3:8
    Martin THEUER
    ()

FbC Frýdek-Místek - Hippos Žďár n/S. 3:8
branky: 23. Lukáš Žurek, 41. Martin Juroš, 50. Martin Theuer - 7. Filip Dvořák, 8. Ondřej Dvořák, 10. Ondřej Melichar, 12. Jan Halama, 19. Jan Halama, 27. Ondřej Dvořák, 37. Ondřej Dvořák, 42. Richard Kafka; rozhodčí: Vladimír Hála - Petr Szilvási; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 6; zásahy brankářů: Michal Zápalka 25 - Lukáš Kratochvíl 32; po třetinách: 0:5, 1:2, 2:1
60:00 Komentář trenéra domácího týmu, Sedláčka: O výsledku zápasu rozhodla tragická první třetina z naší strany. Vysoký náskok už se nám přes veškerou snahu v dalších třetinách nepodařilo zkorigovat.
60:00 Komentář trenéra hostujícího týmu, Dvořáka: Utkání rozhodla první třetina, kterou jsme jasně vyhráli a ta určila ráz celého utkání.
60:00 V poslední třetině byli střelecky aktivnější znovu domácí, když přestříleli Hippos v poměru 16:8.
58:50 Szczotka nahazuje míček před bránu a čeká teč, nebo dorážku. Theuer se však přes veškeré úsilí do poskakujícího míčku netrefil.
56:00 Melichar si potáhl míček, přetáhl golmana Zápalku k tyči a vystřelil k protější. Nápad skvělý, ale branku o kousek minul.
53:58 Zápalka svým efektním skokem zabránil jistému gólu. Míček vyrazil maskou.
52:55 Velký nátlak na obou stranách. Jakmile hráči získají míček hned druhému týmu pořádně zatápí pod kotlem.
52:11 Lukáš Žurek dokázal i přes nátlak obránce vystřelit na bránu. Míček zachytil až brankář.
50:27 S blížícím se koncem utkání začíná hra dostávat tvrdší ráz.
49:30 GÓL FbC Frýdek-Místek! 3:8
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil #10 Martin Theuer bez asistence (3:8)
47:14 Frýdek marně hledá způsob jak dostat míček až do brány. Dostávají se velmi blízko, ale chybí tomu tan poslední krůček.
47:01 Juroš naservíroval míček ke střele Vežranovskému, který byl zcela volný, ale bránu opět netrefil.
45:00 Tlustoš měl zcela odkrytou bránu a dostal křižnou přihrávku. Natáhl ke střele a trefil boční síťku.
44:37 Míček mají na svých holích hosté, ale nedokážou se odtrhnout od mantinelu.
43:36 Theuer stříli a trefuje tyčku až mi z toho zvoní v uších.
42:44 Neobsazený Vojta Gřunděl vyslal na bránu tvrdou střelu tahem, ale golman ji stihl vyrazit.
41:46 GÓL Hippos Žďár n/S.! 2:8
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #76 Richard Kafka, asistoval #91 Vojtěch Haman (2:8)
40:56 GÓL FbC Frýdek-Místek! 2:7
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil #17 Martin Juroš, asistoval #10 Martin Theuer (2:7)
40:00 V druhé části hry byli střelecky aktivnější domácí. Ti vyslali na soupeřovu bránu 15 střel oproti 10 střelám Žďáru nad Sázavou.
39:10 Hosté hrají v plném počtu.
38:45 Po shozené boční straně mantinelů následuje přerušení a buly ve střední části.
38:35 Domácím nestačí ani přesilová hra a odkrytý soupeřova brána. Stejně střílejí pouze mimo.
36:13 GÓL Hippos Žďár n/S.! 1:7
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #89 Ondřej Dvořák, asistoval #96 Petr Tlustoš (1:7)
34:40 Domácí jsou v této části hry aktivnějším týmem.
33:44 Do odkryté brány střílel Juroš, ale bránu netrefil. Vypadá to, že nervozita si vybírá svou daň.
33:10 Druhá přesilovka již pro hostující tým nebyla tak úspěšná a domácí hrají v plném počtu.
32:32 Do brejku se dostal Závodný, ale jeho klička před brankářem mu nevyšla tak jak by si přál.
31:01 Kratochvíl si svou branku hlídá velmi bedlivě a nenechává v ní moc prostoru pro skórování.
