57
  • 57 56:06
    Rožnov

1. FBK Rožnov p/R - FBŠ Hummel Hattrick Brno 4:6
branky: 14. Josef Viktořík, 25. Denis Zimmer, 26. Josef Čejpa, 39. Lukáš Kratochvíl - 15. Zdeněk Habr, 27. Martin Houšť, 28. Lukáš Macálka, 35. Roman Houbal, 36. Lukáš Macálka, 55. Jan Vojtíšek; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Marek Obšivač 20 - Jan Mazánek 26; po třetinách: 1:1, 3:4, 0:1
60:02 A hodnocení rožnovského trenéra Zbyňka Macury: ,,Úvodní třetina byla nervózní z obou stran, což plynulo z důležitosti utkání. Druhou třetinu jsme začali dobře a za stavu 3:1 byl soupeř zralý na debakl. Ovšem, co se dělo od té chvíle jednoduše nechápu. Jestli jsme se zalekli nebo tíha zodpovědnosti, opravdu nevím...Nicméně boj o play off pro nás stále pokračuje.'
60:01 Hostující trenér David Nerud hodnotí utkání: ,,Konečně jsme prolomili sérii několika proher. Za dnešním vítězstvím stojí týmový výkon. Celé družstvo, včetně střídajících hráčů si zaslouží moji pochvalu.'
60:00 Ve třetí třetině čelil domácí Obšivač 11 střelám soupeřů a hostující Mazánek vychytal 8 projektilů. Celkem střely v poměru 30:26.
59:59 4:6 je konečný výsledek...
59:45 Domácí to ještě zkoušejí v šesti.
59:00 Začala poslední minuta 3. třetiny.
56:06 Timeout 1. FBK Rožnov p/R
56:00 Další sporná situace zvedla ze střídačky hostující celek. Míček pravděpodobně brankovou čáru domácích nepřešel, rozhodčí gól neuznali, což samozřejmě hosty pobouřilo. Jak to bylo se již nedozvíme, každopádně stav je stále stejný.
54:47 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #14 Jan Vojtíšek, asistoval #38 Jan Grábl (4:6)
53:00 S hráči začínají cloumat emoce. Do slovní potyčky se dostal domácí Stanislav Barabáš s hostujícími obránci.
50:00 Ve velké šanci se teď ocitl hostující Habr. Branku domácích však přestřelil a může jít se sklopenou hlavou střídat.
48:00 Oba celky jsou hladové po vítězství. Teď se hra přelévá ze strany na stranu.
43:00 Helmou teď zakročil Mazánek proti střele Doležela, poté z protiútoku zahrozili hosté a svůj um ukázal zase Obšivač.
40:00 Střely na branku ve druhé třetině v poměru 14:10.
39:30 Obšivač drží svůj tým. Reflexně zasáhl rukou proti střele hostů.
38:40 Z půlky hřiště se pěkně do levého růžku trefil Kratochvíl a vykřesal jiskřičku naděje na vyrovnání. Již třetí asistenci si připsal Krhut.
38:39 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 4:5
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #44 Lukáš Kratochvíl, asistoval #17 Petr Krhut (4:5)
37:50 Hosté se dožadují šestého gólu..rozhodčí jej však pro vysokou hůl neuznali a rozpažili. Stav se tedy v 18. minutě druhé třetiny nemění.
35:23 A Brňané koušou dál. Už je to o dvě branky..
35:22 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #13 Lukáš Macálka, asistoval #48 Peter Grich (3:5)
34:47 Nádherně individuálně se prosadil Houbal a dostal tak Brno do vedení. Povedené.
34:46 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #12 Roman Houbal, asistoval #14 Jan Vojtíšek (3:4)
30:00 Utkání se přelilo do druhé poloviny...
28:00 A přeci jen se rozjel brankostroj! Týmy otevřely hru a rázem máme stav 3:3!
27:14 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:3
26:45 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #71 Martin Houšť, asistoval #38 Jan Grábl (3:2)
25:58 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 3:1
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #12 Josef Čejpa, asistoval #73 Pavel Barabáš (3:1)
24:31 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 2:1
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #2 Denis Zimmer, asistoval #17 Petr Krhut (2:1)
24:00 Ani jeden z týmů se nehrne do bezhlavých útoků. Hraje se opatrně.
22:00 Krhut z Rožnova při akci tři na dva minul prázdnou branku.
20:00 Poměr střel v první třetině byl 8:5.
19:59 A za vyrovnaného stavu se také rozloučíme s první třetinou.
18:50 Brno hraje přesilovku velmi aktivně. Bohužel pro hostí zatím bez zásahu do sítě domácího Obšivače.
14:34 Brno se teď také blýsklo krásnou a povedenou akcí. Hra se vyrovnává. Dnes to vypadá na pěkné utkání.
14:33 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #43 Zdeněk Habr, asistoval #17 Jiří Knotek (1:1)
13:57 Aktivita přinesla ovoce! Krásnou akci zakončil Viktořík.
13:56 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 1:0
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #16 Josef Viktořík, asistoval #17 Petr Krhut (1:0)
11:00 Hosté teď v pěkné útočné akci stříli pouze nad.
10:00 Jsme v polovině první třetiny a zatím stav nula nula. Rožnov má však více ze hry.
07:00 Pěkně teď po nátlaku Rožnova vystřelil Krhut. hostující golmič výborně zasáhl.
05:10 Domácí jsou zatím aktivnější. Nejspíš se snaží napravit reputaci z minulého týdne, kdy obdrželi výprask od Liberce.
00:01 Dobrý podvečer, vítejte při online utkání mezi 1.Fbk Rožnov a FBŠ Hummel Hattrick Brno :-)