60
  • 60 59:33
    Vítkovice

Sokol Pardubice - 1. SC Vítkovice Oxdog 3:5
branky: 9. Jan Kulhavý, 38. Milan Koubek, 49. Tomáš Osinek - 3. Štěpán Kostolány, 3. Martin Ulman, 10. Adam Pudich, 27. David Friedel, 46. Patrik David; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 89; zásahy brankářů: Petr Musil 22 - Petr Gurkovský 17; po třetinách: 1:3, 1:1, 1:1
60:00 Komentář trenéra domácích pana Milana Koubka: 'Dnes rozhodla naše nekoncentrovanost po celých 60 minut. Od druhé třetiny byla hra otevřená na obě dvě strany, soupeř svoje šance proměnil, my bohužel ne. Soupeři přeji hodně štěstí do Play-off.
60:00 Komentář trénera hostů pana Jiřího Gurkovského: 'Utkání jsme mohli rozhodnout ve 2. třetině, jenže jsme opět nedali i nemožné. Vlastním nedůrazem před naším brankářem jsme umožnili domácím být stále ve hře. Vážíme se vítězství. Domácím přeji hodně štěstí v Play-down, svým výkonem dokážou potrápit každého soupeře. Děkujeme za utkání.'
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: Domácí - 7, Hosté - 8
59:59 Na závěr stihnul ještě Savický zlomit v souboji hokejku, ale s výsledkem už nikdo nepohne. Vítkovičtí si odvezou 3 body.
59:33 Timeout 1. SC Vítkovice Oxdog
59:33 Petra vychytal Gurkovský a hosté si berou time-out.
58:45 Savického přihrávku vystihl Němec.
57:49 Domácí v 6.
57:39 Timeout Sokol Pardubice
57:39 Pardubičtí si vzali time-out a uvidíme co se jim podaří vymyslet ve zbývajících 2 minutách.
57:15 Nejdříve Jurdzin dobře zastavil Kulhavého, ale z jeho akce poté nic nebylo, pouze zbytečné Friedelovo dohrání Foršta.
56:54 Vítkovicím se zatím dobře daří bránit, popřípadě držet čas, když získají balón.
56:00 Pardubičtí se nadechují k závěrečnému náporu. Žáček nyní spálil obrovskou tutovku.
55:24 Gattnar leží u mantinelu, příčina pádu neznámá. Hra je přerušena.
54:28 Při menším počtu hráčů na hřišti jsme se zatím nedočkali žádně šance.
53:34 Šincl držel Pakostovi hokejku a ten si to nenechal líbit, budeme hrát ve 4.
53:04 Savický faulován na hranici brankoviště, avšak při rozehrávce sjel Pakostovi míček z hole.
52:09 Utkání je nyní velmi vyhrocené. Děček se snažil překazit domácím rozehrávku a rozhodčí mu musí velmi důrazně domlouvat.
51:37 Pilného střelu ztečoval Žáček mimo 3 tyče.
50:50 Rozhodčí teď přerušil hru, kvůli Davidovu zranění, ve chvíli kdy se Slabý řítil sám na bránu. To vedlo k velké nelibosti celého domácího týmu, nicméně pokračujeme s buly na polovině hřiště.
49:53 Ulman baseballovým pokusem netrefil bránu. Koubek se na druhé straně pokusil o podobnou fintu, avšak nevyzrál na Gurkovského.
49:00 Zápas znovu nabral na obrátkách, fanoušci jsou z toho zřejmě v transu, protože si jinak neumím vysvětlit to ticho v hale.
48:30 GÓL Sokol Pardubice! 3:5
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #38 Tomáš Osinek, asistoval #35 Lukáš Slabý (3:5)
48:30 Konečně gól! Osinek backhandem nedal hostujícímu brankáři šanci!
48:17 Vítkovice v plném počtu. Štarman s koncem přesilovky netrefil balon.
47:29 Série pardubických šancí, ani jedna nekončí brankou, Gurkovský se má co otáčet.
47:02 Nicméně činit se musel Musil, Kopelec se dostal do úniku a nebezpečně zakončoval.
46:17 Nyní dostávají pardubičtí velkou šanci na snížení.
45:44 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 2:5
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #55 Patrik David, asistoval #20 Vít Gattnar (2:5)
45:44 Davidova individuální akce a zakončení z bezprostřední blízkosti znamená tříbrankové vedení.
45:24 Během prvních 5 minut se Pardubice na nic nezmohli a vypadá že to bude pokračovat dál, teď pouze odpálili balonek a jdou střídat.
45:08 Děček se neúspěšně pokusil obstřelit Foršta, rozehrávka pro hosty.
44:10 Musil se v brance vážně nenudí, v rychlém sledu ho vyzkoušeli Hurajt a Friedel.
43:40 Kopelec se elegantně otočil, ale jeho střela skončila mimo, Žáčkův protiútok skončil na Gurkovského výstroji.
43:01 Obětavá pardubická obrana nejdříve vyblokovala Šomodiho a poté i Děčka.
