• 60 59:42
    3:7
    (Meliš)

TJ Znojmo LAUFEN CZ - Tatran Omlux Střešovice 3:7
branky: 9. Michal Stráský, 20. Patrik Fabián, 34. Jakub Procházka - 41. Daniel Kronďák, 42. Adam Tlapák, 46. Adam Tlapák, 56. Milan Meliš, 60. Petr Brautferger, 60. Adam Tlapák, 60. Petr Brautferger; rozhodčí: Tomáš Olšina - Jan Stavělík; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 88; zásahy brankářů: Jan Kochan 24 - Martin Frühbauer 21; po třetinách: 2:0, 1:0, 0:7
60:00 Trenér domácích Šťastník: '40 minut jsme hráli vynikající a luxusní florbal proti šampiónovi uplynulé sezóny, bohužel se naše hra opět rozsypala jako domeček z karet a dostali jsme krutě naloženo. Prohra mrzí o to víc, že Tatran nemusel vůbec měnit svoji hru a prostě jen trestal naše chyby z nezkušenosti. I přes bezbodový víkend jsme proti gigantům české florbalové scény podali solidní výkony a nemusíme se za naši hru stydět. Víme ovšem, že máme na čem pracovat a v play-off budeme silnější.'
60:00 Pár slov obou trenérů, nejprve trenér hostů Beneš: 'Konečně jsme vydrželi hrát naplno celé utkání a nakonec proti výborně hrajícímu soupeři, možná i krutě vyhráli. Rád bych poděkoval divákům jak Znojma, ta i našim, kteří vytvořili perfektní atmosféru a soupeři za velmi kvalitní utkání, svým hráčům za perfektní nasazení po celých 60 minut a Vaškovi Mráčkovi za kondici. Ještě že se měnil čas, jinak by arogance přijela pozdě o 70 minut a né pouze o 10.'
60:00 Střely ve třetí třetině 7:15, celkově 24:30. Tatran ovládl poslední část a Znojmo celkem řekl bych i nezaslouženě krutě prohrává. Pěkný zbytek neděle.
59:42 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 3:7
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #77 Petr Brautferger, asistoval #70 Milan Meliš (3:7)
59:37 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 3:6
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #5 Adam Tlapák, asistoval #17 Lukáš Langer (3:6)
59:13 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 3:5
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #77 Petr Brautferger bez asistence (3:5)
58:57 Jsou to nervy, Znojmo v šesti!
57:14 Daberger trefuje břevno!
56:47 Znojmo v šesti.
56:39 Kochan drží pokus hostů.
56:12 Tatran drží míček na domácí polovině.
55:32 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
55:32 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 3:4
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #70 Milan Meliš, asistoval #3 Michal Hudera (3:4)
55:14 Mírně aktivnější Znojmo útočí.
53:50 Znojmo na výletě v útoku.
53:28 Hráči Tatranu předvádí ostré zákroky, zatím jim to prochází.
52:31 Tlapák netrefil stoprocentní příležitost.
51:44 Tatran opět jasně fauloval, ale rozhodčí asi zapomněl píšťalku.
50:00 Oba týmy mění strany. Do haly svítí slunce, proto se tak trenéři před začátkem 3. třetiny domluvili.
48:23 Rakušan faulován, v dobré pozici poté netrefil.
46:38 Znojmo se žene dopředu.
45:51 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 3:3
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #5 Adam Tlapák bez asistence (3:3)
45:51 Faul Tatranu není odpískán a poté přichází branka. Velmi sporný okamžik, ovšem na tom, že je vyrovnáno se nic nemění - 3:3!
45:22 Znojmo uklidňuje hru.
44:18 Další ostrý zákrok, tentokrát ze znojemských řad.
43:52 Začíná se nám přitvrzovat.
43:20 Tatran se jeví v úplně jiném světle.
42:18 Novák mířil mimo!
41:51 Znojmo chvíli zlobilo, v útoku Tatran.
41:04 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 3:2
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #5 Adam Tlapák, asistoval #49 Martin Panáček (3:2)
40:38 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 3:1
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #69 Daniel Kronďák bez asistence (3:1)
40:00 Střely ve druhé třetině 10:8. Oba týmy předvádí kvalitní hru, Znojmo je ovšem aktivnější a údernější a to je důvod, proč vedou v tomto zápase. Každopádně krásný florbalový zážitek pro diváka.
37:19 Znojemská první formace hraje krásný florbal a motá klukům z Prahy hlavu.
36:24 Novák našel na středu Sedláčka, ten trestuhodně zahodil tutovku.
