2

1

4.

TJ Znojmo LAUFEN CZ - ACEMA Sparta Praha 5:4pn
branky: 7. Jan Rakušan, 27. Filip Daberger, 32. Martin Šindelář, 50. Martin Ďuriška, N Filip Daberger - 16. Ondřej Špalek, 26. Sebastian Jakob, 30. Jakub Čáp, 60. Jakub Čáp; rozhodčí: Ondřej Kyjovský - Jakub Veselý; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Jan Kochan 27 - Jan Eckhardt 32; po třetinách: 1:1, 2:2, 1:1, 0:0
4 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč #96 Ondřej Špalek , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč #98 Filip Daberger a vstřelil rozhodující gól (5:4).
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč #6 Jakub Sedláček , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč #43 Daniel Riley a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč #98 Filip Daberger a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč #17 Jakub Čáp , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč #88 Martin Šindelář , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Trenér domácích: 'Zasloužené 2 body. V utkání jsme byli o něco lepším týmem, soupeře držel pouze vynikající brankář. Nicméně si hráči zaslouží za tento výkon pochvalu. Děkuji divákům.' Trenér hostů Blažík: 'Vyrovnané utkání, dlouho jsme nemohli najít recept na soupeřovu obranu a proto to nestačilo víc než na bod. Ale soutěž teprve začíná. Držíme Znojmu palce do play-down. Děkujeme za utkání.'
65:00 Střely v prodloužení 2:1.
64:19 Prodloužení spěje ke svému konci.
63:32 Hraje se opatrně.
62:22 V útoku Znojmo.
60:45 No nic, zapomenout na tu smůlu a bojovat o druhý bod.
60:00 Střely ve třetí třetině 14:8. Sparta velmi šťastně vyrovnala a bude prodloužení!
59:56 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #96 Ondřej Špalek (4:4)
59:56 Tohle je neskutečná smůla pro naše borce! Špalek vystřelil mimo, míček se od mantinelu odrazil a za bezmocného Kochana jej dostal Čáp - 4:4!
59:45 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
59:45 Špaček pálí mimo.
59:17 Hosté v šesti!
58:48 Míček padal za Eckhardta, jasný gól, ale zase to vytáhl!
58:24 Znojmo drží míček na útočné polovině.
58:05 Timeout ACEMA Sparta Praha
58:01 Poslední dvě minuty třetí třetiny nám začaly ubíhat!
57:21 Částek namazal Totzauerovi, ten to nevyužil!
57:12 Kochan teď zachránil Znojmo.
56:38 Dnešnímu utkání přihlíží 63 diváků.
56:02 Máme tu Harryho z Bradavic v podání Jana Eckhardta! Jasný gól, ale Eckhardt jej ještě vytáhl na brankové čáře!
54:58 Kochan nadvakrát famózně!
53:53 Totzauer selhal v dobré šanci!
53:12 Hlávka trefuje břevno!
52:05 A další zákrok tohoto pražského talentu!
51:21 Novák se řítil sám na Eckhardta, ale co ten zase předvedl, to bylo neskutečné!
49:43 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #33 Martin Ďuriška, asistoval #63 Patrik Mašek (4:3)
49:43 Ďuriška vyslal pěknou střelu, na kterou Eckhardt neměl šanci - 4:3!
49:27 Eckhardt opět vyráží míček.
48:56 Při Spartě nyní stálo velké štěstí.
47:59 Znojmo udělalo chybu v rozehrávce. Na Kochana se řítil Mudra, udělal blafák, ale míček mu utekl.
46:49 Sparta kombinuje na vlastní polovině.
45:30 Ďuriška se dostal do úniku a Eckhardt se opět vyznamenal!
45:05 Hraje se ze strany na stranu.
43:52 Útočný faul Sparty.
42:56 Znojmo hraje velmi hezky, ale jeho šance zmaří Eckhardt!
41:58 A zase Eckhardt kouzlí!
41:26 I s pokusem Hlávky si poradil.
40:45 Eckhardt reflexivně chytá.
