1

2

3.

Florbal Ústí - Tatran Omlux Střešovice 6:7pn
branky: 13. Radek Kužel, 15. Josef Novák, 20. Jakub Kolstrunk, 34. Radek Kužel, 42. Jakub Kolstrunk, 57. Marcel Göndör - 15. Martin Panáček, 27. Petr Brautferger, 40. Daniel Kronďák, 53. Petr Brautferger, 56. Milan Meliš, 58. Milan Meliš, N Milan Meliš; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 115; zásahy brankářů: Vít Skala 26 - Martin Frühbauer 18, Oskar Blaha 1; po třetinách: 3:1, 1:2, 2:3, 0:0
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Omlux Střešovice hráč #70 Milan Meliš a vstřelil rozhodující gól (6:7).
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč #8 Jakub Kolstrunk , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Omlux Střešovice hráč #21 Kryštof Jinek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč #6 Mikuláš Krbec , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Omlux Střešovice hráč #28 Jakub Kolísko a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč #4 Radek Kužel a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Komentář trenéra domácích p. Vojty: Kvalitní zápas a další ze série prodloužení. Jsme rádi, že na tyto momenty budeme připraveni na konec sezóny, ale musíme podobné zápasové situace vkládat do tréninkového procesu, abychom je zvládali podobně jako v utkáních z úvodu soutěže. Děkuji týmu za výkon a také soupeři a skvělým fanouškům.
65:00 Komentář trenéra hostí p. Fišera: Děkujeme soupeři za kvalitní utkání, jsme rádi že jsme získali cenné vítězství v bouřlivém ústeckém prostředí. Snad navážeme na vítězné utkání v dalších utkání
57:31 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 6:6
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #70 Milan Meliš, asistoval #17 Lukáš Langer (6:6)
56:19 Adam Stibor (ÚnL) právě zachránil Ústí před velkou šancí Tatranu
56:01 GÓL Florbal Ústí! 6:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #5 Marcel Göndör, asistoval #7 Adam Stibor (6:5)
55:16 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 5:5
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #70 Milan Meliš bez asistence (5:5)
53:04 Tatran se snaží dostat do útočného pásma, ale nedaří se jim to
52:02 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 5:4
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #77 Petr Brautferger, asistoval #69 Daniel Kronďák (5:4)
52:02 Střídání brankáře. Nový brankář #74 Oskar Blaha družstva Tatran Omlux Střešovice
50:55 Po vyloučení je hra mnohem rychlejší a pružnější oba týmy tlačí na bránu
48:40 JIž poměrně dlouhou dobu mají na holých míček tatranští
47:53 Souboj před tatranskou branou nedopadl golově pro Ústí
46:35 Míček se snaží Jakub Kolostrunk (ÚnL) dostat z rohu za tatranskou branou, ale nedaří se mu to
45:42 Ústečtí tlačí Tatran a navýšit rozdíl na tři goly
43:52 Hraje se nahoru dolu, momentálně mají miček na hokejce Střešovičtí
43:20 Ústí zakládá útok
42:06 Přesilovka Tatranu pokračuje a hodně důrazně se jí snaží využít
41:21 GÓL Florbal Ústí! 5:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #8 Jakub Kolstrunk, asistoval #97 Radim Kühnel (5:3)
40:20 Třetinu začaly s míčkem na holých opět Tatranští
40:00 Stav střel po 2. třetině je 7:11
39:22 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 4:3
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #69 Daniel Kronďák, asistoval #34 Lukáš Měřička (4:3)
38:48 Tatran se teď snaží dostat do útočného pásma, ale nedaří se mu to
38:01 Výborný zákrok Víta Skaly (ÚnL) teď zachránil Ústí
36:56 Ústí udělalo velkou chybu před jejich brankou a Tatran toho okamžitě využívá
35:04 Hra se opravdu velmi vyhrocuje a napětí je cítit na obou stranách
34:24 Posunutá brána Víta Skaly (ÚnL) přerušila hru a oba týmy se stihly poradit
33:34 I po 4. golu Ústí se hra stále hraje nahoru dolu
33:32 GÓL Florbal Ústí! 4:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #4 Radek Kužel, asistoval #19 Vojtěch Semerád (4:2)
