0

2

2.

ACEMA Sparta Praha - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 7:8pn
branky: 17. Michal Zeman, 21. Jakub Čáp, 26. David Hendrich, 33. Ondřej Špalek, 40. Tomáš Mudra, 44. Patrik Totzauer, 48. Tomáš Mudra - 3. Igor Macháček, 7. Denis Kubiczek, 13. Václav Šimčík, 15. Václav Šimčík, 31. Tomáš Blahut, 38. Pavel Übelauer, 57. Igor Macháček, N Pavel Übelauer; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 0:0; využití: 1:3; diváků: 38; zásahy brankářů: Jan Eckhardt 29, Vojtěch Nockin 1 - Ondřej Kolajta 28; po třetinách: 1:4, 4:2, 2:1, 0:0
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč #28 Michal Zeman , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #40 Pavel Übelauer a vstřelil rozhodující gól (7:8).
1 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč #17 Jakub Čáp , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #41 Tomáš Blahut a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Komentář trenéra hostí Tomáše Svačinky: Dneska jsme si zasloužili body pouze za první třetinu, ale zápas se hraje na 60 minut a na to jsme zapomněli. Soupeř byl po zbytek zápasu lepší než my, takže jsem rádi za dva body, které jsme získali v dovednostních soutěžích. Děkujeme divákům a soupeři za hezký zápas
65:00 Střely v prodloužení 4:4
65:00 komentář trenéra domácích Michaela Blažíka: Klasický náš začátek. Prokázali jsme opět velkou sílu, když jsme dokázali čtyřgólové manko smazat. Bohužel nás celou sezonu srážejí oslabení a právě v něm jsme přišli o vítězství v základní hrací době. Můžou nás mrzet neproměněné šance ke konci poslední třetiny a v prodloužení. Každopádně další bodík do sbírky. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
64:56 Eckhardt opět zabránil jistému gólu
64:19 Také domácí mohli rozhodnout, brankář byl pozorný
63:19 Hosté měli na svých hokejkách rozhodnutí, střela šla několik centimetrů mimo Eckhardtovu branku
62:10 Domácí pozorně brání a podnikají postupné útoky na branku hosztí
60:35 Oslabení tentokrát domácí přežili a snaží se vstřelit rozhodující gól
60:01 Do prodloužení Sparta nastupuje v početním oslabení, když dobíhá Jakobův trest
60:00 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Vojtěch Nockin družstva ACEMA Sparta Praha
60:00 Střely ve třetí třetině 8:10
59:54 Eckhardt svým zákrokem poslal zápas do prodloužení
59:08 V oslabení se domácí snaží zvrátit skóre na svojí stranu
58:13 Při osobních soubojích u mantinelů létají jiskry
56:18 Hosté dokázali využít i další přesilovou hru a vyrovnali na 7:7
56:17 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 7:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #68 Filip Kocur (7:7)
54:35 Hezkou aktivní hru si přerušili domácí sami špatným střídáním, za které byl vyloučen Patrik Totzauer
52:11 Na brankáře hostí se nyní valí jeden útok za druhým, další brance zatím zabránil několika pěknými zákroky
50:42 Diváci, kteří se v tento nezvyklý čas sešli ve sparťanské aréně neúnavně povzbuzují domácí k dalším útokům
49:22 Domácí pokračují v útočné aktivitě a při útocích přečíslují obranu hostí
47:42 Domácím se podařilo nepříznivé skóre otočit a krásným gólem Tomáše Mudry se ujali vedení
47:41 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
47:41 GÓL ACEMA Sparta Praha! 7:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #74 Tomáš Mudra, asistoval #42 Tomáš Havlena (7:6)
47:03 Oba týmy bojují o každý míček, nikdo nechce udělat osudnou chybu
46:01 Vyrovnání vlilo Spartě do žil novou energii
43:41 Pěknou aktivní hrou Sparta dokázala srovnat skóre, když Patrik Totzauer využil Čápem nabídnutou šanci a trefil odkrytou branku
