Slovan
  • 59 58:58
    Bystřice n/P

TJ Slovan Havířov - ASK Bystřice n.P. 8:9
branky: 5. Daniel Tomica, 12. Michal Kozelský, 20. Michal Kozelský, 24. Daniel Tomica, 28. Tomáš Daniš, 32. Lukáš Louda, 36. Ondřej Chalupa, 47. Michal Kozelský - 4. Ondřej Dvořák, 8. Petr Zavadil, 13. Lukáš Musil, 38. Petr Zavadil, 41. Ondřej Dvořák, 45. Ondřej Dvořák, 47. Miloš Prášil, 53. Miloš Prášil, 58. Jaromír Chocholáč; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Jakub Rataj 20 - Filip Létal 31; po třetinách: 3:3, 4:1, 1:5
60:00 Pokračování komentáře domácích: Boj o playoff je minulostí, začínáme se připravovat na play-down a na dálku zdravíme jednoho z našich potencionálních soupeřů, Frýdek či Paskov. Gratulujeme soupeři za vydřené vítězství, za nasazení v poslední třetině si ho zasloužili.
60:00 Komentář hosté: Po špatné druhé třetině jsme se zvedli a ve třetí třetině jsme vybojovali utkání. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí.
60:00 Komentář trenéra domácích Petra Skácela : Obrovské množství individuálních hrubých chyb. Zakončení tragické, kdy na jeden gól potřebujeme deset vyložených šancí. Dvě třetiny jsme měli pod kontrolou. Bohužel ve třetí třetině jsme nastoupili jako mistři světa, tak to nikdo jiný neumí. Po takových výkonech si říkáte, proč tomu věnujete svůj volný čas.. Někteří hráči by měli sklopit uši a uvědomit si, že samo se nic nevyhraje.
60:00 Střely na branku po třetí třetině. Slovan:Bystřice- 14:11
59:01 Slovan zkouší hru bez brankáře.
59:00 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:58 Timeout ASK Bystřice n.P.
58:34 Timeout TJ Slovan Havířov
57:03 Jeden na nikoho. Bylo by štěstí kdyby branka nepadla.
57:02 GÓL ASK Bystřice n.P.! 8:9
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #3 Jaromír Chocholáč, asistoval #11 Miloš Prášil (8:9)
55:38 Malá potyčka mezi Řezáčem a Dvořákem, které si rozhodčí ani nevšimli.
54:00 Bystřice v plném počtu.
52:52 Jedna špatná nahrávka a Bystřice srovnává skóre.
52:51 GÓL ASK Bystřice n.P.! 8:8
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #11 Miloš Prášil bez asistence (8:8)
52:00 Druhá přesilová hra Slovanu.
50:30 Rataj vytěsňuje hlavou.
48:40 Trunkát si obehrál jednoho hráče a pokusil se vystřelit. Obrana zhatila jeho šanci.
47:19 Kroček mě zblokovanou hůl. Dostal se ze spárů obrany a vystřelil těsně nad branku.
46:50 V této třetině první větší akce Slovanu, která končí brankou.
46:49 GÓL TJ Slovan Havířov! 8:7
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #97 Michal Kozelský, asistoval #73 Petr Řezáč (8:7)
46:15 Psychika na straně Slovanu dělá své.
46:10 GÓL ASK Bystřice n.P.! 7:7
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #11 Miloš Prášil, asistoval #7 Ondřej Dvořák (7:7)
45:50 Kroček se pokusil vyjet od mantinelu. Střela byla tečována.
44:33 Další zbytečný gól do branky Slovanu.
44:32 GÓL ASK Bystřice n.P.! 7:6
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #7 Ondřej Dvořák, asistoval #11 Miloš Prášil (7:6)
42:25 Šance Slovanu před brankou.
40:06 Laxní přístup obrany ke skákajícímu míčku zapříčinil branku.
40:05 GÓL ASK Bystřice n.P.! 7:5
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #7 Ondřej Dvořák, asistoval #3 Jaromír Chocholáč (7:5)
40:01 Buly vyhrál Slovan.
40:00 Střely na branku po druhé třetině. Slovan:Bystřice- 15:10
39:59 V závěru druhé třetiny se stalo hodně. Skóre se však nemění.
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:50 Jasně neuznaná hra v brankovišti zamezila dát Danišovi gól.
