6:3
    Nathan KRAČUNOV
    (Syrovátko)

TJ Sokol Jaroměř - T.B.C. Králův Dvůr 6:3
branky: 4. Petr Hašek, 7. Vojtěch Schwarz, 20. Jakub Kubina, 22. Petr Hofman, 26. Šimon Kubina, 29. Pavel Kotrč - 3. Pavel Dvořák, 20. Radek Križko, 53. Nathan Kračunov; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 0:0; využití: 2:1; diváků: 91; zásahy brankářů: Lukáš Flégl 29 - Tomáš Fibiger 18; po třetinách: 3:2, 3:0, 0:1
59:59 Komentář trenéra domácích Jiřího Novotného: Konečně!!! Zaslouženého vítězství si moc vážíme a doufáme, že na dnešní výkon navážeme v rozhodujících zápasech sezóny. Děkujeme opět skvělým divákům.
59:59 Komentář trenéra hostí Milana Karšňáka: Jaroměř zaslouženě vyhrála, měla větší chuť po vítezství, Bez našich proměněných přesilovek nemůžeme tyto zápasy vyhrávat. Jediný hráč z našeho týmu, který si zaslouží poděkování je brankář Fibiger. Děkujeme divákům za skvělou atmosféru.
59:59 Střely ve třetí třetině: 4:14
59:50 Deset vteřin do vypršení šedesáté minuty a hosté ztrácí míček.
59:31 29 vteřin je dlouhá cesta ke třem bodům pro domácí. Půjdou po ní ve čtyřech.
59:00 Míček teď výtečně ovládal Hašek. Po delším slalomu se srazil s Novotným, který je otřesen. Vypadá to na pravou nohu.
58:00 Jaroměř se snaží dohrát profesorsky, ale hosté to ještě nezabalili. Poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:23 Domácí v pěti a čeká je přesilovka.
56:49 Technická chyba hostů přichází pro domácí jako spása.
56:10 Domácí jsou z nejhoršího venku, jsou ve čtyřech.
55:30 Zámek hostů trvá.
54:42 Faul mimo míček od domácího Novotného a standardka pro hosty z hranice velkého brankoviště. Rozehrávající hráč zvolil nejhorší variantu, kterou mohl. Vystřelil nad.
54:10 Domácím se situace ještě více dramatizuje. Půjdou do třech.
53:23 Domácímu Hrobskému se nelíbilo vyloučení za vrážení a vodopád doprovodných slov nedokázal zastavit.
52:41 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 6:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #10 Nathan Kračunov, asistoval #51 Jáchym Syrovátko (6:3)
52:41 Utkání ještě není rozhodnuto. K vidění budou ještě zajímavé minuty.
52:01 Po chybě domácího kapitána dostal další příležitost vyniknout domácí gólman Flégl. Příležitosti se chopil a...vynikl.
50:22 Domácí pochopili, že utkání mají dnes ve svých rukách a přidali na důrazu i aktivitě.
47:50 Neoficiální statistiky říkají: držení míčku domácí 30%, hosté 70%. Dnes ale rozhoduje skóre, ke štěstí domácích a ke smůle hostů.
47:12 Přesilovka končí opět bez gólového efektu pro hosty.
45:12 Vlastními slovy jaroměřského kapitána, 'asi jsem se moc najedl'...
44:55 Tečovanou střelu Jakuba Kubiny se štěstím Fibiger vyráží.
44:31 Po ose Kotrč - Hroneš - Hrobský putoval děrovaný míček a je z toho faul hostí.
43:14 Domácí v pěti a Jiřička se hned zapojuje do protiútoku. Ten ale velmi rychle končí a s míčkem pokračují opět Královédvorští.
42:09 Ne, ne, domácí si svoji nejsilnější disciplínu (blokování střel) nikým vzít nenechají.
41:14 Člověk má někdy více síly, než by sám od sebe čekal. A rázem je z toho vyloučení.
40:45 První minutka třetí třetiny patří hostům, kteří ne a ne půjčit míček domácím. Jako malé děti na písku.
40:01 Dvacet minut je ještě dlouhá doba. A nebo krátká? Uvidíme, uvidíme...
39:59 Střely na branku ve druhé třetině 7:10.
39:45 Vysunutý forčeking hostí v posledních vteřinách vedl k několika ohrožením domácí svatyně. O těch slepých nábojích jsme už ale mluvili...
38:54 Velká šance hostů minutu před koncem druhé třetiny. Sluka posílal na Křižka, ale ten míček z hranice velkého brankoviště netrefil.
38:05 Schwarz si počkal na střídajícího Haška a křižnou přihrávkou ho vyzval ke skórování. Bohužel pro domácí, výzva nepřijata.
37:33 Hroneš posílá dlouhý míček do rohu pro Lehkého a ten si jej dobře pokryl. Faul a rozehrávka pro Jaroměř.
35:35 Junior Hroneš byl teď na svém brankovišti až moc důrazný a je tu další nebezpečná standardka pro hosty. Opakování je matka moudrosti, proto i nyní platí již několikrát viděné - vedle jak ta jedle.
35:28 Disciplína, která dne domácím Sokolům opravdu jde, je blokování střel. Opět další zářez v této disciplíně od Kotrče.
34:31 Nebezpečná standardka 5 metrů od brankoviště domácích, ale hosté pálí opět slepými.
