• 59 58:46
    10:1
    (Billá)

Herbadent Praha 11 SJM - FBK Jičín 10:1
branky: 2. Lucie Pilíková, 34. Zuzana Hubáčková, 37. Dominika Podhráská, 41. Barbora Sádková, 46. Šárka Boľová, 52. Adéla Polívková, 53. Jitka Procházková, 53. Dominika Steinbachová, 54. Denisa Billá, 59. Dominika Podhráská - 38. Andrea Satýnková; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Eliška Kuchyňková 11 - Veronika Samková 25; po třetinách: 1:0, 2:1, 7:0
60:01 Vyjádření trenéra domácích (Tomáš Kodiš): Škoda tutových šancí, které jsme neproměnili. Holkám se už od začátku mohlo hrát snadněji. Jičínskou obranou zeď se nám podařilo prolomit až ve třetí třetině. Děkujeme Jičínu za příjemně strávené nedělní odpoledne.
60:01 Vyjádření trenéra hostí (Martin Řehák): Proti domácím jsme dvě a půl třetiny slušně bránili a některé šance, které se nám nabídly jsme neproměnili a domácí poté ukázali svoji sílu kterou mají. Děkuji za bojovnost a gratuluji domácím.
60:00 Střely ve třetí třetině: Herbadent - 10, Jičín - 4
59:59 Zápas nakonec končí jednoznačným vítězstvím domácích a to zcela zaslouženým. Ale Jičín se dokázal držet dvě třetiny a znepříjemnit domácím utkání.
58:46 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 10:1
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #27 Dominika Podhráská, asistoval #14 Denisa Billá (10:1)
58:46 Domácí kapitánka Dominika Šteglová čepuje desítečku a to velmi efektním způsobem! Po vytočení zpoza brány přišpendlila balónek pod horní tyčku!
57:00 Poslední tři minuty zápasu, dokáží dát domácí 10.gól?
53:50 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 9:1
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #14 Denisa Billá, asistoval #27 Dominika Podhráská (9:1)
53:50 Další gól domácích, tentokrát úspěšnou střelkyní Denisa Billá.
52:36 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 8:1
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #13 Dominika Steinbachová, asistoval #27 Dominika Podhráská (8:1)
52:36 A Herbadent začíná úřadovat! Nejdříve usměrnila balónek do sítě Jitka Procházková po nádherné krosové nahrávce Martiny Čapkové a za pár vteřin se podobný scénář opakoval v podání dua Šteglová - Steinbachová.
52:14 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 7:1
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #11 Jitka Procházková, asistoval #25 Martina Čapková (7:1)
51:34 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 6:1
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #64 Adéla Polívková, asistoval #23 Dominika Kubišová (6:1)
51:34 Další gól Herbadentu přidává Adéla Polívková, která procpala svou střelu do sítě.
50:15 Terka Hubáčková moc pěkně potáhla balónek, ale pak opět těsně minula bránu..
47:43 Jičín v posledních okamžicích jen odpaluje balónky přes půlku místo jakéhokoliv pokusu o brejk.
45:46 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 5:1
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #3 Šárka Boľová, asistoval #24 Lucia Jelínková (5:1)
45:46 První extraligový gól si připisuje Šarka Boľová!! Nádhernou střelou do šibenice nedala Samkové šanci!
45:20 Další zákrok maskou od Samkové, tentokrát proti Kleinové. Tato část výstroje hostující gólmanky si dnes opravdu neodpočine.
44:17 Herbadent ve stálém tlaku, stále vázne produktivita.
42:25 Barča Sádková neskutečně neproměňuje jasnou gólovou šanci!
40:45 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 4:1
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #10 Barbora Sádková, asistoval #25 Martina Čapková (4:1)
40:45 Dobrý vstup domácích korunuje Barča Sádková čtvrtým gólem v sítí Jičína.
40:01 Začíná nám závěrečná dvacetiminutovka zápasu.
40:00 Střely ve druhé třetině: Herbadent - 11, Jičín - 4
39:59 Druhá třetina je za námi a stále se nejedná o strhující podívanou. Domácí se trápí v koncovce a na výsledku je to hodně znát.
