• 57 56:48
    1:7
    Veronika TŘINECKÁ

Sokol Brno Židenice Florbal.com - 1. SC Vítkovice Oxdog 1:7
branky: 34. Regina Obrovská - 2. Zuzana Šponiarová, 33. Petra Mandátová, 44. Denisa Ferenčíková, 45. Andrea Pastušková, 50. Ivana Šupáková, 56. Jitka Drápalová, 57. Veronika Třinecká; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Nikola Příleská 29 - Šárka Vávrová 11; po třetinách: 0:1, 1:1, 0:5
60:00 Komentář trenéra Vítkovic Jiřího Veleckého: Těžké utkání, ve kterém bylo vidět, že domácí bojují o body. My jsme se dokázali kvalitně srovnat až ve třetí třetině, kde už jsme si výsledek pohlídali.
60:00 Komentář trenérky domácích Petry Prouzové: Dvě třetiny jsme drželi naději na slušný výsledek, nicméně i tak měl soupeř navrch. což názorně demonstroval ve třetí třetině. My jsme na hřišti nechali všechno, ale postavení týmů v tabulce není náhodné. Vítkovice považuji za jeden ze dvou nejlepších týmů v republice a přejeme jim hodně štěstí do play off.
60:00 Na střely třetí třetina opět lépe pro hosty: Židenice 4, Vítkovice 16
59:37 Z půl metru Pastušková vyprášila betony domácí gólmanky a byla to poslední střela zápasu.
56:48 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 1:7
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #10 Denisa Ferenčíková (1:7)
55:55 Timeout Sokol Brno Židenice Florbal.com
55:55 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 1:6
Vlastní branku družstva Sokol Brno Židenice Florbal.com vstřelil #43 Jitka Drápalová (1:6)
55:55 Nešťastná teč před bránou znamená navýšuje na 1:6
49:37 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 1:5
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #25 Ivana Šupáková, asistoval #31 Riitta Lankinen (1:5)
49:37 ŠUpáková překvapila střelou z poloviny hřiště a navyšuje skóre.
48:00 Dernerová končí dnes už poněkolikáté za mantinelem, hra zvyšuje obrátky.
44:15 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 1:4
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #14 Andrea Pastušková, asistoval #13 Petra Mandátová (1:4)
44:15 Studená sprcha pro domácí v podobě dvou rychlých gólů.
43:32 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 1:3
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #10 Denisa Ferenčíková, asistoval #16 Zuzana Šponiarová (1:3)
43:32 Ferenčíková však nenechala dlouho čekat na změnu skóre, když jí Zuzana Šponiarová vybídla.
42:49 Vítkovice sice stabilně hrají s míčkem na holi, ale tutovku zatím měly Židenice, když při dorážce Indrová nedokázala zkrotit skákající míček.
40:00 Na góly skončila druhá třetina smírně, ale na střely byly výrazně aktivnějsí Vítkovice, když hostující hráčky vyslaly na Příleskou 11 pokusů, židenické hráčky prověřily Vávrovou jen 3krát.
33:32 GÓL Sokol Brno Židenice Florbal.com! 1:2
Branku družstva Sokol Brno Židenice Florbal.com vstřelil #98 Regina Obrovská, asistoval #70 Jessica Zlámalová (1:2)
33:32 Obrovská procedila svou dělovku od levého mantinelu skrz Vávrovou.
32:14 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 0:2
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #13 Petra Mandátová, asistoval #19 Veronika Třinecká (0:2)
32:14 V situaci 2 na 1 se Madátová nemýlila a zužitkovala přihrávku před prázdnou kasu Enenkelové.
29:22 Dudelová mohla potvrdit rčení nedáš-dostaneš, ale o milimetry netrefila v samostatném úniku bránu.
28:29 Vítkovické hráčky zopakovaly souhru z prvního gólu, který padl po volném úderu, tentokrát bez změny skóre.
23:12 Vítkovice stáhly hru na dvě lajny, aby zvýšily tempo zápasu, zatím bez gólového efektu.
20:00 střely na bránu v první třetině vyzněly lépe pro hostující: Židenice 5, Vítkovice 9
13:46 Vítkovické hráčky několikrát chybovaly v rozehrávce, tak měli i domácí několik šancí. Jejich neproměnění však povzbudilo hostující, aby několikrát vážně zahrozili na druhé straně.
07:01 Hosté mají víc ze hry, domácí občas zahrozí rychlými protiútoky, ale bez zakončení, které by znamenalo zákrok pro Vávrovou.
01:19 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 0:1
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #16 Zuzana Šponiarová, asistoval #10 Denisa Ferenčíková (0:1)
01:19 Hosté zahájili ve vysokém tempu a z volného úderu ze střední vzdálenosti od mantinelu překonávají poprvé Příleskou.