• 60 59:33
    5:9
    (Semerád)

TJ Znojmo LAUFEN CZ - Florbal Ústí 5:9
branky: 32. Michal Stráský, 44. Filip Daberger, 48. Filip Daberger, 51. Jan Novák, 58. Jakub Procházka - 2. Mikuláš Krbec, 5. Mikuláš Krbec, 20. Josef Novák, 34. Jakub Kolstrunk, 38. Josef Novák, 42. Martin Fuchsig, 50. Vít Pavelka, 57. Lukáš Täuber, 60. Jakub Kolstrunk; rozhodčí: Tomáš Olšina - Jan Stavělík; vyloučení: 0:0; využití: 2:2; diváků: 99; zásahy brankářů: Jan Hándl 9, Jan Kochan 20 - Marek Netopilík 28; po třetinách: 0:3, 1:2, 4:4
60:00 Střely ve třetí třetině 12:12, celkově 33:37. Vyrovnaný zápas, krutý výsledek.
60:00 Pokračování domácího Šťastníka: 'Zajímavé zjištění před Vánocemi je to, že pokud chci přesilovku, nemusím být ani tolik faulován, ale spíš si musím umět dobře zařvat, akorát si trenér soupeře zařval jednou až moc a tak jsme si vyzkoušeli i 5 minutovou přesilovku.'
60:00 Trenér domácích Šťastník: 'Vcelku zajímavé utkání, ze kterého se stala pěkná fraška a je celkem vtipné, že dlouholetí řezníci z Ústí mě budou po zápase říkat, že hrajeme příliš tvrdě. Hráči bojovali, ale Ústí bylo dnes o kousek lepší a hrálo zkušeně.'
60:00 Trenér hostů Stummer: 'Dnes to s florbalem nemělo nic společného. Nechuť domácího týmu hrát florbal jsme odnesli dvěma zraněnými hráči, i přesto jsme po celý zápas kontrolovali hru a byli lepším týmem. Děkujeme našim divákům.'
59:33 GÓL Florbal Ústí! 5:9
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #8 Jakub Kolstrunk, asistoval #19 Vojtěch Semerád (5:9)
59:11 Znojmo ještě bojuje!
57:48 Znojmo v šesti!
57:08 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 5:8
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #16 Jakub Procházka, asistoval #11 Patrik Fabián (5:8)
56:46 GÓL Florbal Ústí! 4:8
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #55 Lukáš Täuber, asistoval #8 Jakub Kolstrunk (4:8)
55:07 Domácí jsou v plném počtu.
54:25 Procházka zkusil štěstí - neúspěšně.
53:44 Znojmo vyhazuje.
52:33 Diváci ve varu, hráči Znojma v tlaku!
52:01 A opět výborně Kochan!
50:57 Famózně Kochan!
50:16 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:7
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #23 Jan Novák, asistoval #98 Filip Daberger (4:7)
50:16 Po 3 sekundách využívá Honza Novák - 4:7!
49:43 GÓL Florbal Ústí! 3:7
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #3 Vít Pavelka, asistoval #8 Jakub Kolstrunk (3:7)
49:43 Hosté udeřili a je to 3:7!
47:44 Hosté hrají v plném počtu.
47:34 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:6
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #98 Filip Daberger, asistoval #24 Michal Stráský (3:6)
47:34 Daberger to vzal na sebe a snižuje na 3:6!
47:00 Hosté vyhazují!
45:50 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
45:42 Znojmo tlačí hosty!
44:44 Domácí jsou kompletní.
44:00 Ze země se těžce zvedá Krejčí.
43:42 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:6
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #98 Filip Daberger bez asistence (2:6)
41:45 GÓL Florbal Ústí! 1:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Martin Fuchsig, asistoval #6 Mikuláš Krbec (1:6)
41:45 Nepřesná znojemská rozehrávka a je to další branka - 1:6!
41:20 A opět dobře postavený Netopilík!
40:25 Znojmo vyhrálo úvodní buly a roztáčí kolotoč.
