11:6
    Tomáš MUDRA
    (Jakob)

ACEMA Sparta Praha - Florbal Primátor Náchod 11:6
branky: 1. Sebastian Jakob, 2. Jakub Čáp, 22. Matěj Kozdera, 30. Tomáš Mudra, 34. Patrik Totzauer, 39. Tomáš Mudra, 39. Patrik Totzauer, 47. Jakub Čáp, 51. Jan Tomanec, 52. Ondřej Špalek, 60. Tomáš Mudra - 2. Aleš Kaválek, 24. Jan Řezníček, 25. Jan Světlík, 36. Patrik Totzauer, 52. Jan Řezníček, 57. Tomáš Matoulek; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Vojtěch Nockin 37 - Daniel Němeček 31; po třetinách: 2:1, 5:3, 4:2
60:00 Komentář trenéra domácích Michaela Blažíka: Vítězství na závěr roku. Vyhráli jsme všechny tři třetiny. Škoda nevyužitých přesilovek. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme všem krásné Vánoce a šťastný nový rok.
60:00 Komentář trenéra hostí Tomáše Třešňáka: Produktivita a nevyužité přesilovky srážejí náš výkon stále dolů, přes Vánoce nás čeká hodně práce. Určitě nic nebalíme. Díky soupeři.
60:00 Střely na bránu ve třetí třetině: 15-15. Střely celkem: 42-43.
59:40 GÓL ACEMA Sparta Praha! 11:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #74 Tomáš Mudra, asistoval #25 Sebastian Jakob (11:6)
59:40 Mudra ještě 20 sekund před koncem trefuje mezírku nad Němečkovým ramenem a vstřeluje 11. gól Sparty.
59:20 Hra je nyní neskutečně vypjatá a oba týmy se neustále střídají na balonku.
58:01 Nockin stále svými zákroky drží Spartu u vedení.
57:35 Gólové šance nyní byly k vidění na obou stranách. Nejprve zastavili hosté střelu Sparty na brankové čáře a poté hráči Náchoda nedokázali nasměrovat střelu po křižné přihrávce do brány.
56:43 GÓL Florbal Primátor Náchod! 10:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #8 Tomáš Matoulek, asistoval #90 Jan Světlík (10:6)
56:43 A tento risk se jim vyplácí! Matoulek snižuje na 10:6.
55:34 Timeout Florbal Primátor Náchod
55:32 Náchod zkouší hru bez brankáře!
55:30 Na krásnou střelu Matoulka zareagoval ještě hezčím zákrokem maskou Nockin.
52:32 Hlasitý oddych domácích fanoušků nyní zazněl halou hned po té, co zaznělo cinknutí tyčky Nockinovy brány.
51:59 GÓL ACEMA Sparta Praha! 10:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #96 Ondřej Špalek bez asistence (10:5)
51:59 To ho ale vůbec nemusí mrzet, protože Špalek v oslabení ze samostatného úniku vstřeluje desátou branku Sparty.
51:39 Domácí hned po gólu oslabuje David Kryštof na dvě minuty za vysokou hůl.
51:04 GÓL Florbal Primátor Náchod! 9:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Jan Řezníček, asistoval #90 Jan Světlík (9:5)
51:04 Náchod se nevzdává a pátou brankou odpovídá Řezníček.
50:15 GÓL ACEMA Sparta Praha! 9:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #19 Jan Tomanec, asistoval #96 Ondřej Špalek (9:4)
50:15 Na Špalkovu střelu skvěle zareagoval Tomanec a tečoval ji nad nohu hostujícího brankáře.
47:38 Opravdu špičkový zákrok nyní předvedl Němeček proti tvrdé střele Kozdery.
46:22 GÓL ACEMA Sparta Praha! 8:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #77 David Hendrich (8:4)
46:22 Střelecký účet ve třetí třetině otevírá Čáp a domácí opět odskakují o jeden gól dopředu.
44:31 Nockin dvakrát na poslední chvíli zastavil balonek na brankové čáře.
42:13 Další přesilovková střela Spatry letěla pouze mimo bránu.
41:54 Pohotově pokryl střelu domácích Němeček.
40:28 Už z úvodu třetiny oslabuje svůj tým hostující Světlík, a to kvůli sekání.
40:01 I ve třetí třetině vyhrála Sparta úvodní buly.
40:00 Střely na branku ve druhé třetině: 18-17
38:52 GÓL ACEMA Sparta Praha! 7:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Patrik Totzauer, asistoval #17 Jakub Čáp (7:4)
38:52 Rázem další branku vstřeluje Totzauer a dostává domácí do tříbrankového vedení.
