8:4
    Lukáš DEMEK
    (Bartůněk)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FbC Aligators Klobouky 8:4
branky: 11. Pavel Goliáš, 27. Adam Konečný, 41. Marek Fuchs, 46. Lukáš Demek, 48. Lukáš Jalový, 50. Ondřej Bílek, 59. Marek Fuchs, 60. Lukáš Demek - 12. Patrik Jedlička, 22. Jaromír Lazor, 23. Jaromír Lazor, 39. Jakub Gremmel; rozhodčí: Jan Perla - Jiří Vrzala; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 73; zásahy brankářů: Daniel Chrást 15 - Kryštof Krejčí 24; po třetinách: 1:1, 1:3, 6:0
60:00 Komentář k utkání trenéra hostujícího týmu FbC Aligators Klobouky, pana Slabého: Ve třetí třetině jsme ztratili výborně rozehraný zápas zbytečnými chybami ve středním pásmu. Gratuluji soupeři k výhře.
60:00 Zpěváci dnešního dne jsou navrátilci do Gulls dresu Mara Fuchs a Honza Novotný
60:00 Komentář k utkání trenéra domácího týmu Sokol Brno I EMKOCase Gullivers, pana Vítězslava Cardy: Po zbrklém začátku jsme ve třetí třetině nakonec předvedli kvalitu, která nám chyběla a zápas jsme otočili.
60:00 Poměr střel ve třetí třetině a celkově: Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: 11/31 FbC Aligators Klobouky: 4/19
59:35 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 8:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #10 Lukáš Demek, asistoval #22 Lukáš Bartůněk (8:4)
59:35 I Gulls si odkrajují kousek šteští. Demek pokazil zpracování a pak pokazil i střelu, ale míček se stejně dostal za záda brankáře Klobouků.
58:08 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 7:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #12 Marek Fuchs, asistoval #66 Adam Konečný (7:4)
58:08 Rozhodnutí do prázdné branky
57:37 Gratulace Vencovi Černochovi, který vstřelil svůj první ligový gól proti Litvínovu.
54:46 Přesilovka bez využití i když jsme šance měli
52:46 Lazor trefil při odpalu hráče do hlavy a spočne.
51:01 Hostující Kolajta už není přítomen utkání, zranění bylo asi vážné. Stejně jako Gremmel (buď ho vezl do nemocnice a nebo valil na futsal)
49:43 Noha Mary Fuchse musí být ok, to jsem se mýlil. Ukazuje proč je při plném zdraví oporou Bulldogs.
49:01 Timeout FbC Aligators Klobouky
49:01 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #24 Ondřej Bílek, asistoval #79 Jakub Kovařík (6:4)
49:01 Ondra Bílek předvedl co od něho málokdo kdy viděl a čekal. Kousek za půlkou si vyběhl na střed a z velké dálky rozvlnil síť. Klobouček...
48:20 Gulls jsou nakoni a eliminují pokusy o brejky hostí. Naopak co střídání to šance.
47:25 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #19 Lukáš Jalový, asistoval #12 Marek Fuchs (5:4)
47:25 Brejk 3 na 2 a klasici no...
45:36 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #10 Lukáš Demek, asistoval #66 Adam Konečný (4:4)
45:36 Demek doráží na velkém brankovišti a máme srovnáno
45:28 Zatím bez trvalého tlaku, ale Gulsl aktivnější
44:14 Fuchs s Jalovým dneska meeeeggggaaa. Prvně jmenovaný, ale s dorážkou neuspěl
43:50 Lazor v další tutovce nad
40:42 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #12 Marek Fuchs, asistoval #19 Lukáš Jalový (3:4)
40:42 To je nástup, Gulls v oslabení snižují. Jalový má dneska závodní den a znova si dal běh mezi kužely, následně předložil Fuchsovi a ten ví jak se na lopatu sedá!!!
40:00 Toto utkání sleduje naživo v hale Sportpoint 73 diváků, děkujeme!
40:00 Poměr střel ve druhé třetině: Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: 9 FbC Aligators Klobouky: 8
39:42 Klobouky zkouší stejné rozestavení jak při první přesilovce, ale zatím neúspěšně
38:47 Líznar utekl a Kovařík si pomohl nedovoleně
38:09 GÓL FbC Aligators Klobouky! 2:4
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #9 Jakub Gremmel, asistoval #23 Jaromír Lazor (2:4)
38:09 Klouboky zkazili brejk, ale se štěstím navyšují skóre. S takovouto si veškeré štěstí na celý rok vyberou už v lednu. Nahozený míček do pryč si prsama a jakousi záhadou do branky sklepl Kovařík
35:42 Gulls se snaží výsledek otočit, jsou aktivnější, promíchali sestavou a hrají na dvě pětky
33:44 I Chrást skvěle, Gremmel podobně jako Jalový proběhl půl hřiště a Lazor nechal vyniknout brankáře domácích
32:25 Spolupráce Bulls hezká ale bez gólového efektu. Jalový předvedl výbornou práci, zakončující Fuchs nechal vyniknout Krejčího
30:54 Líznar a po něm i Gremmel pohrdli navýšením skóre a netrefují své tutovky
30:11 Pořád stejná písnička
28:51 Na hřišti se moc nehraje, furt se něco píská. Navíc všichni křičí na rozhodčí a řeže se to fest
26:04 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #66 Adam Konečný, asistoval #12 Marek Fuchs (2:3)
26:04 Aligs se v oslabení hodně vysunuli a dvojice Fuchs s Konečným je za to ztrestala
25:35 Demek prostřelil Krejčího, ale míček nezkončil za brankovou čarou
25:29 Gulls usazeni u branky hostí.
