6:12
    Ondřej KALÁT
    (Smutný)

TJ Sokol Jaroměř - TJ Sokol Mukařov  6:12
branky: 6. Michal Nožička, 26. Šimon Kubina, 30. Vojtěch Schwarz, 36. Jan Škola, 43. Vojtěch Schwarz, 52. Vojtěch Schwarz - 4. Michal Smutný, 9. Jan Pudich, 12. Walter Schubert, 17. Karel Svatoš, 26. Lukáš Kášek, 31. David Podhráský, 39. Karel Svatoš, 41. Jakub Majer, 42. Michal Smutný, 44. Jakub Majer, 52. David Šiman, 55. Ondřej Kalát; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Lukáš Flégl 27, Karel Hašek 3 - Josef Bína 30; po třetinách: 1:4, 3:3, 2:5
59:59 Komentář domácího trenéra Viktora Koláře: V současné době nás bohužel srážejí hrubé chyby jednotlivců. Děkujeme divákům!
59:59 Komentář hostujícího trenéra Tomáše Velechovského: Utkání jsme měli celou dobu pod kontrolou, přesto by nám takový výkon za týden nestačil. Od domácích jsem čekal větší odpor. Přeji jim hodně štěstí do play-down. Díky svým hráčům, divákům a těšíme se na zítřejší výběr soupeřů.
59:59 Po třetí třetině počet střel 14:11 z pohledu domácích
59:45 Ale ani přesilová hra nepřináší klid na hokejkách, domácím chybí klid na hokejkách
58:35 Domácí si ještě necelé dvě minuty před koncem utkání zahrají přesilovou hru
57:12 Domácí se nyní trápí a jen stěží se dostávají k míčku
55:09 Jiří Novotný ve vyložené šanci metr před Bínou, trefuje pouze připraveného golmana
54:29 Timeout TJ Sokol Jaroměř
54:29 GÓL TJ Sokol Mukařov ! 6:12
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil #87 Ondřej Kalát, asistoval #17 Michal Smutný (6:12)
54:29 Střelou z úhlu se prosazuje Ondřej Kalát
51:50 Střídání brankáře. Nový brankář #3 Karel Hašek družstva TJ Sokol Jaroměř
51:49 GÓL TJ Sokol Mukařov ! 6:11
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil #3 David Šiman, asistoval #59 Jakub Noha (6:11)
51:49 Při inkasování 11. gólu domácí mění do své branky brankáře. Nyní se představí v bráně Karel Hašek
51:30 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 6:10
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #9 Vojtěch Schwarz, asistoval #10 Petr Hašek (6:10)
50:48 Domácí si nyní zahrají první přesilovou hru utkání, kdy si po sekání odpočine na trestné lavici Piskalík Ondřej
48:08 Hra ve čtyřech nepřinesla žádné výraznější ohrožení ani jedné brány
47:59 Tvrdě atakovaný domácí obránce Hroneš, který po tvrdém pádu na mantinel zůstává ležet na zemi
47:34 Hra je poslední tři minuty značně neučesaná a florbal to připomíná pouze vzdáleně
46:06 Emoce gradují a na hřišti se strhla výraznější výměna názorů
44:12 Domácí přes nepříznivý stav utkání stále bojují
43:34 GÓL TJ Sokol Mukařov ! 5:10
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil #19 Jakub Majer bez asistence (5:10)
42:00 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:9
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #9 Vojtěch Schwarz, asistoval #69 Pavel Kotrč (5:9)
42:00 Domácí se však nevzdávají a po souhře Kotrče a Schwarze ještě snižují
41:18 GÓL TJ Sokol Mukařov ! 4:9
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil #17 Michal Smutný, asistoval #16 Stanislav Zbyněk (4:9)
41:18 Rychlý gól přilepuje Smutný a navyšuje již na pětibrankový rozdíl
40:52 GÓL TJ Sokol Mukařov ! 4:8
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil #19 Jakub Majer, asistoval #69 Walter Schubert (4:8)
40:52 Na druhé straně se však Majer trefuje přesně a navyšuje
40:29 V první minutě třetí třetiny se k slibnému zakončení dostal Jiří Novotný, ale střela bohužel těsně minula konstrukci za Bínou
39:59 Ve druhé třetině se domácí zvedli a vidět to bylo i na počtu střel. Na Bínu vyslala Jaroměř 15 střel, Mukařov prověřila Flégla 11x.
39:12 Tvrdou střelu si připravoval Kubina Šimon, ale jak slibně to vypadalo, míček mu sjel z hokejky a střela byla pouze přízemní, s tím Bína neměl velký problém
38:32 Jiří Novotný končí na zemi po ráně do obličeje, kterou inkasoval od Karla Svatoše
38:01 GÓL TJ Sokol Mukařov ! 4:7
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil #21 Karel Svatoš, asistoval #31 David Podhráský (4:7)
38:01 Dvě minuty před koncem druhé třetiny se opět prosazuje Mukařov, a to po vítězné standardní situaci z rohu hřiště
35:05 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:6
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #7 Jan Škola bez asistence (4:6)
35:05 Kotrč se dostal dvakrát k zakončení, ale obě jeho střely byly zmařeny. Poslední odražený míček získal osamocený Škola na středu hřiště, a ten překvapil klidem na hokejce, zvednutou hlavou a přesnou střelou do vinglu opět snižuje na rozdíl dvou branek
35:00 Svůj tým přišlo do haly podpořit svůj tým 61 diváků, děkujeme!
