4:3
    David ŘÍHA
    (Jedlička)

FbK Svitavy - 1. FBK Rožnov p/R 4:3p
branky: 11. David Čížek, 24. Vladislav Richter, 53. David Říha, 65. David Říha - 9. Jan Doležel, 25. Petr Velech, 49. Petr Krhut; rozhodčí: Pavel Hála - Martin Kotala; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 233; zásahy brankářů: Jiří Skácelík 17 - Roman Ciompa 29; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:1, 1:0
65:00 Komentář trenéra hostů: Díky soupeři za velmi férové utkání a velmi 'slušným' divákům za pozdravy během celého utkání. Souhlasím s hodnocením domácích, že utkání bylo velmi vyrovnané a přesto, že jsme během utkání nebyli horším celkem, tak nakonec si domů vezeme po šťastné střele pouze bod. Doufám, že nejlepší hráč utkání se se mnou rozdělí o čokoládu. A panu Štanclovi posílám pozdrav woof woof.
65:00 Komentář trenéra domácích Ladislava Štancla, část 2: Narozeninový kluk David Říha chce zřjemě oslavu ještě více procákat, a tak rozhodl prodloužení, i když to bylo zřejmě nejhorší střelou v celém utkání. Soupeři díky za zápas a přeji šťastnou a neklouzací cestu domů. Rád bych ještě pozdravil Jardu Markse, kterému se velice líbí můj pozdrav...čauky mňauky.
65:00 Komentář trenéra domácích Ladislava Štancla, část 1 Mohlo by se zdát, že je to pro nás bodová ztráta. Ale vzhledem k vývoji utkání, jeho vyrovnanosti a faktu, že jsme před koncem prohrávali 2:3, jsme za zisk bodu navíc rádi. Bonusový bod jsme získali proti houževnatému soupeři, který si pro něj chvílemi šel doslova za každou cenu.
65:00 Ukončení prodloužení
64:10 GÓL FbK Svitavy! 4:3
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #23 David Říha, asistoval #7 Jiří Jedlička (4:3)
64:10 Říha vystřelil z první za půlkou a dává svůj dnešní druhý gól
63:49 V prodloužení jsou aktivnější spíše domácí
62:30 Rožnovský Zimmer střílí vedle branky
61:30 König střílí vedle
60:59 Svitavy měli první šanci v prodloužení. Říha z půlky vypálil, Ciompa chytá
52:19 GÓL FbK Svitavy! 3:3
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #23 David Říha, asistoval #17 Vladislav Richter (3:3)
52:19 Říha si nadělil na své dnešní narozeniny ten nejlepší dárek, právě dává gól. Svitavy vyrovnávají
50:08 Skácelík chytá střelu ze standartní situace
48:25 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 2:3
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #17 Petr Krhut, asistoval #10 Vojtěch Trčálek (2:3)
24:11 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 2:2
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #21 Petr Velech, asistoval #8 Pavel Žitník (2:2)
24:11 Domácí se z vedení dlouho neradovali, rázem je vyrovnáno
23:52 GÓL FbK Svitavy! 2:1
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #17 Vladislav Richter, asistoval #38 David Čížek (2:1)
23:51 Čížek nahrál před bránu do shluku hráčů, tam se nejlépe zorientoval Richter a Svitavy se ujímají vedení
21:50 Doseděl střílí vedle
20:00 Střely po první třetině: 11:6
19:58 V posledních vteřinách 1. třetiny jsme mohli vidět krásnou akci benjamínků Jedličky a Čížka, po které se však skóre nemění
18:26 Skácelík chytá střelu z otočky na středu hřiště
16:34 Domácí toho v přesilové hře moc nestihli, hraje se již 5 na 5
14:35 A máme tu první přesilovou hru domácích
13:47 Brýdlova střela od mantinelu jenom trefuje obrovského brankáře Ciompu
12:23 Díky vyrovnávacímu golu se tempo hry zvyšuje
10:23 GÓL FbK Svitavy! 1:1
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #38 David Čížek, asistoval #23 David Říha (1:1)
10:23 Čížek trefil protihráče, od něho se míček šťastně odráží do branky. A toto je také premiérový gol Davida Čížka
10:10 Saureova teč před brankou, Ciompa však opět chytá
08:18 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 0:1
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #20 Jan Doležel, asistoval #23 Marek Polášek (0:1)
08:18 Nahrávka zpoza branky, Doležal jen střílí do odkryté branky, Rožnov otevírá skore
07:00 Bečvář před brankou na chvíli zaváhal, poté střílí vedle
04:05 Říhova střela, Ciompa rukou zasahuje
02:57 Bečvář trefuje horní tyč
02:00 Jedlička pálí od mantinelu, Ciompa kryje
00:35 Skácelík si připisuje první zákrok
00:20 Domácí hned na úvod utkání napadají
00:00 Dobrý den ze Svitav. Dnešním soupeřem domácích je 1. FBK Rožnov p/R. Minulý zápas Rožnov prohrál debaklem 15:3 s Kladnem. Svitavy si vedly lépe, vyhrály nad Black Angels 6:3.