40:11 Sedláček zazdil tutovku!
40:00 Střely ve druhé třetině 5:14, ale stále vyrovnaný florbal. Sparta více pálí.
39:03 Běží poslední minuta druhé třetiny a domácí jsou kompletní.
31:25 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #98 Filip Daberger (3:3)
31:25 Šindelář střelou k tyči srovnává - 3:3!
29:38 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #22 Patrik Totzauer (2:3)
29:38 Znojmo chybovalo v rozehrávce a Sparta se dostala do přečíslení. S tím si už Čáp uměl poradil a o tyč posílá Spartu opět do vedení - 2:3!
29:08 Dvořák hezky vybojoval míček!
27:51 Znojmo rozehrává z poloviny.
26:07 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #98 Filip Daberger, asistoval #72 Jan Rakušan (2:2)
26:07 A Znojmo tuto standardku parádně využilo - 2:2!
26:04 Šance pro Znojmo!
25:40 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #25 Sebastian Jakob, asistoval #96 Ondřej Špalek (1:2)
25:40 Frank se nestihl ještě vrátit a Sparta dobře vykombinovala Znojmo a Jakob posílá Spartu do vedení 1:2!
25:38 Domácí jsou kompletní.
25:13 Jakob pálil mimo.
24:05 Kochan si připisuje další zásah!
23:04 Spatra se provinila útočným faulem.
21:58 Domácí tým hraje v plném počtu a hosté trefují tyč!
21:48 Další bravurní zákrok Kochana!
21:14 Opět skvěle Kochan!
20:27 Skvěle Kochan!
20:00 Střely v první třetině 15:8, Znojmo předvádělo aktivnější florbal, ale zápas je zcela vyrovnaný a zatím má utkání kvalitní náboj.
19:24 Ďuriška minul.
19:01 Běží poslední minuta první třetiny.
17:50 Eckhardt vytáhl dva exkluzivní zákroky!
17:23 Křemeček o pár centimetrů přestřelil.
16:51 U míčku již domácí tým.
15:16 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #96 Ondřej Špalek, asistoval #70 Petr Tlapa (1:1)
15:16 Špalek vyslal těžkou střelu a nádherným gólem využil přesilovku - tzv. angličák - 1:1!
13:56 Eckhardt předvedl parádní semafor a zabránil těžké střele, kterou neviděl.
13:29 Na druhé straně Kochan chytá.
12:39 Eckhardt si poradil s pokusem Křemečka.
11:28 Šindelář už zakončoval do branky, ale Eckhardt se opět vyznamenal!
11:04 Na druhé straně Kochan!
10:37 Krejčí pálil nad.
10:19 Útočný faul Sparty.
09:12 Další dobrý zákrok hostujícího mága!
08:28 Eckhardt se vyznamenal perfektním zákrokem!
06:55 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #72 Jan Rakušan, asistoval #70 Josef Fišer (1:0)
06:55 Rakušan krásně nahrál Fišerovi, ten mu přihrávku vrátil a Rakušan zasunuje za bezmocného Eckhardta - 1:0!
06:11 Hlávkův pokus mířil mimo.
04:50 Novák v dobré pozici minul.
04:17 Nyní v útoku faulovalo Znojmo.
03:48 Útočný faul Sparty.
02:49 Střela hostů zblokována.
02:09 Eckhardt si došel pro míček.
00:55 Utkání začíná pěkně ostře, ze země se těžce zvedal domácí Krejčí.
00:00 Včera domácí kluky skvěle držel Honza Kochan, který předváděl neskutečné zákroky! Co naplat, Znojmu to nestačilo. Play-down bude pro Znojmo ještě velmi zajímavé a já doufám, že se domácí borci v extralize juniorů udrží. Přeji příjemnou zábavu.
00:00 Dobré dopoledne ze Znojma! Dnes na půdu domácího celku zavítal další pražský tým a to Sparta Praha, která okupuje 5. místo tabulky. Domácí včera prohospodařili vedení 5:1 proti Bohemians a prohráli 6:8. Snad se poučili z chyb a dnes předvedou povedený výkon a hlavně výhru. Sparta vyhrála v prodloužení v Mladé Boleslavy 7:6. Má jistě silný kádr, ale znojemští borci jí nic zadarmo nedarují.