42:25 Pudichova střela vyprášila Musilovi vestu.
41:48 Nyní naštěstí pro domácí dostal Němec míček na dlouho hokejku, tohle mohlo být velmi nebezpečné. Na druhé straně Osinek s Pinčekem nevyřešili přečíslení 2 na 1 štastně a útočí hosté.
40:48 Prix ztratil balonek při rozehrávce a Ulman se z toho dostal do šance. Musil zatím zůstává ve 3. třetině s čistým štítem,
40:01 3. třetina nám právě začíná, domácí se jistě pokusí stáhnout 2-gólové manko a to nám slibuje zajímavou podívanou!
40:00 Střely na bránu ve 2. třetině: Domácí - 7, Hosté - 10. 3. část nám začne přibližně v 15:24
39:52 Poslední šanci druhé třetiny zahodil Kulhavý, kdy ze slibné pozice netrefil bránu.
39:35 Poslední minuta se odehrává znovu v tenisovém duchu, kdy zde přítomní nestíhají pomalu kroutit hlavami.
38:24 Gurkovský teď s notnou dávkou štěstí přečkal další pardubickou akci, po Savického střele se míček koulel nebezpečně blízko brankové čáře.
37:59 Kulhavého střílená přihrávka nenašla Petra, který ovšem fikaně číhal na zadní tyčce.
37:27 Hra nám najednou dostala nový náboj. Pilný přestřelil branku.
37:07 GÓL Sokol Pardubice! 2:4
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #73 Milan Koubek, asistoval #58 Jan Savický (2:4)
37:07 Pardubičtí se konečně prosazují! Při signalizovaném vyloučení se před brankou nejrychleji zorientoval Koubek a doklepl balonek za hostujícího golmana.
35:42 Pilného přihrávku zachytil Ulman, ale následně se oba hráči srazili a na plochu musí již poněkolikáté tento zápas zdravotník.
34:55 Na druhé straně Pakosta trefuje spojnici, Gurkovský se pouze ohlédnul.
34:25 Musil, který se nedávno umístil na 13. místě v anketě Brankář sezony 2015/16, ukazuje svoji extratřídu. Davidovu střelu vytáhl konečky prstů
33:59 Savického střela a následný závar před bránou nekončí snížením.
32:54 Pardubičtí zřejmě zapomněli střídat a v jednu chvíli hráli vítkovice 5 na 2. Musil teď podržel domácí neskutečnou sérií zákroků.
31:48 Pakosta s Petrem vybojovali rozehrávku v útočném pásmu, Savický při zakončení spadl - rozhodčí signalizují: 'Hraj dál!'
31:00 Šincl střílel od mantinelu pouze do tyče, následnou dorážku zlikvidoval i přes značnou dezorientaci Musil.
30:24 Pardubičtí se v hrobové atmosféře zatím brání velmi dobře.
29:24 Máme tady první přesilovku utkání, uvidíme jak s ní hosté naloží.
28:48 Petr se snaží ze všech sil, nicméně vítkovičtí si s ním hrají jako kočka s myší. Na konci kombinace byl Hurajt, ale bránu netrefil.
28:00 Tvrdý zákrok Kulhavého na hranici pravidel, Kopelec se zvedá velmi těžko, ale hra pokračuje bez vyloučení.
27:31 Pardubice se ale jen tak nezvdávají! 3. formace domácích zamkla hosty na jejich polovině. Zatím bez gólu.
26:51 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 1:4
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #16 David Friedel, asistoval #30 Radek Šomodi (1:4)
26:51 Tak tohle bylo opravdu hezké. Friedel stylově protečoval Šomodiho nahození až za Musila.
26:19 David se výborně vrátil a zabránil Petrovi v zakončení.
25:35 Hosté nyní sportovně odevzdali balon a Foršt s Petrem se snaží vymyslet nějakou kulišárnu v útoku.
24:50 Osinek se pokusil překvapit Gurkovského zpoza brány, neúspěšně.
24:03 Rychlý brejk vítkovických - Kostolánymu sjel balon před prázdnou kasou. Jeho výraz nyní mluví za vše.
23:14 Kulhavý si připsal dva heroické obranné zákroky a byl adekvátně oceněn potleskem z lavičky i tribuny.
22:33 Nejdříve Plachý před bránou promáchnul a poté Žáček namířil balon pouze do brankové konstrukce.
21:53 První akce domácích ve 2. třetině, po Weisserově střele se ozvalo krátké kvíknutí, potom co zasáhla jednoho z beků.
21:10 Vítkovičtí zatím pardubické k balonku moc nepouští, další šanci měl Ulman.
20:25 Friedel vybojoval míč, nicméně obrana si s jeho výpadem poradila.
20:00 Střely na bránu v 1. třetině: Domácí - 6, Hosté - 9.
19:59 Nebyli úspěšní a nyní už se vklidu mohou odebrat na poradu do šatny. 2. třetina začne přibližně 14:43.