36:04 Sedláček netrefil branku.
35:38 Znojmo v útoku rozehrává z rohu.
34:46 Sedláček pěkně vyslal Nováka a ten jen tak tak neskóroval.
34:16 Kochan předvedl tygří skok a lapil míček.
33:38 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #16 Jakub Procházka, asistoval #11 Patrik Fabián (3:0)
33:38 Dnes výborně hrající Patrik Fabián našel na středu Jakuba Procházku, který posílá Znojmo do tříbrankového vedení - 3:0!
32:20 Znojmo opět pečlivě v obraně, oba týmy útočí a to se divákům líbí.
30:32 Honza Kochan skvěle zasahuje!
30:19 Hosté rozehrávají na polovině.
29:05 V obraně na jedničku zahrál Pepa Fišer.
28:40 Hraje se nahoru - dolů.
27:30 Znojmo tlačí Tatran.
26:08 Pokus hostů ztečovaný nad.
24:40 Sedláček trefil boční síť.
24:19 Útočný faul hostů.
23:35 Frühbauer zachytil pokus Ďurišky. Třetí lajna je velmi aktivní.
22:15 Domácí tým hraje v plném počtu.
21:49 Procházka hezky podržel míček na útočné polovině.
21:24 A znovu.
21:06 Znojmo se osvobozuje.
20:00 Střely v první třetině 7:7. Znojmo předvedlo pěknou hru v obranné i útočné fázi a zaslouženě vede. V průběhu první třetiny vyletěl hostující Pixa za mantinely a zasáhl malého znojemského podavače míčků, který to odnesl šrámem na rtu. Pixa sportovně přišel po konci první třetiny za podavačem a ještě se mu dodatečně omluvil. Je vidět, že i v Praze se najdou vychovaní jedinci.
19:38 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #11 Patrik Fabián bez asistence (2:0)
19:38 Fabián hezky zastavil protiútok 2 na 1, sebral míček, vyškolil obránce a bekhendem poslal precizně za záda Frühbauera - 2:0!
19:01 Běží poslední minuta první třetiny.
17:27 Znojmo předvádí pečlivou obrannou hru.
16:36 Fabián čistým hitem poslal Řezníka k zemi.
15:37 Fabián zasáhl dobře v obraně.
14:40 Dvořák vyslal tvrdou střelu.
14:17 Šindelář si udělal dobrý den ze tří hráčů Střešovic a nakonec si vytřel z sebou podlahu hostujícím Měřičkou, který mu lehl k nohám.
13:18 Meliš netrefil zařízení.
11:46 Znojmo krásně ubránilo hostující brejk. Hostující trenér se rozčiluje, že nebyl odpískaný nájezd, ale hostující hráč sebou plácl jako kapr do vody.
10:18 U míčku hosté z Prahy.
08:51 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #24 Michal Stráský, asistoval #11 Patrik Fabián (1:0)
08:51 Dobrý přístup k dnešnímu zápasu se znojemským borcům vyplatil. Fabián našel hezky Stráského, který zavěsil pod horní tyč - 1:0!
08:39 Frühbauer má drobné zranění z předchozího souboje - je ošetřován.
08:07 Mašek byl pěkně důrazný na brankovišti Střešovic.
07:20 Panáček přestřelil o dobré dva metry.
06:11 Znojemští dobře zablokovali nebezpečnou standardku Střešovic.
05:46 Tatran kombinuje na vlastní polovině.
04:33 Dvořák našel pěkně Ďurišku, který vyslal štiplavou střelu.
04:03 Šafář neměl dobré mířidla.
03:19 Na druhé straně dobře Kochan chytá.
03:13 Procházka pálil mimo.
01:30 Standardka Znojma v pohodě ubráněna Tatranem.
01:08 Teď již u míčku Tatran.
00:32 Domácí vyhráli úvodní vhazování a drží míček na svých holích.
00:00 Dobrý den ze Znojma! Začátek utkání bude posunut zhruba o 10 minut z důvodu pozdního příjezdu dvojice rozhodčích. Znojmo včera absolvovalo těžký a vyrovnaný zápas s celkem Florbal Chodov, ve kterém vedlo 5:1, ale nakonec podlehlo 5:7. Po této porážce kleslo Znojmo na 5. místo tabulky. Dnes se zde představí silný celek Tatranu Střešovice, který se aktuálně nachází na 8. místě tabulky, ale již z rozcvičování byla znát houževnatost hostujícího celku. Přeji příjemnou zábavu.