7:17
    Patrik ŠEBEK
    (Krebner)

Florbal Chomutov - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 7:17
branky: 31. Daniel Kučera, 37. Tomáš Břešťan, 37. Petr Šnejdar, 39. Tomáš Břešťan, 40. Vojtěch Bernas, 45. Michael Muselík, 55. Ivo Harák - 4. Jan Severa, 10. Daniel Cabejšek, 11. Lukáš Netrefa, 12. Daniel Cabejšek, 14. Radek Mandík, 15. Jan Severa, 17. Jan Severa, 18. Daniel Cabejšek, 19. Radek Mandík, 20. Jan Hausmann, 25. Daniel Škoula, 27. Matyáš Krebner, 28. Kryštof Minařík, 33. Lukáš Netrefa, 33. Daniel Cabejšek, 53. Radek Mandík, 58. Patrik Šebek; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 0:0; využití: 2:3; diváků: 34; zásahy brankářů: Karel Čáp 6, Jan Dvořák 25 - Marek Paleček 6, Tomáš Dvořák 12; po třetinách: 0:10, 5:5, 2:2
59:59 Vyjádření trenéra domácích: 'K první třetině dnes nastoupilo mužstvo, které bych raději neznal. Od druhé třetiny jsme předváděli mnohem lepší výkon, za který se stydět nemusíme. Kluci bojovali a utkání nevypustili, i když byl výsledek utkání již rozhodnutý. Děkuji fanouškům za podporu a soupeři za utkání.'
59:59 Vyjádření trenéra hostů (Marek Brosch): 'Z naší strany dnes dobrá jen první třetina, zbytek jsme již jen dohrávali. Děkuji soupeři a divákům.'
59:59 Počet střel ve III. třetině: Chomutov - 6, Bohemians - 13
59:00 Hraje se poslední minuta dnešního utkání.
57:29 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 7:17
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #9 Matyáš Krebner (7:17)
57:11 Šnejdar s Kučerou si pěkně vyměnili balonek a druhý jmenovaný zakončoval, ke vstřelené brance to ale nevedlo.
54:40 GÓL Florbal Chomutov! 7:16
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #7 Ivo Harák, asistoval #92 Daniel Havliš (7:16)
52:59 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:16
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #70 Radek Mandík, asistoval #12 Daniel Cabejšek (6:16)
50:24 Pěknou kombinaci a s ní spojený potlesk diváků si vysloužili domácí, hostující Škoula však razantní střelu Muselíka, která stála na konci akce zblokoval.
48:49 Cabejšek potáhl míček a vystřelil z poloviny hřiště, Jan Dvořák se ale nachytat nenechal.
46:27 Břešťan si parádně obhodil Cabejška, ale ztroskotal na brankáři Dvořákovi v brance Bohemians.
44:39 GÓL Florbal Chomutov! 6:15
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #22 Michael Muselík, asistoval #15 Daniel Kučera (6:15)
44:04 Břešťan našel nahrávkou Hadače, který svého spoluhráče nazpět hledal před brankou, přihrávka však ke kapitánovi domácího celku nedoputovala.
42:33 Drtina přešel přes Grmolce, k zakončení se však nedostal.
41:38 Havliš si odpykal trest, domácí v plném počtu.
40:05 Právě začala třetí třetina, kterou hosté začínají s výhodou jednoho hřiště na hřišti.
39:59 Nezaujatého diváka jistě těší počet branek v dnešním střetnutí, ve kterém jsme mohli vidět také tři trestná střílení. Jediným úspěšným exekutorem byl hostující Cabejšek, ani Kučera (Chomutov), ani Severa (Bohemians) nedokázali překonat dnešní jmenovce, Jana Dvořáka v brance Chomutova a Tomáše Dvořáka v brance hostí.
39:59 Počet střel po II. třetině. Chomutov - 13, Bohemians - 18
39:28 Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 neproměnil #14 Jan Severa.