24:13 Ovšem velká klukovina od Lazora. Do lobíku šáhl hokejkou a pujde spočnout
22:18 GÓL FbC Aligators Klobouky! 1:3
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #23 Jaromír Lazor, asistoval #9 Jakub Gremmel (1:3)
22:18 Na hřišti se objevil Mara Fuchs, ale vypadá to, že noha není úplně ok, protože špatný krok ho stál míček a Lazor byl nekompromisní
21:03 GÓL FbC Aligators Klobouky! 1:2
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #23 Jaromír Lazor, asistoval #60 Lukáš Klaška (1:2)
21:03 Hosté zamkli Gulls u branky a počkali si na šanci. Lazor v dobrý čas natáhl ke střele a trefil přesně na zadní víko.
20:00 Začíná druhá část a přesilovka Aligs
20:00 Poměr střel v první třetině: Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: 11 FbC Aligators Klobouky: 7
19:32 Miluji ty šílené konce třetin. Lazor se dral do branky z boku, Jalový ho sekl. Volek se nájezdu zhostil velmi špatně, míček mu ujel
19:31 Trestné střílení družstva FbC Aligators Klobouky neproměnil #99 Pavel Volek.
18:30 Vancl nemá střeleckou, Bílek ho našel krásně na středu, ale střela mu trvala příliš dlouho
18:02 Kolajta možná dneska dohrál. Jeho noha absorbovala velké množství kelenu a stále nevstal
17:52 Aligátoři se s tím nepářou, náznaky šancí se snaží vždy zakončit
16:06 Dřevěný se přiznal k teči, ta nová práce na soudě mu přece jen něco dala.
15:20 První lajna si zahrála hezké nahoru dolů střídání, žádná z šancí se neujala
14:06 Během minuty rozhodčí vyřkli dva zvláštní ortely, které se nelíbili ani jednomu mužstvu a hulákání nám začalo
12:36 Hra se po dvou rychlých brankách uklidnila
11:30 GÓL FbC Aligators Klobouky! 1:1
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #24 Patrik Jedlička bez asistence (1:1)
11:30 Hosté rychle vyrovnávají. Zpětné přihrávky před branku se mnohdy nevyplací a rychlonohý Jedlička to vzal úprkem a povedenou střelou na zadní srovnává
10:43 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #13 Pavel Goliáš, asistoval #19 Lukáš Jalový (1:0)
10:41 Bořecký předvedl hezké kouzla s míčkem a následně si jako tank vybojoval faul. Goliáš toho využil a po přiťuknutí Jalového vymetl šibenici na bližsí Krejčího tyč
09:31 Řekl bych, že standartky budou dneska hodně 'nebezpečné'. Ze střely Gulls je okamžitý brejk Alligs (musím to zkrátit, neumím psát tak rychle)
08:56 Gulls po delší odmlce podrželi míček přes dvě střídání
07:27 Kovařík namazal, ale hostující hráč se nestihl zorientovat ani ke střele
06:41 Gulls herně mírně lepší, ale hosté jsou za půlkou, jak je o krokodýlech známo, velmi kousaví
04:48 Bouška, který se ode mne naučil jak zaspat na zápas (má ještě rezervy, protože on ho i stihl), zkusil zakončit bekendem ze středu, ale svého bývalého spoluhráče Krejčího trefil pouze do hrudi
03:53 Sláma dostal trošku horší příhru o míček přišel, ale ani Volek skóre nenačal
03:05 Bořecký našel rychle z volného úderu Kovaříka, ani tato střela se neujala
02:15 Další Konečného pokus, zase kousek vedle
01:46 Osmělují se i Krokodýli, Lazor hezky tečoval žblabuňku Gremmela
01:25 Břevno po ultramordě Vancla. Bořecký ho krásně uvolnil na středu.
00:31 První pokus o zakončení od Konečného, ale netrefil branku
00:00 Uvidíme v jaké formě se týmy potkávají po vánočním pojídání. Gull dneska hrají bez výztuhy zadních řad Žůrka, trenéra Andrleho, ale za to s Hnízdilem na lavičce. Hostům chybí zraněná nesmrtelná legenda Baseballový Laďa Dufek i gólmanská opora Babíček (a to jsou jiní dva na soupisce).
00:00 Dobrý nedělní podvečer. Dnes se v SH Sportpoint utkají dva regionální rivalové FBC Aligators Klobouky a domácí Sokol Brno I EMKOCase Gullivers. Naposled se oba týmy utkali ve velice ostré sérii loňského play off.