8:2
    Tomáš PAUL
    ()

Sokol Erupting Dragons H. Brod - ASK Bystřice n.P. 8:2
branky: 29. Tomáš Paul, 44. Tomáš Vlček, 46. Tomáš Vlček, 47. Tomáš Paul, 48. Michal Beránek, 53. Petr Liška, 56. Jan Beránek, 60. Tomáš Paul - 25. Petr Zavadil, 50. Ondřej Dvořák; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 0:0; využití: 2:1; diváků: 66; zásahy brankářů: Jan Jelínek 25 - Jiří Paleček 15; po třetinách: 0:0, 1:1, 7:1
60:01 Toto je pro dnešek vše. A budeme se těšit na další domácí utkání v Havlíčko-Brodské sportovní hale TJ Jiskra. Napočtenou
60:00 Střely ve 3. třetině. 12:6 a celkem 23:27.
60:00 Komentář vedoucího domácích Tomáše Rezka: První a druhou třetinu jsme ještě rozbalovali dárky pod stromečkem a slavili silvestr. Třetí třetinu jsme začali hrát to co jsme měli a zaslouženě vyhráli zápas. Děkujeme soupeři a divákům.
60:00 Komentář trenéra hostí Jaroslava Dufka: Dvě třetiny vyrovnané utkání, když jsme měli více brankových příležitostí které jsme nevyužili zásluhou naší špatné koncovky a výborného gólmana domácích. Jako už několikrát v této sezóně jsme špatně odehráli jednu třetinu která nás stála zápas. Gratuluji domácím k vítězství.
59:52 Vlk netrefil prázdnou bránu, to ho už ale nemusí mrzet protože domácí poráží svého rivala ve třetí třetině vysoko 7:1 a celkově 8:2
59:21 GÓL Sokol Erupting Dragons H. Brod! 8:2
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil #7 Tomáš Paul bez asistence (8:2)
57:45 Domácí vymotali Bystřici, Vlček přestřelil úplně prázdnou branku ze tří metrů, a nedokončil tak hattrick.
55:53 GÓL Sokol Erupting Dragons H. Brod! 7:2
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil #88 Jan Beránek, asistoval #66 Jakub Kocour (7:2)
54:01 Tahle hra musí všechny přihlížející bavit, protože domácí předvádí jednu parádičku za druhou.
52:31 GÓL Sokol Erupting Dragons H. Brod! 6:2
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil #33 Petr Liška, asistoval #66 Jakub Kocour (6:2)
51:04 Ani 2. gól Bystřice domácí nezpomalil a hostí jsou tak pro Draky spíše tréninkovým soupeřem.
49:04 GÓL ASK Bystřice n.P.! 5:2
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #7 Ondřej Dvořák, asistoval #11 Miloš Prášil (5:2)
47:18 Halou se nese písnička Zuzany Norisové-Pátá. Protože Draci totálně rozebírají hosty a sází jim další gól.
47:17 GÓL Sokol Erupting Dragons H. Brod! 5:1
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil #25 Michal Beránek, asistoval #17 Lukáš Zelenka (5:1)
46:21 Timeout ASK Bystřice n.P.
46:21 GÓL Sokol Erupting Dragons H. Brod! 4:1
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil #7 Tomáš Paul, asistoval #66 Jakub Kocour (4:1)
45:16 GÓL Sokol Erupting Dragons H. Brod! 3:1
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil #91 Tomáš Vlček, asistoval #7 Tomáš Paul (3:1)
43:05 GÓL Sokol Erupting Dragons H. Brod! 2:1
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil #91 Tomáš Vlček, asistoval #13 Jan Sláma (2:1)
40:00 Střely ve 2. třetině 4:11. Omluvte výpadek internetu.
35:33 Domácí hrají celý zápas ve veliké pohodě a momentálně mají velikou převahu.
28:59 A máme vyrovnáno. Paul zpoza branky protlačil míček kolem tyče.
28:58 GÓL Sokol Erupting Dragons H. Brod! 1:1
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil #7 Tomáš Paul, asistoval #25 Michal Beránek (1:1)
24:21 GÓL ASK Bystřice n.P.! 0:1
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #15 Petr Zavadil, asistoval #3 Jaromír Chocholáč (0:1)
20:00 Střely v první třetině 7:10. Další část začne cca. ve 20:11.
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:45 Kocourova střela těsně míjela šibenici.
14:09 Kocourovu střelu Paleček vyrazil před dotírajícího Zelenku, ten ale míček nestihl zahrát.
08:42 Beránkova nadějná střela byla sražena mimo.
06:30 Sláma prověřil hostujícího golmana, ale jeho pokusu chyběla razance aby Palečka překonal.
05:12 Bystřice je zatím aktivnější, ale žádné velké šance nevyprodukovala.
01:00 Liška mohl rozjásat domácí publikum, ale jeho pokus po zemi těsně míjel tyčku prázdné poloviny hostující branky.
00:03 Tři sekundy po začátku utkání mohla jít Bystřice do vedení, ale útočící hráč netrefil zařízení.