19:40 Vítkovičtí mají rozehrávku a ještě se pokusí ohrozit branku před koncem třetiny.
19:14 Kopelec hledal Němce přihrávkou přes celé pásmo, domácí obrana se nenechala obalamutit.
18:31 Pakosta vystihnul rozehru hostí, Savický z toho mohl těžit, ale jak je jeho dobrým zvykem, tak netrefil prázdnou bránu.
18:05 Prixova nabídka do Země nezemě.
17:20 Forštovi nesedla střela a útočit budou hosté.
16:33 Štarmanova střela a následné Koubkovy dorážky zaváněli gólem, jenže zase ten Gurkovský...
15:57 V hale je zatím nejvíce slyšet brankáře obou celků, přitom hlasivky fanoušků by domácím hráčům jistě pomohli.
15:03 Slabý teď namazal Ulmanovi, vítkovický útočník pohrdnul jeho nabídkou a nevyzrál na Musila.
14:40 Musil znovu v akci, Friedel střílel od mantinelu.
13:59 Weisserova chyba na středu a vítkovičtí kombinují v útočném pásmu.
13:01 Vítkovičtí se pouze velmi těžko vypořádávají s Petrovým presinkem.
11:30 Kostolány nejdříve nádherně obral Foršta a ještě po individuální akci prověřil Musila. Na druhé straně nám poté Gurkovský nepřestává ukazovat jak dobře se vyspal, Pakostova střela měla gólové parametry.
10:40 Hraje se nyní nahoru-dolu, diváci si musí připadat jako na tenise.
10:05 Pardubičtí se snaží o rychlé vyrovnání, Petra vychytal hostující brankář.
09:45 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 1:3
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #87 Adam Pudich, asistoval #66 Štěpán Kostolány (1:3)
09:45 Ukázkově sehraná akce 3 na 2. Musil neměl šanci na balonek dosáhnout
09:20 Pardubičtí jsou při chuti, Štarman střílel ze středu, bohužel pouze do blokujícího Jurdzina.
08:52 GÓL Sokol Pardubice! 1:2
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #25 Jan Kulhavý, asistoval #35 Lukáš Slabý (1:2)
08:52 Kulhavého střela z notné vzdálenosti se otřela o jednoho z bránicích hráčů a zapadla za překvapeného Gurkovského
07:59 Pardubická rozehrávka z nebezpečné pozice končí zblokovanou střelou a protiútokem, který na poslední chvíli hasí Osinek.
07:33 Němcova střela vyhnala veškerou havěť schovávající se v rohu pardubické haly.
07:05 Slabý napravil své zaváhání u vlastní brány perfektním blokem.
06:15 Weisser prošel přes dva hráče, ale nakonec se mu nepodařilo vystřelit.
05:35 Další zákrok golmana domácích tentokrát proti Kopelcovi.
05:12 Savický vybojoval balon na půlce a Gurkovský musel znovu zasahovat.
04:59 Ulmanova křižná přihrávka nenašla adresáta.
04:15 Hosté teď dobře zapresovali a Musil si připsal výborný zákrok, z protiútoku na druhé straně Weisser trefil dobře postaveného Gurkovského.
03:40 Pardubická 1. formace se drží v útočném pásmu, ale ke střele to zatím nevede.
02:50 Nyní jsou na řadě pardubičtí, aktivní Foršt prověřil Gurkovského.
02:30 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 0:2
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #3 Martin Ulman, asistoval #5 Petr Šomodi (0:2)
02:30 A následná Ulmanova teč znamená Vítkovické vedení o dvě branky.
02:11 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 0:1
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #66 Štěpán Kostolány, asistoval #87 Adam Pudich (0:1)
02:11 Kostolány se prosmýkl středem jako lasička a první hostující střela končí v síti.
01:40 Nyní zakládají útok pardubičtí, Forštova střela nakonec zblokována.
00:50 Hosté kombinují na vlastní polovině a nedaří se jim nikam dostat.
00:01 Technické problémy s časomírou nám nepatrně posunuli začátek utkání, ale nyní už jsme plně připraveni! Úvodní buly vyhráli hosté.
00:00 1. SC Vítkovice Oxdog se nyní nachází na příjemnější 6. pozici, s již zajištěným postupem do Play-Off. Vítkovičtí se tuto sezonu můžou pochlubit výbornou obranou, když inkasovali pouze 97 branek. Nicméně největšími hvězdami vítkovické skvadry jsou útočníci David Friedel s Štěpánem Kostolánym.
00:00 Sokol Pardubice se před dnešním zápasem nachází na 9. místě s náskokem 2 body před desátým Znojmem. V průběhu sezony se jim podařilo vstřelit 121 branek vůči 111 inkasovaným. Tento tým se může opřít především o dvojici juniorských reprezentantů - Přemka Pakostu a Dominika Bartoše a také střelce Jana Savického.
00:00 Vážení diváci, Vítáme Vás u sledování online přenosu z 21. kola juniorské G2 ligy mezi týmy Sokol Pardubice a 1. SC Vítkovice Oxdog.