43:40 GÓL ACEMA Sparta Praha! 6:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Patrik Totzauer, asistoval #17 Jakub Čáp (6:6)
42:20 Hra se teď přelévá z jedné strany na druhou
40:56 Hráči Sparty opět vkročili do třetiny aktivněji a hned nastřelili tyčku
40:00 Střely ve druhé třetině 13:6
39:36 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #74 Tomáš Mudra, asistoval #28 Michal Zeman (5:6)
39:25 V závěru třetiny se hodně přiostřily osobní souboje
37:36 Těsně před koncem oslabení domácí inkasovali další gól
37:35 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #40 Pavel Übelauer, asistoval #15 Igor Macháček (4:6)
36:47 I v oslabení pokračují domácí ve své aktivní hře a snaží se o vyrovnání
34:12 Eckhardt bravurně vykryl nebezpečnou střelu hostů
32:56 Domácí na gól odpověděli rychlým gólem v ostravské brance a opět se dostali na rozdíl jediného gólu
32:55 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #96 Ondřej Špalek, asistoval #25 Sebastian Jakob (4:5)
31:00 Útočnou aktivitu domácích zastavil další gól v jejich brance, Ostrava opět navýšila svůj náskok na dva góly
30:59 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #41 Tomáš Blahut, asistoval #77 David Mati (3:5)
30:14 Zeman krásně vystřelil od půlicí čáry, brankář rybičkou se štěstím vyrazil
29:09 Na hře domácích je vidět obrovská chuť zvrátit průběh zápasu ve svůj prospěch
27:31 Tomáš Mudra nastřelil tyčku, Sparta byla blízko od vyrovnání
25:19 Aktivní hra domácích opět přinesla své ovoce v podobě kontaktního gólu na 3:4
25:18 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #77 David Hendrich, asistoval #17 Jakub Čáp (3:4)
24:51 Ve druhé třetině domácí podstaně zlepšili obranou činnost a nedovolují hostům ohrozit vlastní branku
23:54 Špalek zkusil vystřelit z dálky, střela šla bohužel o několik centimetrů vedle
22:58 I po vstřelení gólu se domácí snaží nepříznivé skóre změnit, střely však prověřují připravenost brankáře
20:55 Aktivita domácích byla odměněna rychlým gólem
20:53 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #22 Patrik Totzauer (2:4)
20:52 I na začátku druhé třetiny je Sparta aktivnější
20:00 Střely v první třetině 10:16
19:19 Domácí se snaží snížit nepříznivé skóre a na branku hostí se valí jedna střela za druhou
18:06 Domácí zlepšili hru v obraně a tím se dostávají do rychlých protiútoků, brankář hostí je však i nadále pozorný
16:29 Domácí konečně proměnili jednu ze šancí, když Michal Zeman krásně trefil odkrytou branku.
16:28 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #28 Michal Zeman bez asistence (1:4)
14:29 Následný rychlý útok již brankou skončil a Ostrava vede již o čtyři góly
14:28 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #32 Václav Šimčík, asistoval #22 Lukáš Svačinka (0:4)
14:02 Rychlý protiútok Ostravy Eckhardt krásně chytil
12:23 Přesilovou hru hosté využili a zvyšují svůj náskok na tři góly
12:22 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #32 Václav Šimčík, asistoval #68 Filip Kocur (0:3)
09:56 Hosté se do útočných akcí dostávají snadněji než domácí, kteří jsou při rozehrávkách více nepřesní
08:14 Domácí se několika střelami snažili změnit skóre, ale brankář hostí byl pozorný
06:49 krátce po vyrovnání sil na hrací ploše Ostrava zvyšuje náskok na rozdíl dvou gólů
06:48 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #59 Denis Kubiczek, asistoval #18 Jakub Chodura (0:2)
05:59 Přesilovou hru odehrála Sparta aktivně, ovšem bez gólového zakončení
03:56 Útočnou akci hostů zastavila hra vysokou hokejkou Michala Sládka
02:39 Po několika šancích na obou stranách první gól vstřelili hosté
02:38 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #32 Václav Šimčík (0:1)
00:01 Úvodní buly vyhráli domácí