40:00 Střely ve druhé třetině 7:13. Znojmo není horším týmem, jen nemá štěstí v zakončení!
39:39 Prázdná branka a domácí Novák trestuhodně trefuje břevno!
39:01 Běží poslední minuta druhé třetiny.
38:16 Skvělý Kochan podržel Znojmo!
37:39 GÓL Florbal Ústí! 1:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Josef Novák bez asistence (1:5)
36:22 Znojmo dře, maká, ale branky se nedaří dávat. Takový je sport.
35:25 Proti Znojmu se prostě štěstí otáčí zády. Opět smůla při dorážce.
34:20 Procházka neuspěl tváří v tvář Netopilíkovi!
33:33 GÓL Florbal Ústí! 1:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #8 Jakub Kolstrunk, asistoval #6 Mikuláš Krbec (1:4)
33:33 Přesilovka je využita! Kolstrunk si vyjel od mantinelu a střelou nedal nevidícímu Kochanovi šanci - 1:4!
31:50 Fabián těsně minul!
31:28 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #24 Michal Stráský bez asistence (1:3)
31:28 Ke Stránskému se odrazil míček a Michal se s tím nemazal! Příklepem vyslal bombu do hostující svatyně - 1:3!
30:55 Parádně teď opět Kochan podržel Znojmo!
29:24 Kochan musel být v pozoru.
28:24 U míčku domácí.
27:20 Skvělý zákrok Netopilíka!
26:44 Domácí jsou kompletní.
26:32 Hlávka zabránil jistému gólu!
26:19 Parádní reflexivní zákrok Kochana!
20:44 U míčku domácí.
20:01 Střídání brankáře. Nový brankář #97 Jan Kochan družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ
20:00 Střely po první třetině 14:12. Domácí hosty přestříleli, nikoliv však na góly.
19:01 GÓL Florbal Ústí! 0:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Josef Novák, asistoval #6 Mikuláš Krbec (0:3)
19:01 Začátkem poslední minuty první třetiny jdou hosté do tří brankového vedení - 0:3!
18:33 Procházka si tam pohrál se třemi hostujícími hráči, k zakončení se bohužel nedostal.
17:21 Hándl kryje hostující pokus.
16:40 Dobrý pokus Znojma selhal opět na Netopilíkovi.
16:13 U míčku hosté.
14:52 V tutovce Rakušan míjí!
13:31 Netopilík reflexivně zasahuje.
12:57 Hándl podržel svůj tým.
11:07 Krásná individuální akce Šindeláře nepřinesla nic.
10:39 Netopilík zasáhl při přesunu maskou proti Krejčímu parádně!
09:56 I Rakušan ukázal hostujícímu hráči, jak vypadá znojemská palubovka zblízka.
08:40 Krejčí se s hostujícím obráncem nemazal. Čistě jej poslal vytřít zem.
07:20 Netopilík si připisuje další zásah.
06:12 Hándl si poradil s pokusem hostů.
05:24 Netopilík parádním zákrokem zabránil brance!
04:57 Střela domácích zblokována.
04:13 GÓL Florbal Ústí! 0:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #6 Mikuláš Krbec, asistoval #16 Josef Novák (0:2)
04:13 Chybná domácí rozehrávka potrestána - 0:2!
03:04 Netopilík vytáhl zákrok nohou.
02:12 Dobrý pokus Znojma končí těsně mimo.
01:09 GÓL Florbal Ústí! 0:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #6 Mikuláš Krbec, asistoval #33 Martin Fuchsig (0:1)
01:09 Hosté jdou velmi brzy do vedení! Autor branky Mikuláš Krbec - 0:1!
00:33 Netopilík musel zasahovat.
00:15 Domácí vyhráli úvodní buly a ženou se do útoku.
00:00 Dobrý den ze Znojma! Dnes se proti domácímu celku představí druhý tým tabulky Florbal Ústí. Uvidíme, jak zápas dopadne. Přeji příjemnou zábavu.