4:9
    Martin BLAŽEK
    (Hiadlovský)

FbK Svitavy - FBC Liberec 4:9
branky: 3. Aleš König, 7. Vladislav Richter, 14. Vladislav Richter, 35. Ondřej Pakosta - 3. Tomáš Marek, 3. Prokop Ferdan, 11. Radek Valeš, 16. Lukáš Veselý, 24. Radek Valeš, 29. Radek Valeš, 32. Lukáš Veselý, 36. Radek Valeš, 54. Martin Blažek; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 458; zásahy brankářů: Filip Lamař 23 - Lukáš Strýček 22; po třetinách: 3:4, 1:4, 0:1
60:00 Komentář trenéra domácích: Soupeř byl dnes lepší, pouze kdybychom zahráli náš top výkon, tak jsme schopni s nimi uhrát body. Těšíme se na play-off. Pozdravujeme Laďu Štancla a nemůže chybět tradiční čauky mňauky.
60:00 Komentář trenéra hostů: 12 hráčů do pole podalo heroický výkon v dnešním zápase. Nebylo to jednoduché. Vyhráli jsme všechny 3 třetiny, tudíž 3 body jsou zcela zasloužené. Hodně štěstí soupeři v play off a děkujeme divákům za úžasnou a sportovní atmosféru. Tleskám ve stoje.
60:00 po skvělém výkonu Liberec vítězí
59:43 Brýdlova střela z otočky, Strýček zasáhl
57:50 Svitavy ještě chtějí udělat něco s výsledkem, ale golman Strýček je proti
56:42 Obě mužstva hrají v plném počtu.
54:43 Menší strkanice a následuje hra 4 na 4
53:55 GÓL FBC Liberec! 4:9
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #10 Martin Blažek, asistoval #69 Dominik Hiadlovský (4:9)
53:20 Kolenova individuální šance, poté střela a znovu jistý golman hostů
52:00 Říhova střela z půlky, zákrok Strýčka. V této třetině se spíše vyznamenávají brankáři
50:10 Ferdanova střela, Lamař zasáhl maskou
48:26 Nonnova střela vysoko nad brankou Strýčka
47:55 Další zákrok Svitavského golmana Lamaře
46:47 Marek byl úplně volný před brankou, poté však vypálil do Lamaře
46:00 Říha se po standartní situaci netrefil do branky
44:12 Svitavy v plném počtu
43:20 Další šance Valeše, ale tentokrát mu přeskočil míček přes čepel a nezakončil
42:13 Druhá přesilová hra hostů, první využili uvidíme jak se s ní vypořádají teď
42:00 Kolena dostal přihrávku za obranu, bekhendová klička, Strýček zasáhl
41:00 Pakostova střela vedle branky
40:00 Střely po 2. části 6:10 pro Liberec
39:40 Kalhausova střela z půlky těsně vedle branky
39:00 Blažkova střela od mantinelu, Lamař chytá
38:40 Další Jedličkův vydařený obraný zákrok, tentokrát zabránil přihrávce na úplně volného hráče před brankou
37:20 Liberec i přes výrazné vedení pořád tlačí svého soupeře
35:43 GÓL FBC Liberec! 4:8
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Radek Valeš, asistoval #35 Lukáš Veselý (4:8)
35:43 Liberec využívá přesilovou hru. Křižná přihrávka na Valeše ten z první do prázdné branky navyšuje
35:20 Dnešní utkání sleduje skvělých 458 diváků
34:09 GÓL FbK Svitavy! 4:7
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #24 Ondřej Pakosta bez asistence (4:7)
34:09 Pakosta vybojoval míček, šel společně s Bečvářem na jednoho protihráče, vzal to na sebe a střelou od tyče snižuje
33:30 Jedlička skvěle zastavil běžícího Valeše u mantinelu
32:00 A znova ta Svitavská nebezpečná dvojice König-Doseděl zahrozila
31:19 GÓL FBC Liberec! 3:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #35 Lukáš Veselý, asistoval #10 Martin Blažek (3:7)
31:19 Domácí znovu nestihli ubránit hráče před brankou, Liberec navyšuje vedení
30:58 Zachova střela nad branku
30:00 König se skvěle vymotal, poté vypálil, Strýček kryje
