková (2:13)
55:17 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #17 Gabriela Tožičková, asistoval #24 Jana Vávrová (2:12)
54:50 Tožičková zkoušela žabičkou v brankovišti najít Vojáčkovou.
53:15 Lacková po rychle rozehrané standardce pálí do zadního mantinelu.
51:17 Primusová po jednom ze soubojů zůstává na zemi. po krátkém ošetření zdravotníka ale, zdá se, bude pokračovat ve hře.
51:03 Tožičková v přečíslení přestřeluje branku Zelené.
50:21 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Paulovičová, asistoval #85 Kristýna Bachmaierová (2:11)
46:42 Další skvělý zákrok Zelené proti pěkné akci Chodova.
43:52 GÓL FbŠ "pipni.cz" Bohemians! 2:10
Branku družstva FbŠ 'pipni.cz' Bohemians vstřelil #17 Hana Poláková, asistoval #13 Adéla Kašparová (2:10)
43:20 Hostujíc hráčky byly při napadání příliš důrazné, rozehrávají domácí.
40:32 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #27 Adéla Jůzová, asistoval #22 Martina Řepková (1:10)
40:01 Řepková ovládla úvodní buly třetí třetiny, její spoluhráčky ale míček vzápětí ztratily a první akci se pokouší vymyslet domácí.
40:00 Střely ve třetí třetině: Bohemians 8 - Chodov 11.
40:00 Střely ve druhé třetině: Bohemians 8 - Chodov 14.
39:22 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #17 Gabriela Tožičková, asistoval #25 Lucie Paulovičová (1:9)
38:11 Všechny střely domácích končí na bloku Chodova.
35:15 Kašparová tvrdě vypálila po nabití od Polákové z rohu.
35:00 Dnešní utkání zde v hale na Děkance sleduje 93 diváků. Děkujeme.
32:28 GÓL FbŠ "pipni.cz" Bohemians! 1:8
Branku družstva FbŠ 'pipni.cz' Bohemians vstřelil #17 Hana Poláková, asistoval #19 Aneta Šmídová (1:8)
32:28 Poláková v úniku zakončila přesně k tyčce.
31:01 Chelstowska blokuje tvrdou střelu Lackové.
30:32 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #26 Magdalena Žižková, asistoval #6 Anet Jarolímová (0:8)
29:37 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Martina Řepková, asistoval #27 Adéla Jůzová (0:7)
28:36 Standardka Chodova končí nepřesnou střelou Žižkové.
26:21 Slavíková jen do blokující Paulovičové.
25:32 Hostující brankářka trochu v problémech po schované střele Šmídové.
24:09 Pěkná střela slavíkové od levého mantinelu.
22:50 Prudkou, ale trochu nepřesnou ránu vyslala Petra Hnátová skoro od poloviny hřiště.
20:01 Áďa Bočanová dostála svému předzápasovému slibu a vyhrála úvodní buly druhé třetiny.
20:00 Střely v první třetině: Bohemians 4 - Chodov 21.
18:00 Se střelou Lucie Veselé neměla hostující brankářka nejmenší problém.
16:24 Série pěkných zákroků Lucie Zelené proti přečíslení Chodova.
15:18 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:6
13:37 Poláková prověřila pozornost hostující brankářky.
11:45 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:5
11:45 Střídání brankáře. Nový brankář #69 Lucie Zelená družstva FbŠ 'pipni.cz' Bohemians
10:49 Krásný zákrok domácí brankářky po pěkné akci Chodova.
10:16 Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil #66 Lucie Primusová.
08:26 Pěkná kombinace Bohemky končí na nešťastném zpracování Burdové, které míček skočil za mantinel.
07:06 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #6 Anet Jarolímová, asistoval #27 Adéla Jůzová (0:4)
06:36 Bachmaierová nečekala přihrávku křížem, a tak v dobré pozici sama před prázdnou brankou nedokázala včas zareagovat.
04:33 Šikovné prostrčení Šmídové na Polákovou, ta míček bohužel nestihla včas doběhnout.
03:02 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #66 Lucie Primusová, asistoval #33 Petra Beránková (0:3)
03:02 Domácí obrana si srazila balonek za záda vlastní brankářky.
02:17 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #6 Anet Jarolímová, asistoval #17 Gabriela Tožičková (0:2)
02:17 Bezchybný bekhend Jarolímové znamená dvoubrankové vedení hostů.
01:35 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Martina Řepková, asistoval #23 Tereza Pilíková (0:1)
01:35 Řepková v brejku těsně před domácí brankářkou tečovala nahozený balonek. Kolaříková už nestihla zareagovat.
00:34 Tyčka po střele Jarolímové.
00:01 Úvodní buly pro domácí zásluhou Benešové.