37:26 GÓL FBK Jičín! 3:1
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #71 Andrea Satýnková, asistoval #21 Lucie Florianová (3:1)
37:26 Jičín velmi rychle odpovídá a snižuje náskok domácích opět na dva góly. Úspěšnou střelkyní Satýnková.
36:19 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 3:0
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #27 Dominika Podhráská, asistoval #24 Lucia Jelínková (3:0)
36:19 Domácí kapitánka navyšuje náskok na 3:0!
35:43 Samková si připisuje už několikátý zákrok maskou a opět velmi úspěšný.
35:00 Dnešní utkání sleduje 43 diváků!
33:04 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 2:0
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #2 Zuzana Hubáčková, asistoval #14 Denisa Billá (2:0)
33:04 Zuzka Hubáčková si potáhla balónek po mantinelu a následně krásně zavěsila o břevno do brány!
31:11 Jitka Procházková minula náhru v jasné gólové příležitosti.
29:58 Lucie Pilíková z výběhu těsně vedle pravé tyče.
29:08 Další velmi dobrý zákrok maskou, tentokrát proti Košturiakové.
28:13 Pěkná střela Billé, Samková vytahuje maskou.
27:18 Jičín dokázal odbránit oslabení bez větších problémů.
26:40 Gabriela Žůrková teď nastřádala cenné vteřinky.
25:18 Jičín nezvládl střídání a zkusí si tak oslabení.
24:33 Jičín je tedy prvním týmem, který donutil gólmanku k zákroku, Kuchyňková úspěšná.
23:40 Herbadent ve druhé třetině stále nedokázal trefit prostor brány, přestože má na svém kontě už několik střeleckých pokusů.
22:07 Mariia Zimina navazuje na trend z první třetiny a opět míjí hostující bránu.
20:01 Úvodní buly druhé části tentokrát pro domácí Herbadent.
20:00 Střely v první třetině: Herbadent - 14, Jičín - 4
19:59 První třetina nám končí hubeným vedením domácích 1:0, přestože mají výrazně navrch, tak to nedokážou gólově zužitkovat.
17:53 Hezký výběh od mantinelu v podání Zuzky Hubáčkové, ale střela opět těsně vedle tyčky.
15:20 Bekhendový pokus Lucie Košturiakové Samková zalehla, následně minula po krosové náhře bránu Šteglová.
14:59 Stejná situace v podání Jitky Procházkové, Herbadentu se nedaří dostat míček do sítě.
13:33 Dominika Kubišová minula skákavou nahrávku před odkrytou bránou.
12:43 Lucie Kloutvorová v brejku přestřelila bránu o 'pouhých' 5 metrů.
09:57 Jitka Procházková neuspěla ani se svou dorážkou vlastní střely.
09:11 Gabriela Žůrková v samostatném úniku, Kuchyňková její bekhendovou kličku chytá.
07:53 Barča Sádková s dalším střeleckým pokusem, Samková kryje.
06:20 Dominika Steinbachová vyslala do brejku Gabrielu Žůrkovou, hrající však naneštěstí v týmu soupeře, ta však svou šancí pohrdla.
05:37 Hra je nyní poněkud neuspořádaná.
03:45 Pěkná individuální akce Dominiky Šteglové končí střelou mimo.
02:45 Denisa Billá těsně minula bránu ze slušné pozice na křídle.
01:01 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 1:0
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #7 Lucie Pilíková, asistoval #23 Dominika Kubišová (1:0)
01:01 A zápas je odšpuntován i gólově! První úspěch si připisuje Lucka Pilíková!
00:44 První dobrý zákrok si připsala i Eliška Kuchyňková.
00:07 Barča Sádková vyslala první ostrý pozdrav hostující gólmance.
00:01 Zápas nám právě začal a úvodní buly skončilo úspěchem hostujícího týmu.
00:00 Vítejte u online přenosu z 21.kola Extraligy žen. Domácí Herbadent přívítá hosty z Jičína. Hostující tým je na chvostu tabulky a tak jsou domácí jednoznačnými favority, uvidíme jak si se zápasem poradí.