29:35 Vežranovský si útočnou třetinu prochází s míčkem na lopatě jako by se nechumelilo. Hledá komu přihrát, ale nenachází, tak zkouší střelu. Ta je již zblokovaná a neohrozí bránu.
28:21 Frýdek vytváří nátlak před bránou hostí, ale ke gólu to zatím nesměřuje.
27:11 Vežranovský prošel mezi třemi hráči a střílel backhandem. Golman byl na svém místě a střela ho nijak neohrozila.
26:16 GÓL Hippos Žďár n/S.! 1:6
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #89 Ondřej Dvořák, asistoval #10 Ondřej Melichar (1:6)
26:16 Hosté svou přesilovku využili opravdu rychle.
25:34 Zblokovanou střelu na bránu po přihrávce od Vežranovského vyslal Juroš. Na druhé straně střílel Melichar do hrudi brankáře.
24:42 Žďáru se teď nedaří dostat míček na útočnou polovinu.
23:01 Další střelu z dálky si zkusil Szczotka, ovšem hodně vedle.
22:40 GÓL FbC Frýdek-Místek! 1:5
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil #15 Lukáš Žurek, asistoval #14 Martin Kalivoda (1:5)
21:33 Haman si vytáhl míček z rohu a vystřelil na bránu. Trefil břevno.
20:55 Halama se chystal zatáhnout míček za branku, ale Zápalka mu jej sebral z čepele tak rychle, že se ani ohlédnout nestačil.
20:00 Poměr střel na bránu v první třetině je v poměru 4:15 pro hostující Hippos Žďár nad Sázavou. Ti v podobném poměru domácím nasázeli také samotné góly.
19:35 Frýdek zkouší na konci první třetiny ještě poslední pozvolný útok, ale přicházejí o míček a sami musejí zachraňovat situaci.
18:28 GÓL Hippos Žďár n/S.! 0:5
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #11 Jan Halama, asistoval #10 Ondřej Melichar (0:5)
18:00 Zápalka teď na poslední chvíli zablokoval prostor ke střele hráči Hippos a zabránil jisté brance.
14:22 Podobně zmařená šance se o pár sekund později opakovala na druhé straně.
14:14 V obrovské šanci byl teď Theuer a Závodný, když si vyměnili několik přihrávek před bránou, ale nakonec střela míjela bránu.
12:52 Oba týmy se střídají v držení míčku. Hraje se převážně okolo mantinelů a za bránou.
11:16 GÓL Hippos Žďár n/S.! 0:4
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #11 Jan Halama, asistoval #89 Ondřej Dvořák (0:4)
10:28 Sympatickou střelu na bránu vyslal Dan Žurek, když si sám vytáhl míček dopředu z obrany.
09:13 GÓL Hippos Žďár n/S.! 0:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #10 Ondřej Melichar, asistoval #17 Vít Petříček (0:3)
09:00 Závodný nachystal Theuerovi střelu, ten však střílel vedle brány.
08:06 Další střelu kousek nad bránu si zapisuje Tlustoš ze Žďáru nad Sázavou.
07:14 GÓL Hippos Žďár n/S.! 0:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #89 Ondřej Dvořák, asistoval #11 Jan Halama (0:2)
07:14 Frýdek-Místek doplácí na chyby před bránou.
06:29 GÓL Hippos Žďár n/S.! 0:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #21 Filip Dvořák, asistoval #10 Ondřej Melichar (0:1)
06:07 Standardní situace v bezprostřední vzdálenosti Zápalkovy brány. Krátká přihrávka a zblokovaná střela. Míček se dostává do rohu.
05:59 V začátku utkání mají více ze hry domácí, uvidíme jak dlouho jim nasazení vydrží.
04:37 Kapitán domácích Vašek Štrbák přihrával na Žurka zpoza brány. Ten však na přihrávku nebyl připraven, jinak mohl skórovat do zcela odkryté brány.
03:21 O střelu se na druhé straně pokoušel Theuer, ale míček mu sjel z čepele.
02:31 Hippos si chystají rozehrávku z útočného rohu. Přišla přihrávka na obránce a následná ztráta míčku.
02:00 Na druhé straně se ke střele po křižné přihrávce dostal Filip Dvořák, ale mířil nad.
01:20 Hosté zakládají postupný útok, ale hned v zárodku přicházejí o míček. K první střele se dostává Lukáš Žurek, ale trefuje horní tyč.