34:09 Domácí se snaží tlačit, ale pokaždé když se dostanou trochu do tlaku, hráči Mukařova ještě přeřadí na vyšší rychlost
32:43 Šimon Kubina se opět snažil atakovat Bínovu svatyni, jeho snahu mukařovský brankář prokoukl a míček nepustil za svá záda
30:39 GÓL TJ Sokol Mukařov ! 3:6
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil #31 David Podhráský, asistoval #59 Jakub Noha (3:6)
30:39 Snížení o dvě branky domácím ani tentokrát dlouho nevydrželo, hosté po kombinaci na jeden dotyk opět navyšují
29:00 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:5
29:00 Vybojovaný balonek Haška, končí standardní situací v rohu, kterou dobře vyřešil Kotrč Pavel. Svou přihrávkou našel připraveného Schwarze a ten Bínu překonává
28:45 Hašek Petr bohužel neúspěšný při zakončení
27:54 Nejprve letící hokejka Školy a následně ležící Škola, co se stalo však nevíme, zřejmě kotník
25:30 GÓL TJ Sokol Mukařov ! 2:5
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil #44 Lukáš Kášek, asistoval #87 Ondřej Kalát (2:5)
25:30 Kubina Šimon snížil na rozdíl dvou branek a následně v obranně Kubina Jakub chybuje a Mukařov tak opět navyšuje své vedení o tři góly
25:02 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #33 Šimon Kubina, asistoval #10 Petr Hašek (2:4)
25:02 Hašek po rozehrávce posílá míček na připraveného Šimona Kubinu, který svou bombou k tyči prostřelil Bínu.
22:03 Hluk na hřišti, brankáři si korigují své hráče, především pak domácí Flégl se snažil své hráče donutit k většímu klidu na hřišti
21:00 Začátek druhé třetiny opět v režii Mukařova, přesto se nyní Novotný dostal ke střele, jeho střela však proletěla daleko od brankáře
19:59 Počet střel po první třetině s jasnou převahou na straně Mukařova, který na Flégla vystřelil 20x a Jaroměř na Bínu pouze 7x.
19:45 V poslední minutě první třetiny se Jaroměř ještě snažila dostat ke střele, ale bohužel po ztrátě míčku se Mukařov ještě dostal k míčku
16:43 GÓL TJ Sokol Mukařov ! 1:4
16:43 Opět chumel před Fléglem, vyražený balonek se dostal ke Svatošovi, který střelou z otočky trefuje teploměr a navyšuje na 4:1
16:00 Mukařovští se opět ujímají balonku, Jarkovský se snažil přetlačit Majera, který je o hlavu větší a tak Jarkovský neuspěl
14:59 Jaroměř na balonku, Valenta si výběhem po mantinelu vybojoval pouze faul na svou osobu
13:22 Domácím se moc nedaří dostat na útočnou polovinu, přesto se nyní Hašek probojoval až k zakončení. Střelou z bekendu však Bínu pouze orazítkoval
11:43 GÓL TJ Sokol Mukařov ! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil #69 Walter Schubert, asistoval #31 David Podhráský (1:3)
11:43 Po rychlé rozehrávce ještě rychlejší střelou prostřeluje Flégla Schubert Walter
11:12 Kolotoč Mukařova končí opět rozehrávkou v rohu
10:43 Po nepřesné přihrávce od Petráčka se k míčku dostává Smutný, udržet míček na útočné polovině Jaroměře mu domácí znepříjemnili
08:39 GÓL TJ Sokol Mukařov ! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil #55 Jan Pudich, asistoval #87 Ondřej Kalát (1:2)
08:39 Opět chumel před Fléglem, přestože předvedl několik výjimečných zákroků, byl nakonec Pudichem překonán
06:22 Závar před domácí brankou, kdy míček poskakoval těsně před brankovou čarou, mukařovští se již radovali, ale domácí hráči míček z prekérní situace nakonec úspěšně uklidili
05:14 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #37 Michal Nožička, asistoval #29 Jakub Jarkovský (1:1)
05:14 Nejprve Jarkovský vyrazil míček mukařovskému útočníkovi, k následně odraženému míčku se jako první dostal Michal Nožička a samostatný únik zakončuje střelou pod padajícího Bínu a vyrovnává tak stav utkání
03:04 GÓL TJ Sokol Mukařov ! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil #17 Michal Smutný, asistoval #87 Ondřej Kalát (0:1)
03:04 Po rychlém protiútoku se k zakončení dostal Michal Smutný a střelou těsně nad rameno Flégla otevírá skóre utkání
02:00 Ke střele se dostal Lukáš Kašek, ale jeho střelu domácí vyrazili, vzápětí se do samostatného výběhu se dostal Lukáš Kvaček, k zakončení se však nedostal
01:12 Po střele od hostujícího útočníka, která byla sražena za mantinel se Jaroměř opět dostává k míčku, ale přenesení do útočné poloviny domácím stále nevychází
00:45 Domácí vyhráli úvodní bully a ujímají se tak míčku. Zatím ho drží na svých hokejkách, ale po přenesení hry do útočné poloviny o míček přicházejí
00:00 Vítáme Vás, přívržence florbalu, u posledního zápasu základní části pro Národní ligu západ. Domácí TJ Sokol Jaroměř se pokusí potěšit domácí publikum třemi body, přestože je čeká velice obtížné utkání proti silnému soupeři v podobě Mukařova.