58
  • 58 57:18
    MVIL

FBC Start98 - 1. MVIL Ostrava LEXX 6:5
branky: 4. Matěj Štyler, 13. Jakub Slavík, 23. Tomáš Hynek, 28. Petr Stejskal, 46. Ondřej Vavro, 47. Michal Pražák - 4. Georgi Kezua, 17. Antonín Garlík, 31. Georgi Kezua, 42. Antonín Garlík, 42. Jakub Smrčka; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Ondřej Lupoměch 13 - Vojtěch Kořínek 16; po třetinách: 2:2, 2:1, 2:2
60:00 Střely celkem: Start - 22, Ostrava - 18
60:00 Komentář trenéra hostů Holovky: Škoda že jsme dnes nebyli kompletní, zápas mohl vypadat jinak. Chybělo také potřebné štěstí. Děkuji klukům za výkon.
59:26 Hosté drží pevný zámek a dobývají domácí svatyni.
58:40 Poslední minuta bude řádné drama Slavík se nechal hloupě vyloučit a hosté odvolali i brankáře
57:18 Timeout 1. MVIL Ostrava LEXX
57:18 Hosté si vybrali svůj oddechový čas uvidíme co přinese.
56:43 PO faulu na Piňose rychle rozehrál Kropáček a dal branku. ale rozhodčí neuznávají pro špatné rozehrání volného úderu
55:55 Hosté nechtějí odjet bez bodu vytáhl svůj presink a domácí si musí pomáhat dlouhými balony.
54:14 Přesilovka se zatím odvíjí dobře, Kiprov i Štyler nenechávají oddechnout Kořinka a sypou na něj jednu střelu za druhou
52:21 Vašíček našel Hynka, jeho střelu zblokovali obránci
50:21 Hra je teď velice neuspořádaná, hráči běhají tam a zpět. Pro oko diváka zajímavé, ale trenéři si trochu rvou vlasy.
49:00 Volf se snažil doplácat balonek za brankovou čáru, bohužel trefil pouze boční síť
46:28 GÓL FBC Start98! 6:5
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #3 Michal Pražák, asistoval #23 Petr Stejskal (6:5)
46:28 Jedna minuta a domácí vedou. Nejdříve využil přesilovku Vavro, a poté Pražák, s botami půjčenými od zapisovatele, prostřelili Kořínka.
45:28 GÓL FBC Start98! 5:5
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #87 Ondřej Vavro, asistoval #19 Matěj Štyler (5:5)
44:10 Volf ten chtěl získat balonek agresivním napadáním, ale bohužel to s agresivitou přehnal.
41:57 GÓL 1. MVIL Ostrava LEXX! 4:5
Branku družstva 1. MVIL Ostrava LEXX vstřelil #5 Jakub Smrčka, asistoval #9 Daniel Cabiš (4:5)
41:57 Stačili dvě standartní situace a Ostrava je ve vedení, nejdříve Garlík vymetl pavučinky z domácí branky a poté Smrčka využil křižnou sehrávku Cabiše a nedal Lupoměchovi šanci
41:39 GÓL 1. MVIL Ostrava LEXX! 4:4
Branku družstva 1. MVIL Ostrava LEXX vstřelil #8 Antonín Garlík, asistoval #28 Jiří Šrámek (4:4)
40:00 Střely ve 3. třetině: Start - 8, Ostrava - 8
40:00 Komentář trenéra domácích Derky: Jsem velice rád že jsme získali důležité tři body i když posledních 40 minut bylo od optimálního výkonu hodně vzdáleno. Děkujeme divákům za dobrou atmosféru a soupeři přejeme dobrou cestu.
40:00 Střely ve 2. třětině: Start - 5, Ostrava - 5
38:34 Hra se více a více vyrovnává, domácí působí chvílemi celkem bezradně, alespoň kombinují dokola a nechávají hosty běhat, jakoby v ohrádce.
35:22 Domácí hrají hodně na sebe a usnadňují Ostravanům obranu
32:49 Hosté se čím dál více osmělují a snaží se občas také kombinovat. Na konci poslední kombinace byla střela Cabiše, která skončila v Lupoměchově náručí.
30:22 GÓL 1. MVIL Ostrava LEXX! 4:3
Branku družstva 1. MVIL Ostrava LEXX vstřelil #43 Georgi Kezua, asistoval #6 Robin Hudec (4:3)
30:22 Kezua natáhl ke střele a ta skončila v levém horním růžku branky. Lupoměch byl bez šance.
27:56 GÓL FBC Start98! 4:2
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #23 Petr Stejskal, asistoval #32 Michael Mareš (4:2)
27:56 Stejskal našel místečko na bližší tyči Kořínkovi svatyně a dava trochu klidu na domácí hole
26:00 Brzuchovski se protáhl podel mantinelu a zkusil překvapit bekhandem Lupoměcha, neúspěšně
25:10 Řehulka je ve druhé třetině aktivní, naposled utekl středem, ale Kořínek ho skvělým zákrokem vymazal
22:48 GÓL FBC Start98! 3:2
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #71 Tomáš Hynek, asistoval #92 Filip Řehulka (3:2)
22:48 Řehulka využil svou rychlost, aby se protáhle podél mantinelu a nadvakrát našel Hynka pro kterého nebyl problém trefit odkrytou branku hostů
22:00 Přesilovka hostů, byla poměrně nebezpečná, většinu času se starťáci branili kolem své brány
20:00 Střely v 1. třetině: Start - 9, MVIL - 5
16:47 GÓL 1. MVIL Ostrava LEXX! 2:2
Branku družstva 1. MVIL Ostrava LEXX vstřelil #8 Antonín Garlík, asistoval #23 Jiří Šebesta (2:2)
16:47 Přesilovku využívá už po 20 sekundách, pěknou střelou k tyči Antonín Garlík, asistenci si připisuje Šebesta
12:53 GÓL FBC Start98! 2:1
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #99 Jakub Slavík, asistoval #23 Petr Stejskal (2:1)
12:53 Stejskal našel dobře postaveného Slavík, který vymetl horní růžek a raduje se z branky
12:31 Řehulka na brankovišti uplatnil svou tvrdost. Bohužel vybojoval pouze volný úder pro hosty
11:37 Kiprov po přiťuknutí Pražáka, řádně protáhl Kořínka v brance hostů
09:27 Hosté zatím hrozí pouze z breakových situací, Lupoměch právě trošku zvedl tep svým obráncům když pouze vyrazil lehkou střelu od mantinelu před sebe, Ostravané naštěstí nebyli důrazní
07:50 Hynek zkoušel štěstí, ale obránci jeho dobrý pokus zblokovali
03:46 GÓL 1. MVIL Ostrava LEXX! 1:1
Branku družstva 1. MVIL Ostrava LEXX vstřelil #43 Georgi Kezua, asistoval #9 Daniel Cabiš (1:1)
03:46 Rychlá odpověď hostů kdy Kezua trefil od mantinelu na zadní tyč Lupoměcha
03:26 GÓL FBC Start98! 1:0
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #19 Matěj Štyler bez asistence (1:0)
03:26 Střelu Štylera z půlky tečoval smolně obránce za bezmocného Kořínka