37:19 Zmatek v obraně Slovanu zapříčinil gól.
37:18 GÓL ASK Bystřice n.P.! 7:4
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #15 Petr Zavadil, asistoval #7 Ondřej Dvořák (7:4)
35:34 Chalupa si vybojoval míček a pokoupal si Létala.
35:33 GÓL TJ Slovan Havířov! 7:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #16 Ondřej Chalupa bez asistence (7:3)
32:45 Krosová nahrávka na Trunkáta, který těsně míjí branku.
31:19 Louda se otočil na středu a zakončil.
31:18 GÓL TJ Slovan Havířov! 6:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #32 Lukáš Louda, asistoval #10 Jakub Labuz (6:3)
28:48 Zíka zkusil z voleje. Bohužel netrefil.
27:03 Danišova střela vypadala že skončí mimo, ale obrana Bystřice nešťastně tečovala míček do branky.
27:02 GÓL TJ Slovan Havířov! 5:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #8 Tomáš Daniš, asistoval #57 Patrik Posselt (5:3)
26:00 Zíka dostal nahrávku přímo k brance, kterou netrefil hokejkou, ale nohou. Bohužel ani tak se míček nedostal za brankovou čáru.
25:00 Novotný se utrhl z rohu a pokusil se vystřelit. Ani následná dorážka neskončila v brance.
24:05 Hned po buly zase zvoní tyč.
23:58 Řezáč vědomě nahodil na Tomicu, který zvyšuje skóre.
23:57 GÓL TJ Slovan Havířov! 4:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #69 Daniel Tomica, asistoval #73 Petr Řezáč (4:3)
23:15 Rataj zachránil jasný gól.
20:01 Buly vyhrál Slovan.
20:00 Střely na branku po první třetině. Slovan:Bystřice- 10:8
19:56 Slovan využívá přesilovky a srovnává skóre.
19:55 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #97 Michal Kozelský, asistoval #88 Michal Trunkát (3:3)
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:04 Nahrávka od Daniše na Chalupu mohla skončit brankou, ale Létal tak tak zachytil.
17:30 Slovan hraje v šesti. Bude se poprvé vylučovat.
16:03 Prášil trefil velice těžký, skákavý míček. Rataj však připraven.
15:00 Louda využil výhody a tvrdým příklepem otestoval brankáře.
14:35 Trunkát si projel celé hřiště a tvrdou střelou trefil Létalovu nohu.
12:35 Suszka ztratil míček a Bystřice okamžitě využívá situace.
12:34 GÓL ASK Bystřice n.P.! 2:3
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #6 Lukáš Musil, asistoval #11 Miloš Prášil (2:3)
11:11 Posselt přistihl nepřipravenou obranu. Obehrál si jednoho obránce a poslal míček za Létala.
11:10 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #97 Michal Kozelský bez asistence (2:2)
09:35 Labuz prvně vystřelil, ale trefil prvního hráče. Svou střelu doběhl obehrál si 2 hráče a ještě vystřelil. Létal vytěsnil rukou.
07:41 Přečíslení 2 na 1 skočilo střelou, kterou výborně Rataj vykopl nohou. Bohužel na připraveného Zavadila.
07:40 GÓL ASK Bystřice n.P.! 1:2
06:29 Suszka lehkou střelou nahodil na Novotného. Ten nedokázal míček protlačit do branky.
05:15 Trunkát si vyjel ze strany na střed. Jeho tvrdá střela zazněla o tyč. Následná dorážka Daniše trefila obranu.
04:39 Slovan rychle vrací úder.
04:38 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #69 Daniel Tomica, asistoval #97 Michal Kozelský (1:1)
03:59 První střela se odrazila od Labuze směrem z brankoviště. Následná nahrávka a dorážka otevřela skóre.
03:56 GÓL ASK Bystřice n.P.! 0:1
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #7 Ondřej Dvořák, asistoval #15 Petr Zavadil (0:1)
03:02 Chalupa měl šanci od mantinelu, ale přestřelil.
02:55 Ani střela, ani dorážka neskončila v brance.
02:48 Slovan má šanci z rozehrávky.
00:55 Trunkát zneškodnil první střelu Bystřice.
00:01 Úvodní buly vyhráli hosté.
00:00 Vítáme Vás u dnešního zápasu mezi domácím Slovanem a hostují Bystřicí.