39:11 GÓL Florbal Chomutov! 5:15
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #33 Vojtěch Bernas, asistoval #91 Petr Šnejdar (5:15)
39:00 Zbývá necelá minuta do konce druhé části dnešního zápasu.
38:56 GÓL Florbal Chomutov! 4:15
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #76 Tomáš Břešťan, asistoval #7 Ivo Harák (4:15)
37:53 Trestné střílení družstva Florbal Chomutov neproměnil #15 Daniel Kučera.
37:07 Segeč vyzkoušel pozornost Dvořáka v brance Chomutova.
36:29 GÓL Florbal Chomutov! 3:15
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #91 Petr Šnejdar, asistoval #15 Daniel Kučera (3:15)
36:17 GÓL Florbal Chomutov! 2:15
34:29 Salaďák nejprve zblokoval pokus jednoho z hostujících forwardů, poté ukázal své florbalové schopnosti několika 'panenkami' a svůj sportovní talent korunoval odkopem balonku do zámezí.
32:46 Chomutovští vstřelili první branku zásluhou Daniela Kučery, hosté z hlavního města však domácí potrestali hned dvěma góly; nejprve rozvlnil síť Lukáš Netrefa, poté střelo z větší vzdálenosti Daniel Cabejšek.
32:34 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:15
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #12 Daniel Cabejšek, asistoval #70 Radek Mandík (1:15)
32:21 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:14
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #15 Lukáš Netrefa, asistoval #41 Daniel Škoula (1:14)
30:53 GÓL Florbal Chomutov! 1:13
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #15 Daniel Kučera, asistoval #91 Petr Šnejdar (1:13)
29:36 Salaďák vyvážel míček a hledal Kučeru, obrana Bohemians ale útok zachytila a rozjela protiútočnou akci.
27:54 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:13
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #28 Kryštof Minařík, asistoval #52 Jan Grmolec (0:13)
27:29 Hostující kapitán Mandík se prezentoval razantní střelou, netrefil však brankoviště.
27:01 Tečovaný pokus na hraně malého brankoviště a Jan Dvořák podruhé kapituluje. Hosté vedou již o 12 branek.
26:44 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:12
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #9 Matyáš Krebner, asistoval #87 Vít Tomášek (0:12)
25:01 První branku ve druhé třetině si připisují hosté, přesně umístěnou střelou se trefil Daniel Škoula. Na druhé straně se domácí Drtina dostal do pěkně individuální akce, nedokázal překonat Tomáše Dvořáka.
24:34 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:11
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #41 Daniel Škoula, asistoval #15 Lukáš Netrefa (0:11)
22:18 Bohemians v tlaku, pokus hostí ale blokuje Břešťan.
20:56 Omlouváme za technické potíže v prvním dějství. Do druhé třetiny nastoupil v brance hostů Tomáš Dvořák, který nahradil Marka Palečka.
20:01 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Tomáš Dvořák družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7
19:59 Počet střel po I. třetině: Chomutov - 6, Bohemians Praha 17 Omlouváme se za technické potíže.
19:09 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:10
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #77 Jan Hausmann, asistoval #52 Jan Grmolec (0:10)
19:09 Střídání brankáře. Nový brankář #40 Jan Dvořák družstva Florbal Chomutov
18:58 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:9
17:15 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:8
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #12 Daniel Cabejšek, asistoval #52 Jan Grmolec (0:8)
16:57 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:7
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #14 Jan Severa, asistoval #9 Matyáš Krebner (0:7)
14:51 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #14 Jan Severa, asistoval #70 Radek Mandík (0:6)
13:24 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #70 Radek Mandík, asistoval #14 Jan Severa (0:5)
11:22 Timeout Florbal Chomutov
11:22 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:4
10:45 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:3
09:51 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #12 Daniel Cabejšek z trestného střílení (0:2)
03:00 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:1