16:2
    Jan NOVÁK
    (Šindelář)

TJ Znojmo LAUFEN CZ - Florbal Chomutov 16:2
branky: 14. Michal Stráský, 19. Marek Hlávka, 25. Rostislav Křemeček, 27. Martin Šindelář, 29. Martin Šindelář, 30. Jakub Procházka, 34. Zdeněk Frank, 36. Jakub Procházka, 38. Jakub Procházka, 38. Jan Novák, 41. Filip Daberger, 50. Zdeněk Frank, 50. Dominik Dvořák, 53. Jakub Procházka, 57. Martin Ďuriška, 59. Jan Novák - 18. Tomáš Břešťan, 19. Michael Muselík; rozhodčí: Jan Perla - Jiří Vrzala; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 66; zásahy brankářů: Jan Kochan 21 - Jan Dvořák 32; po třetinách: 2:2, 8:0, 6:0
60:00 Trenér domácích Šťastník: 'Na to, že jsme hráli pouze 40 minut, to dopadlo dobře. Škoda odfláknuté první třetiny. Po první přestávce nastoupilo zcela jiné mužstvo, které zaslouženě zvítězilo. Děkuji hráčům za odmakanou půl sezónu a přeji jim, ať si od florbalu přes svátky odpočinou a s novou chutí se vrhneme v lednu do bojů o play-off.
60:00 Trenér hostů Bocian: 'Dobrá první třetina a pak se bohužel ukázala opět nezkušenost a chyby v klíčových momentech. Soupeř byl lepší a zaslouženě vyhrál. Mrzí mě jenom několik zbytečně inkasovaných gólů a chtěl bych poděkovat soupeři, divákům a našemu gólmanovi.'
60:00 Střely ve třetí třetině 12:4, celkově 48:23. Znojmo zaslouženě vítězí! Děkuji za pozornost!
59:39 Perfektně Kochan!
58:26 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 16:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #23 Jan Novák, asistoval #88 Martin Šindelář (16:2)
58:26 Šindelář hezky našel Nováka a je to 16:2!
57:25 Znojmo se snaží o další branku.
56:38 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 15:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #33 Martin Ďuriška, asistoval #63 Patrik Mašek (15:2)
56:38 Mašek krásně našel Ďurišku - 15:2!
54:58 Giptner se hezky uvolnil, ale neuspěl.
53:45 Útočný faul Znojma.
53:08 Domácí jsou kompletní.
52:50 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 14:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #16 Jakub Procházka, asistoval #98 Filip Daberger (14:2)
52:50 14:2!
52:14 Znojmo vyhazuje.
50:13 Procházka trefuje tyč!
49:46 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 13:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #25 Dominik Dvořák, asistoval #63 Patrik Mašek (13:2)
49:46 To byla bomba! Dominik Dvořák - 13:2!
49:22 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 12:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #20 Zdeněk Frank, asistoval #88 Martin Šindelář (12:2)
49:22 Šindelář našel krásně Franka - 12:2!
48:57 Útočný faul hostů.
48:01 Rakušan v úniku netrefil zařízení!
47:10 Mašek trefuje tyč!
45:20 Krejčí mimo!
44:54 Pokus Znojma mimo.
43:57 Hosté jdou do útoku.
42:39 U míčku stále domácí.
41:02 Kochan si poradil s pokusem Duška.
40:39 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 11:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #98 Filip Daberger, asistoval #24 Michal Stráský (11:2)
40:39 Znojmo pokračuje dál v gólové přehlídce - 11:2!
40:00 Na střely ve druhé třetině 21:12, na skóre drtivých 8:0. Znojmo zaslouženě drtí Chomutov.
39:59 Ještě Kochan perfektně zasahuje!
39:41 Harák se těžce zvedal ze země.
39:01 Běží poslední minuta druhé třetiny.
37:45 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 10:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #23 Jan Novák, asistoval #70 Josef Fišer (10:2)
37:45 Pepa Fišer našel hezky Nováka a je to 10:2!
37:30 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 9:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #16 Jakub Procházka bez asistence (9:2)
37:30 Kuba Procházka vybojoval míček, ujel a zakončil - 9:2!