32:20 Ústí stále s míčkem na holých a s jistou motivací v hlavě
31:03 Ústí teď opravdu začalo hrát a Tatran to trochu znepokojilo
30:22 Tatran zakládá nový útok, ale nedaří se jim to
29:31 Tatran právě rozehrává z rohu za Vítem Skalou (ÚnL)
28:33 Ústí teď po dlouhé době začalo hrát do útoku
27:08 Tatran po 2. golu stále tlačí Ústí a tomu se nedáří vymotat s míčkem z obranného pásma
26:47 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 3:2
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #77 Petr Brautferger, asistoval #3 Michal Hudera (3:2)
26:24 Tatran zakládá nový útok
25:06 To však nic nemění na tom že se hra stále téměř odehrává na holých Tatranu
24:01 Ústecké hráče teď hodně motivuje že tribuny doslova řvou 'Ústí'
23:21 Hra se teď odehrává hlavně ve střední pásmě oba dva týmy svou obranu učině brání
22:20 Ústí teď tlačí na Tatran, ale bez střel
21:09 Ústí se teď celkem rozehrálo, ale stále vytváří pouze protiútoky
20:13 S míčkem na hokejce začal opět Tatran a tlačí Ústí
20:00 Druhá třetina začne přibližně v 13:46
20:00 Stav střel po 1. třetině je 10:12
19:16 1. třetina se již sice dohrává, ale velmi napjatě. Tatran chce do konce třetiny score ještě minimálně zblížit
19:02 GÓL Florbal Ústí! 3:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #8 Jakub Kolstrunk bez asistence (3:1)
18:34 Rozhodčí teď odpískal výhodu pro Tatran
17:57 Před Ústeckou bránou se teď odehrála velká mela, ale pro Ústí vše dopadlo dobře
17:07 Krásnou šanci teď předvedl opět Vojtěch Semerád (ÚnL) která Ústí hodně nakopla
16:01 Vojtěch Semerád (ÚnL) se teď burácivě snaží získat míček
15:10 Hráč Tatranu Adam Tlapák udělal chybu ve středním pásmu a Ústečtí toho hned využívají
14:56 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 2:1
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #49 Martin Panáček bez asistence (2:1)
14:20 2. gol Ústí byl vstřel opět v rychlém protiútoku, ale teď si na hokejce drží míček opět Tatran
14:09 GÓL Florbal Ústí! 2:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Josef Novák, asistoval #55 Lukáš Täuber (2:0)
13:07 Tatran stále tlačí Ústí a snaží se stav srovnat
12:32 Po rychlém ústeckém gólu si teď opět drží míček na hokejce střešovičtí
12:21 GÓL Florbal Ústí! 1:0
11:56 Martin Panáček (TOS) teď ve velké šanci před ústeckou brankou
10:43 Teď jsou Ústečtí ve velkých šancí před střešovickou bránou
10:01 Milan Meliš (ÚnL) teď rozehrává za ústeckou branou
09:06 Jakub Kolstrunk (ÚnL) se snaží ubránit celou akci Tatranu, ale nedaří se mu to
08:28 Chyba času velmi zmátla hráče, ale vše se vyřešilo a na hokejce mají míček Tatranští
07:43 Standardka před brankou Víta Skaly (ÚnL) byla pro ústí velmi nebezpečná
07:02 Ondřeji Řezníčokvi (TOS) se teď nepodařilo ubránit ústecké a ti se dostali do velkých šancí
05:46 Za brankou Martina Frühbauer (TOS) se teď odehrává velká bitva o míček
05:14 Tatran rozehrává na polovině
04:05 Ale bez zakončení a ani na jedné straně zatím nebyly žádné vyloženě golové střely
03:05 Vojtěch Semerád (ÚnL) zakládá nový útok
02:06 Tatran v rychlém protiútoku zaujal dobré pozice, ale obránci vše zažehnali
01:02 Po špatné rozehře Martina Frühbauer (TOS) byla velká šance pro Ústí, ale bez úspěchu
00:16 Utkání začaly s míčkem na hokejce Tatranští
00:00 Hráči právě nastupují na hrací plochu
00:00 Omlux Střešovice v minulém zápase, který se hrál v včera tedy 21.11. vysoce přehrál Florbal Chomutov a to přesně 10:4 a tak má 'Tatran na dnešní zápas velké ambice.
00:00 Ústečtí po čtvrtečním utkání které dopadlo úspěšně pro FAT PIPE FLORBAL CHODOV. Zápas se hrál nahoru dolu a velmi vyrovnaně. Zápas skončil vítěztstvím po prodloužení pro FAT PIPE FLORBAL CHODOV za stavu 6:7. Tatran
00:00 Dobrý den, vážení diváci, vítám vás jménem Florbalu Ústí u dnešního utkání mezi Florbal Ústí a Tatran Omlux Střešovice. Dnešní zápas se bude odehrávat v ústeckém sportovní centru Sluneta. Diváci se budou moc určitě na co koukat, protože se tady dnes hraje souboj o 1. místo