38:30 GÓL ACEMA Sparta Praha! 6:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #74 Tomáš Mudra bez asistence (6:4)
38:30 K pokažené přihrávce Náchodu se nyní dostal Mudra a tvrdou střelou na Němečkovo rameno se nemýlil.
37:55 Dnešní utkání sleduje 42 diváků.
35:06 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:4
Vlastní branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Patrik Totzauer (5:4)
35:06 Sparťané se nyní potrestali dvakrát za sebou, poprvé při vyloučení Jakoba a 31 sekund později když si vlastní branku vstřelil Totzauer.
33:32 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:3
33:32 A konečně pro domácí doletěla jedna ze střel za brankovou čáru.
32:48 Sparta nyní suverénně přehrává Náchod a ohrožuje hosty jednou střelou za druhou.
31:24 Vojnar nyní definoval pojem ,,obětovat se pro tým' a nenechal Němečka ve štychu.
29:29 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #74 Tomáš Mudra, asistoval #96 Ondřej Špalek (4:3)
29:29 Nyní se však už Němeček nedokázal ve skrumáži před bránou zorientovat a Sparta se tak vrací do vedení.
28:35 Oba gólmani se nyní předhánějí v množství skvělých zákroků, tentokráte přišla řada na domácího Nockina, který pohotově podržel dvěma zákroky Spartu.
27:17 Hosté opět v pěti.
26:50 Dva krásné zákroky předvedl v bráně hostů Němeček a zachránil tak svůj tým před dalším gólem.
25:17 Náchod nyní předvedl zbytečnou chybu ve střídání a díky tomu si dvě minuty odsedí Divíšek.
24:31 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #90 Jan Světlík, asistoval #56 Jan Řezníček (3:3)
24:31 Hosté se rázem dostávají zpět díky další přesné střele za Nockinova záda, tentokrát z hole Světlíka.
23:24 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:2
23:24 K osamocenému balonku se nyní před brankou domácích dostal Jan Řezníček, který pohotově vymetl Nockinovi všechny pavouky z pravého horního růžku.
21:17 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #21 Matěj Kozdera, asistoval #42 Tomáš Havlena (3:1)
21:17 Toto snažení se nyní domácím vyplatilo, kdy Kozderovu střelu nedokázal zastavit ani obětavý pád hostujícího obránce.
20:50 Domácí už od úvodu ohrožují hostující branku.
20:01 I úvodní buly druhé třetiny získala Sparta.
20:00 Střely na branku v první třetině: 9-11
18:01 Po dlouhé výhodě nyní získává Sparta další možnost přesilové hry po faulu hostujícího Světlíka.
17:43 Krásnou možnost měl nyní Totzauer, do jeho střely se však postavil obránce Náchodu a zastavil akci domácích ještě před ohrožením brány.
14:33 K odskočenému balonku se dostal hostující útočník a hnal se sám na Nockina, jeho střele však chyběla přesnost a tak trefila pouze mantinel napravo za bránou.
13:49 Oba týmy nyní předvádějí skvělou obranou hru.
11:50 Náchod má nyní vyšší převahu na balonku, domácí gólman však stále drží svůj tým.
11:02 Hosté v plném počtu.
09:12 Spartě nyní začíná 1:50 dlouhá přesilová hra.
09:02 Šimáně nyní pokazil posledních pár sekund přesilovky stejným přestupkem, jako měl na druhé straně Zeman, a to nedovoleným vrážením.
07:48 Nockin nyní třemi parádními zákroky podržel svůj tým v oslabení.
07:12 Zmiňovaný Zeman ale nyní na dvě minuty oslabuje svůj tým za nedovolené vrážení.
05:24 I na druhé straně se k samostatnému úniku dostal Zeman, se střelou mezi nohy si však Němeček poradil.
04:35 Po pomalém střídání domácích se ke střele dostal Matoulek, jehož střela byla nebezpečná a Nockin s ní měl problémy, i přes to se mu však podařilo nebezpečí zažehnat.
04:04 Po třech rychlých brankách v úvodu se herní tempo lehce uklidnilo, převahu na balonku má však Sparta.
01:22 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #40 David Kryštof (2:1)
01:22 Sparta se rázem vrací do vedení díky Čápově dorážce k bližší tyči.
01:00 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #93 Aleš Kaválek, asistoval #39 David Šimáně (1:1)
01:00 Náchodu však stačilo 23 sekund na svou brankovou odpověď.
00:37 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #25 Sebastian Jakob, asistoval #96 Ondřej Špalek (1:0)
00:37 A hned z první akce domácí vstřelují branku!
00:01 Úvodní buly získala Sparta.