29:59 Svitavám se nedaří prosadit
28:21 GÓL FBC Liberec! 3:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Radek Valeš, asistoval #55 Prokop Ferdan (3:6)
28:21 Kanonýr Radek Valeš právě dokonal hattrick, šel sám na golmana a bekhendovou kličkou zvyšuje
28:00 Richter tvrdě poslal protihráče do mantinelů až se nám zatřásl stolek, ale vše v zájmu pravidel
27:00 Doseděl netrefil míček ze vzduchu po nahrávce Königa z rohu
25:53 Několik střel Liberce zblokováno nebo vedle
23:39 GÓL FBC Liberec! 3:5
23:39 První střela v této třetině na Lamařovu branku končí golem, trefuje se Valeš opět po nahrávce před bránu a střelou do odkryté brány
23:27 Domácí pod tlakem
22:10 Ferdanova střela vedle
21:00 Richterova střela zblokována
20:00 13:10 na střely pro domácí
20:00 To byla ale přestřelka! 4:3 někdy bývá i konečné skóre, nám ale skončila teprve první třetina
19:30 Liberec hraje opravdu tvrdě, znovu se musejí upravovat mantinely
19:00 König rychle oběhl soupeře, dostal se před bránu, byl ale moc blízko na to aby vystřelil
18:00 Kolenova přízemní střela
16:50 Richter dostal holí do obličeje, ale hraje dál, snad bude v pořádku ať stihne dát hattrick
15:23 GÓL FBC Liberec! 3:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #35 Lukáš Veselý, asistoval #8 Marek Štěpánek (3:4)
15:23 Veselý se trefuje prudkou střelou, Liberec se ujímá vedení
15:23 Bečvář sražen k zemi, diváci si žádali dvouminutový trest, rozhodčí však zůstává v klidu
13:52 GÓL FbK Svitavy! 3:3
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #17 Vladislav Richter, asistoval #55 Dominik Šmarda (3:3)
13:52 Richter vypálil přímo do Strýčka, ten míček vyrazil a Šmarda dorážel, golman dorážku vychatal, ale na další pokus Richtra už nedosáhl
12:50 Svitavy se snažejí vyrovnat
11:20 Valeš dále hrozí, nyní však nabídl střelu Veselému, ten branku netrefil
10:10 GÓL FBC Liberec! 2:3
10:10 A jedna se právě podařila, Ferdan našel před brankou úplně volného Valeše, nejproduktivnější hráč ligy si poradil na jedničku
10:09 Liberec drží míček a vytvářejí si šance
08:50 Týmy se snaží vytvořit šance, ale vždy to skončí dobrou defenzivou
06:30 GÓL FbK Svitavy! 2:2
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #17 Vladislav Richter, asistoval #20 Vilém Nonn (2:2)
06:30 Po šancích Koleny a Nonna se prosazuje Richter střelou pod ruku golmana
05:50 Říhova střele těsně mimo
05:04 první přesilová hra Svitav, uvidíme jak se jim povede
04:00 Nyní se hra trochu uklidnila
02:51 GÓL FBC Liberec! 1:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Prokop Ferdan, asistoval #21 Tomáš Marek (1:2)
02:51 Neuvěřitelné! Liberec se po vyrovnávacím gólu ještě více nakopl a je opět ve vedení
02:43 GÓL FbK Svitavy! 1:1
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #9 Aleš König, asistoval #24 Ondřej Pakosta (1:1)
02:43 Nahrávka z rohu na Königa, ten z první do levého růžku
02:25 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #21 Tomáš Marek bez asistence (0:1)
02:25 Po chybné rozehrávce Liberec trestá
01:57 Oba brankáři si připsali svůj první zákrok
01:00 Štěpánek střelou z první těsně minul branku
00:40 Richtrova střela na bránu zblokována
00:00 Dobrý den dámy a pánové, dnes se proti domácímu celku FbK Svitavy představí vedoucí mužstvo tabulky FBC Liberec, domácí na tom nejsou o moc hůře, nacházejí se hned za nimi na druhém místě. Očekáváme velice zajímavé utkání.