36:53 U míčku na chvíli hosté.
35:50 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 8:2
35:50 A je tu další nárůst skóre domácího týmu! Kuba Procházka - 8:2!
34:58 Další výborný zákrok Kochana!
33:59 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 7:2
33:59 Svůj první gól za juniory vstřelil znojemský Zdeněk Frank - 7:2!
32:07 Znojmo si teď zápas užívá a vytváří pěkné kombinace.
30:45 Maška dobře vychytal Dvořák!
29:53 Timeout Florbal Chomutov
29:53 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 6:2
29:53 Znojmo rozjelo kanonádu a další branku přidává po parádní střele ze středu Kuba Procházka - 6:2!
28:59 Parádní zákrok Kochana!
28:23 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 5:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #23 Jan Novák (5:2)
28:23 Novák vystřelil ze středu a Šindelář jen doklepl do branky - 5:2!
27:30 U míčku nyní hosté.
26:14 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #77 Adam Krejčí (4:2)
26:14 A další gól z půlky! Autorem je Šindelář - 4:2!
24:43 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #89 Rostislav Křemeček, asistoval #25 Dominik Dvořák (3:2)
24:43 Dobrou práci odvedl za brankou Dominik Dvořák, který nepřestal bojovat o míček. Získal jej a poté krásně našel Křemečka, který z půlky posílá Znojmo do vedení 3:2!
23:50 Na druhé straně zasahuje Kochan.
23:16 Novák vystřelil dvakrát mimo.
22:20 Fabián trefuje tyč!
21:51 U míčku Znojmo.
20:34 Dvořák dobře proti Fabiánovi.
20:15 Znojmo vyhrálo úvodní buly a zakládá útok.
20:00 Střely v první třetině 15:7. Stav je vyrovnaný i přes to, že Znojmo je mnohem aktivnější. Další třetina začne za 10 minut.
19:01 Běží poslední minuta první třetiny.
18:53 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #17 Marek Hlávka, asistoval #63 Patrik Mašek (2:2)
18:53 Znojmo velmi rychle srovnává! Hlávkova střela z půlky končí v síti - 2:2!
18:41 GÓL Florbal Chomutov! 1:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #22 Michael Muselík, asistoval #88 Jiří Giptner (1:2)
18:41 Hosté jdou do vedení! Nahrávka od Giptnera našla Muselíka a ten posílá Chomutov do vedení - 1:2!
17:21 GÓL Florbal Chomutov! 1:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #76 Tomáš Břešťan, asistoval #71 Zbyněk Hlaváček (1:1)
17:21 Hosté srovnávají z nenápadné rozehrávky z rohu - 1:1!
16:20 Hlávkova střela sražena těsně mimo!
15:11 Fišer to zkusil, ale neměl dobrou mušku.
14:22 S Rakušanem si poradil Dvořák!
13:35 Muselík v dobré šanci odmítl vyrovnání!
13:15 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #24 Michal Stráský, asistoval #98 Filip Daberger (1:0)
13:15 Přesilovka je využita! Stráský se s tím nemazal a poslal to z půlky do branky - 0:1!
12:59 Domácí pokus sražen mimo.
11:53 Stráský vyslal dobrou střelu, Dvořák si s ní poradil.
11:25 Procházka poslal svůj pokus nad branku!
10:50 Hosté kombinují na vlastní polovině.
09:36 Dvořák si připisuje další zákrok proti Novákovi!
08:19 Mašek minul.
07:57 Šindelář vyslal tvrdou střelu, Dvořák připraven.
07:03 Dvořák vychytal Dabergera.
06:26 Hostující pokus vyrazil Kochan.
04:49 Šindelář mířil mimo.
04:31 Znojmo kombinuje za vlastní brankou.
03:19 Buly na středu vyhrálo Znojmo.
02:24 Znojmo v dobré šanci překombinovalo.
01:01 U míčku jsou hosté.
00:00 Dobré dopoledne ze Znojma. Na domácí půdu zavítal poslední celek tabulky Florbal Chomutov. Ten včera obdržel vysokou porážku 19:1. Domácí včera podlehli Ústí 5:9. Přeji příjemnou zábavu.