33:20 Hosté kombinujovali a čekali na přihrávku přes šířku hřiště. Ke střelám se však prakticky nedostávali a když už ano, zastavil je dnes výtečný Flégl. Domácí jsou v plném počtu.
31:19 Vyloučení se domácímu Haškovi moc nelíbí, ale jak praví stará pravda, pravdu má vždycky rozhodčí.
31:07 Střelu hostujícího Svobody zastavuje skrumáž před domácím brankovištěm.
30:20 Tlak hostů přetrvává a domácí se k míčku dostávají vždy jen na pár vteřin.
29:39 Hosté teď pálí od půlky jak u Verdunu, ale jejich střely mezi tři tyče nemíří.
28:23 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 6:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #69 Pavel Kotrč, asistoval #10 Petr Hašek (6:2)
28:23 Prakticky první lepší střela na domácí branku v této přesilovce a je z toho gól. Po rozehrávce standardky a nahrávce Haška se prosazuje Kotrč.
26:33 Petr Hofman svoji rychlostí dráždí soupeře a vybojoval sám tak již druhou přesilovku. A opět je faulujícím Svoboda.
25:46 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #33 Šimon Kubina, asistoval #8 Jiří Novotný (5:2)
25:46 Šimon Kubina pálí téměř od poloviny hřiště a jeho střela zapadla ke Královédvorské levé tyči. Jistá podobnost s brankou Jakuba Kubiny z první třetiny je evidenetní. Asi příbuzní...
24:32 Domácí v pěti. Borci z Králova Dvora skórovali během přesilovky jen jednou a to bylo evidentně méně, než očekávali.
24:28 Flégl v Jaroměřské brance teď bravůrně zasáhl proti střílejícímu Kračunovovi.
23:40 Na hostujícího Duchka teď zírala prázdná branka, ale míček se mu ne a ne odlepit od čepele.
23:33 Domácí odolávají a vyloučený Kvaček nervózně sleduje pomalu ubíhající čas.
21:56 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #21 Petr Hofman bez asistence (4:2)
21:56 Nejprve pomohl domácím mantinel, který zastavil rozehru hostů a z následného protiútoku chytře skóruje Píďa Hofman.
21:31 Hosté z Králova Dvora drží domácí v obklíčení, ale žádná střela Flégla ještě neohrozila.
20:01 Ještě čtyři a půl minuty bude domácí Kvaček spytovat svědomí. Jak s tím naloží hosté?
19:59 Střely na branku v první třetině 13:8.
19:57 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #42 Radek Križko, asistoval #93 Patrik Svoboda (3:2)
19:31 Očekávání se bohužel naplnila a domácí Kvaček si na trestné lavici pobude trochu déle. Oplácet se holt nemá a kopat do soupeře už vůbec ne.
19:11 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #2 Jakub Kubina, asistoval #77 Jan Hrobský (3:1)
19:11 Na konci přesilovky se k tyči trefuje z půlky hřiště Jakub Kubina.
18:22 Střela Haška po křižné přihrávce od Kotrče končí mimo.
17:15 Hosté doplácí na rychlost jaroměřského Hofmana, kterého museli faulovat.
16:07 Pavel Petráček, obránce domácích, se vydal na výlet dopředu, ale namísto střely se pokoušel o zbytečnou přihrávku. Míček mají hosté.
15:22 Fauloval domácí Kvaček a hosté mají výhodu trestného úderu. Po rozehrání bekendem zahrozil Sluka.
12:52 Hašek vypíchl míček Slukovi, ale samostatný únik končí po kličce jen na masce hostujícího gólmana.
12:20 Rychlý protiútok domácích 3 na 2 končí střelou Schwarze na hrudi Fibigera.
11:12 Domácí dvojitou přesilovku nevyužili a navíc se první navrátilec z trestné Kračunov dostal do velké šance. Flégl naštěstí pro domácí vytěsnil vedle branky.
10:52 Hosté ve čtyřech.
09:39 Domácí jsou zatím trpěliví. Na levé straně kombinuje osvědčená dvojice Ječný-Cígler, resp. Kotrč-Schwarz.
09:12 A hosté půjdou do tří...
08:51 První přesilová příležitost pro domácí.
06:28 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #9 Vojtěch Schwarz, asistoval #94 Pavel Petráček (2:1)
06:28 A prosazují se opět domácí. Nezvykle z pravé strany trefuje Schwarz.
06:15 Ke štěstí domácích teď netrefil poskakující míček Sluka.
05:40 Domáci Kvaček je od prvních minut v ráži. Snad to nedopadne špatně...
03:06 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #10 Petr Hašek, asistoval #21 Petr Hofman (1:1)
03:06 Domácí s odpovědí příliš neotáleli a je vyrovnáno. Prosadil se 'turek Hašan'.
02:34 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 0:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #34 Pavel Dvořák, asistoval #51 Jáchym Syrovátko (0:1)
02:34 První vážnější závar i na druhé straně a hosté vedou.
02:17 Po křižné přihrávce Novotného nedokázal míček zkrotit Hrobský a hra končí v rohu.
00:35 První střelou zápasu vyzkoušel hostujícího golmana Pavel Kotrč. Fibiger byl připravený.
00:00 Vážení přátelé, vítáme Vás u sledování dnešního online přenosu.